КарамбОлька• 26 июля 2023
Дівчата з села, як приготувати меню на 35 людей вдома?
в містах такої практики нема, тому питаю тільки з села.
Скоро 40 днів як померла бабуся
Буде панахида, але батькам замовляти кафе як на похорони дуже дорого. Тоді заплатили 20 тисяч грн
В цілях економії будем готувати вдома. У мене, бо в мами ремонт
У мене велика кухня, але коли 5-7 жінок носитимуться по ній, і одночасно включать 4 комфорки - це буде трохи занадто.
А тут ще і 10 літрові каструлі з голубцями. І жарка 100 котлет, відбивнів. Мене трохи лякає це.
Чи можна якось розумно огранізувати процес?
Мамі казати «слухай, я переживаю за свою нову кухню» також не хочу. Натякала типу «давай розіб‘ємо на кілька днів, котлети можна заморозити, або одразу пожарити»
Ні, навідріз. Все має бути свіже.
Дівчата мої, любі, підскажіть щось..
І взагалі яке меню має бути?
Може я наперед якісь тістечка спечу, на олів‘є все відварю
Поговоріть зі мною
Сильно не бийте
Скоро 40 днів як померла бабуся
Ні, навідріз. Все має бути свіже.
Дівчата мої, любі, підскажіть щось..
І взагалі яке меню має бути?
Поговоріть зі мною
Сильно не бийте
Леди_в_ночи• 26 июля 2023
Вы сэкономите максимум тысяч 5000-6000,продукты дорогие сейчас, хорошо подумайте, может все таки столовая?
КарамбОлька
• 26 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Якби ж то я обирала, то звісно столова
Шотуткоїться?• 26 июля 2023
Є така послуга як виїзна кухня, привозять все готове так вийде дешевше ніж кафе, десь трошки дорожче ніж ви те все самі будете робитив них і меню можна обрати і зорієнтуватись по ціні
барабанщица• 26 июля 2023
СКАжіть що помянете бабусю в вузькому колі , бажаючих пожерти на халяву в сад .
Леди_в_ночи• 26 июля 2023
Ответ дляКарамбОлька
Якби ж то я обирала, то звісно столова
ну так предложите родителям, продукты же не бесплатные будут в любом случае
Бюст Березуцкого• 26 июля 2023
Пиріжки, налисники і борщ чи капусняк можна зарані зварити, рибу також. Голубці зранку стушити, а вже потім засмажити котлети і відбивні, картоплю зварити, або в духовку закинути
Интимная• 26 июля 2023
вы уверенны,что Оливье и голубцы на 40 дней обязательны,еще и пирожные печь,может пирожками обойтись и борщом с картошкой и мясом?
Valechka-mk• 26 июля 2023
Минимальный стол- никаких голубцов, оливье (в жару-то) и трудных блюд. Нарезка овощи/фрукты, сыры/колбасы, полуфабрикаты, пирожки (купить если можно). Если финансово тянете.
У вас поминки, где люди вспоминают умершего, а не место на халяву пожрать
заварний look• 26 июля 2023
Я із села, як тільки з´явилося трапезна в райцентрі - всі почали їздити туди. В селах вдома є печі, куди все заставляли. На газу навіть не уявляю. І на поминки олів´є не готували. На солодке - рисову кашу і кисіль. Друга переміна - це гречка і котлети. Ось так було в селі) Я б макарони місяць їла, але замовила б кафе. Попитайте трапезні при церкві, там дешевше, ніж у кафе.
ПриснитсяЖЕ• 26 июля 2023
Я вибачаюсь, але паніхіда вже була. Навіщо все це знов? Наскільки я знаю, тільки сімʼя може збиратись на 40 днів. Ну віднесіть людям по цукерці. Це ж умовно все. Жара, обстрілі.. і тут готувати ваші цистерни з голубцями. Більше про себе думайте.
Смайликівна• 26 июля 2023
Салат из свежих овощей ( разные- помидоры/огурцы, капуста свежая и тд)
Только котлеты ( не надо ещё и отбивные)
Борщ это ж несколько кастрюль наверное ( бульон сварить заранее)
Гарнир - картофель
Пирожки
Гарнир - картофель
Пирожки
Кастрюлька• 26 июля 2023
Нам столовая с минимальным набором блюд, наверное, дешевле обошлась, чем дома готовить. А геморра столько было дома с этой готовкой
побольшомусекретику• 26 июля 2023
на 40 днів в церкві після панахиди можна роздати тим, хто прийшли торбинки з калачем і гостинцями, в нас так роблять, вже давно ніяких обідів на 40 день, ще й літо надворі, якщо у вас в селі не так, то ламайте систему, хтось має починати
Кайдашева дочка• 26 июля 2023
Во-первых делайте в кафе.Но пригласите самых близких.Сэкономите деньги и нервы себе и маме.Если мама против пусть стоит и сама готовит .Если все таки дома то опять же половину людей отсортируйте и меню попроще
ПриснитсяЖЕ• 26 июля 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Є ризик колективно отруїтись. Краще по цукерці і гуляй.
Кастрюлька• 26 июля 2023
И на 40 дней сейчас приглашают, а не сами приходят. Зачем вам 35 человек, если с финансами туго? Помяните в близком кругу семьи, и не заморачивайтесь
Пугачиха• 26 июля 2023
присоединяюсь к советам выше. купите несколько кг сухого печенья, конфет, яблок, апельсинов, распихайте в 35 кулечков и раздайте всем. ну какой стол на 35 человек?
Кайдашева дочка• 26 июля 2023
Ответ дляКастрюлька
Нет не сами.Приглашают.А так бы все село приперлось бы
Голубец• 26 июля 2023
На 35 людей не треба 100 котлет.
Вони ж пом´янути прийдуть. Чи пожерти?
Борщ вариться з заправкою для борщу, так дешевше і швидше.
Пиріжки звечора печуть, це нормально.
Овочі на салати ввечері теж можна зварити і в холодильнику тримати. Голубці накрутити і в морозилку хоч і за тиждень.
У нас дехто навіть картоплю звечора чистив і у воді тримав.
Вони ж пом´янути прийдуть. Чи пожерти?
Пиріжки звечора печуть, це нормально.
from Ukraine• 26 июля 2023
Невже ще є села де таке роблять? Занесли хліб в церкву і все🤷🏼♀️ яке готування?
Кайдашева дочка• 26 июля 2023
Ответ дляГоворю-балакаю
це якийсь жах, навіщо це все треба? Це що свято?
Маме автора надо.Мы папе только год делали.Но это в городе.И то на год я была с мужем,’мама и племянница .И одна соседка.
Говорю-балакаю• 26 июля 2023
Ответ дляГолубец
На 35 людей не треба 100 котлет.
Вони ж пом´янути прийдуть. Чи пожерти?
Пиріжки звечора печуть, це нормально.
Вони ж пом´янути прийдуть. Чи пожерти?
Пиріжки звечора печуть, це нормально.
пожерти прийдуть, ви ніколи не були на поминках? Перша чарка пом´янули і починаеться давай за....
Пиши-пропало• 26 июля 2023
Нормально все буде. В мене працювали 4 конфорки і духовка і все норм було. Котлети і відбивні в духовку, салат відварити заздалегідь, голубці накрутити з вечора, зранку потушити. З солодкого - вафельний торт з згущем - всім подобається і робиться швидко.
Аноним_Русалка• 26 июля 2023
Не знаю як зараз, але раніше в таких випадказ допомагали сусіди. Хтось смажив котлети, хтось робив голубці ( продукти їм, звичайно, приносили). Можливо і вам хтось зможе допомогти таким чином?
Кастрюлька• 26 июля 2023
Ответ дляНаталья-249d
Ой, я помню, как в 90-м году хоронили деда. Припёрлись люди пожрать, даже которых никто не знал
Заліковий троль• 26 июля 2023
На 35 людей не нужно 100 котлет. Достаточно 35 (плюс штук 5 на всякий случай). Подавайте все порционно, секономите средства и время на готовку ненужного количества блюд.
Это не свадьба до утра, поминальный обед - поели, помянули и всем спасибо.
Глас_Народа• 26 июля 2023
Опыт опытом, но не понимаю всех этих разносолов на поминки. И вообще, соглашусь с тем, что устраивать,, свадьбу,, на 40 дней не обязательно. Кто хочет помянуть, сам дома помянет. А вы помяните в кругу близких дома. Маму ставьте перед фактом или закажите кафе на 10 человек и всё.