Вернулись домой, а у нас дома целая библиотека детская. И куча книг российских авторов. Часть ещё из моего детства. Часть я покупала дочке. Дочь просит почитать ей Токмакову, Толстого, Усачева. А я даже не знаю... Как-то не тянет меня это читать.
Tanusha 78• 31 июля 2023
Мы читаем и Носова, и Драгунского. Весёлые детские, добрые рассказы
Ответ дляTanusha 78
В ’И настанет весёлое утро’ действие происходит в москве. Даже упоминать не хочется
Ответ дляввв45
а сколько дочери что прям толстого просит? какое там любимое произведение? токмакову с усачевой как то вообще пропустила
Алексей Толстой. Буратино 🤣
comtesse de Valois• 31 июля 2023
Ответ дляввв45
Я думаю, что речь про Алексей Толстого,а не про Льва. Там много детских произведений.
Tanusha 78• 31 июля 2023
Ответ дляНаталія 0502
У нас в сборнике этого нет)
KaterionOK• 31 июля 2023
Ответ дляTanusha 78
Ну, Носов, наприклад, народився в Києві, ходив до школи в місті Ірпінь, так що можна його вважати українським.
Якщо по темі, то ні, не читаю і мої діти російською не розмовляють.
Ответ дляmarata
Ні. У мого сина 2015 р.н. нема російських книжок
А з вашого дитинства? Нема Дедморозовки, Веры и Анфиса, дяди Федора?
Класно. Немає книг таких - немає проблем
Стрекоза любви• 31 июля 2023
Ні. Мені неприємно. Які б добрі ці розповіді не були.
Але потрібно сказати, що мені батьки теж не прививали російську культуру. В дитинстві починали з українських народних казок, казок народів світу. Як стала старшою - європейські автори.
Ответ дляввв45
а, алексей..почитайте конечно, а еще рекомендую вдвоем посмотреть пиннокио новый фильм-мультик. и рассказать что буратино в общем то откомуниздили( простите за нелитературность)
Піноккіо читали мільйон разів.
Краденые абрикосы• 31 июля 2023
не читаю, рассказываю детские стишки советских авторов,позже почитаю конечно
Стрекоза любви• 31 июля 2023
Особливо смішно бачити «дізлайки» під своїм дописом, що я не читаю російських і батьки мені теж не читали. Матрьохи, признавайтесь, це ви?
KaterionOK• 31 июля 2023
Ответ дляmarata
У мене Носов є українською )
У мене теж є. А вам подобається український переклад (Незнайка)?
Я, до речі, згадала, що у мене є Вітя Малєєв в школі і дома (російською) - сама із цікавістю її читала в молодшій школі.
vykrutasyk• 31 июля 2023
сходітьз дитиною а магазині і купіть нових книг. На рос. літературі світ клином не зійшовся. А свої дитячі можна й лишити, якщо вже так сталось, що вас на них виховали.
Вкусныйпончик• 31 июля 2023
Старша любить всі серії Волкова. Свого часу ми з чоловіком разів по 5 перечитали їй його, тепер сама читає. Правда пересадили на гаррі поттера
NataliBeautyPro• 31 июля 2023
Читаем. Из украинских не зашло пока ничего. А перевод на украинский порой вызывает недоумение. Ничего смертельного не вижу в том, что ребенок будет знать и понимать русский язык. Никто не знает как повернется жизнь.
Чесно кажучи, перебирала шафи і позбулася всіх дитячих рос книжок. Не тому, що я прямо з презирством до тих казок чи письменників стала ставитись, а банально через те, що діти виросли, а внуки російської не знатимуть - тому сенсу в книгах не бачу. Віддала тим, хто говорить в сім´ї російською і, відповідно, читає