Кукусики• 27 июля 2023
Вартість доставки з Епіцентру.
Всім гарного вечора.
Підкажіть будь ласка, може хтось недавно замовляв.
Сьогодні придбали в епіцентрі ванну та унітаз. Доставку в квартиру порахували 1200 грн. (Від епіцентру до квартири 4 км. Київ) , заносити на 3 поверх з вантажним ліфтом.
В чому суть питання, це вже такі космічні ціни? Чи нас обрахували?
ТаЕщеОптимистка• 27 июля 2023
У меня было так же, вышла и с таксистом на машине грузовой договорилась в половину дешевле, они под магазином всегда пасутся.И поехал он сразу, а эпицентр дороже и жди еще их день-2
Но мне не заносили правда
Кукусики
• 27 июля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Заберіть самовивозом і самі занесіть
Та 4 км. Нести не будемо. Точно потрібна доставка.
А то ще щось пошкрябую, потім ще більше сердитися буду.
Просто там тіп такий мутний, каже що ванна 170 см.+ унітаз, це більше ніж 3 метри кубічних.
Я йому доказувала що ні.
Ціни на доставку в кілометрах вказані, а от вартості заносу - ні.
Тому не зрозуміло, чи 900 грн. Це норм, чи ні.
Я йому доказувала що ні.
Кукусики
• 27 июля 2023
Ответ дляМаксХмара
Нормальна ціна
Дякую.
Просто давно нічого габаритного не замовляла, тому вирішила запитати.
Идууу--уууу блин• 27 июля 2023
Ответ дляКукусики
Я йому доказувала що ні.
Знайдіть ці товари на сайті, додайте в кошик і прорахуйте доставку через сайт. Раніше там можна було так робити, може вже змінилось правда
Коханозадовільна• 27 июля 2023
Так вони порахували від об´єму, а не вартість доставки, тому отримуйте як є, якщо не знали правил Епіцентру. Замовлення вже є, а відмовитися від нього Ви можете до завтра, лише в особистому кабінеті, якщо у Вас є реєстрація на їх сайті.
Кукусики
• 27 июля 2023
Ответ дляИдууу--уууу блин
Дякую, зараз спробую.
Файна цьоця• 27 июля 2023
Ответ дляКукусики
Дякую.
Заказывали машину
Час 300 грн оплата минимум за 2 часа 600 грн
Если сами заносите то уже не платите за занос
Если грузчики то ещё +300 грн
Губи з філером• 27 июля 2023
Ванну мне привозил сотрудник эпика, подрабатывал так человек. Грн 300 с заносом на 6 эт пассажирским лифтом.
Унитаз привозил он же за столько же.
Входную дверь везла служба доставки эпика. Но как-то тоже недорого, цену я точно не помню, но точно дешевле, чем я бы сама везла грузовым такси, причем чуть ли не в 2р. Тоже с заносом тем же лифтом, но это, по-моему, отдельно посчитали. Или нет? Не помню. Короче, недорого было. Харьков
Унитаз привозил он же за столько же.
Губи з філером• 27 июля 2023
Ответ дляКукусики
Я йому доказувала що ні.
Боюсь даже представить мужика, для которого 3 кубометра - это меньше, чем ванна и унитаз)
Блин, программа начальной школы)
Кукусики
• 28 июля 2023
Напишу, можу комусь стане в нагоді.
Через інтернет магазин вийшла доставка з заносом 584 грн. У фізичному- 1200 грн.
Вирішила зробити повернення , і придбати через інтернет.
Коли прийшла оформлювати документи «на повернення»- самі працівники епіцентру запропонували доставити за 600 грн., ще й сьогодні. Не потрібно чекати два -три дні.
Якось так)
Кукусики
• 28 июля 2023
Ответ дляГуби з філером
Блин, программа начальной школы)
Так, і в накладній написано 0,93 м.кубічних )
Це вже сьогодні побачила, коли робила повернення послуги.