Yula-art• 30 июля 2023

Що там мацква?

Якісь звуки, хмарки підозрілі. Фоточки є? Хочеться роздивитись.
jannjann77• 30 июля 2023
Бойлер взорвался.
Но мамочка обещала уехать с мацквы.

jannjann77• 30 июля 2023
КлаваЧерепиця• 30 июля 2023
Тільки зайшла, щоб спитати ’Мааасква, спишь?))’, а тут вже і тема є))
Красівоє)
КлаваЧерепиця• 30 июля 2023
Ответ дляjannjann77
фото
У Ванька це відео повністю є, краса ж
ali_kat• 30 июля 2023
А Чонгарський міст? Кажуть, що наші поцілили в нього. Але кацапи мовчать поки що.
КлаваЧерепиця• 30 июля 2023
Ответ дляali_kat
Я осьо бачила
jannjann77• 30 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
У Ванька це відео повністю є, краса ж
Красиво, але мало...

Tammy21• 30 июля 2023
Дякую! Це ж масква-ситі, в мене там друзьоми живуть та штані, яки пропонували у лютому 2022-ого рятуватися на обігріві постілі. Так рада за них! Так рада! Нарешті лагідна дерашіфікізація до них дійшла. 😜🐱

Реально дякую!) Мені ще пару годин працювати, а тут така хороша новина, сиджу посміхаюся)
КлаваЧерепиця• 30 июля 2023
Ответ дляjannjann77
Красиво, але мало...
Погоджуюсь.
Ваша величність• 30 июля 2023
мацква спалённая пожаром китайцам отдана?
Фантуля• 30 июля 2023
Ответ дляTammy21

Так душевно написали, прям стали такою рідною рідною!)
uma• 30 июля 2023
А где вы такое нашли? Телеграмм спит…
MashaizDusha• 30 июля 2023
В мааацквє щось красівоє сьогодні.))

Лачен:
Москва. Аеропорт Внуково закрито на вильоти та прильоти, рейси перенаправляють в інші аеропорти.

відео https://t.me/lachentyt/32382
MashaizDusha• 30 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
Я осьо бачила
так, Чонгарчик підбито, утруднить руссо-турісто сухопутні шляхи в Крим, не кажучи вже про логістику ворога.
Татьяна-bfd8• 30 июля 2023
Опять сами себя бомбят?
nutty• 30 июля 2023
Ответ дляКлаваЧерепиця
У Ванька це відео повністю є, краса ж
Нарешті русофашистськи вибл@дки волають ’бабушкааааа..... аааааа!’
nutty• 30 июля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Опять сами себя бомбят?
То курці
Фантуля• 30 июля 2023
Вважаю , що таке треба в кожній деревне і кожному городе рашки, і бажано не раз) мне нравится как оно горит, как они бегают, суетятся ’
Татьяна-bfd8• 30 июля 2023
Ответ дляnutty
То курці
Осталось понять где их ПВО второй армии в мире

nutty• 30 июля 2023
Ответ дляТатьяна-bfd8
Взагалі не цікаво )))
Фантуля• 30 июля 2023
Ответ дляnutty
Взагалі не цікаво )))
Як це не цікаво? А щоб знищити залишки розкоші?
nutty• 30 июля 2023
Ответ дляФантуля
Це справа хлопців в ЗСУ
krasotalisa• 30 июля 2023
БАБУШКАААААА ААААААААААА слухаю вже 5 раз
Фантуля• 30 июля 2023
Ответ дляnutty
Це справа хлопців в ЗСУ
Звичайно ) але якщо є можливість дізнатись і підсказати? Хіба хто відмовиться?
seami• 30 июля 2023
Ответ дляkrasotalisa
Мы еще не забыли мемы с “Бабушка, я боюсь», как подъехал очередной 😂 Я смотрю рашисты самоубиться решили, сами себя обстреливают..хорошая идея, поддерживаем!
krasotalisa• 30 июля 2023
Ответ дляseami
сподіваюсь що хтось подох
Bosikom• 30 июля 2023
Ответ дляTammy21

круті у вас друзі)) там вроде одни звезды и богачи живут) ну или уже не живут
Alena.i• 30 июля 2023
Ето мацковская хунта поработіла расейский народ. У них асвабалительная война против кремлевських нацикофашисоов.
Свободу московський народной республике
Rina Kisskiss• 30 июля 2023
Я не розумію, чому вони так кричать. Бомблять всю свою історію сусідні держави: Афганістан, Грузія, Ічкерія, Україна. Несуть геноцид. А тут десь поодаль бум, і не ракета. І такий ор.дивні створіння. Тільки планету займають
Tammy21• 30 июля 2023
Ответ дляBosikom
Ага. Друзьомі. Потрошки партнерів, по трошки знайомих та ’друзів’ (у лапках, вже). Родичі теж десь у тому районі ошиваються. Переживаю за них бідолах усім серцем (ніт).