mozer• 01 августа 2023

Курси веб дизайну

Хто в темі, порадьте хороші курси веб дизайну з нуля. Бо вартість різна, чим відрізняються, не зрозуміло. Цікавлять саме платні, так як це для підлітка і на початковому етапі потрібно чиєсь кураторство.
jtywest• 01 августа 2023
Сама осваивала все))
Даже не знаю что вам сказать, лучше скиньте на что смотрите, планы обучения.

Luda72• 01 августа 2023
GoITeens
автор mozer • 01 августа 2023
Ответ дляjtywest
Сама осваивала все))
Go it
Але вартість в них вище, ніж в інших.
Чи резонно?
автор mozer • 01 августа 2023
Ответ дляLuda72
GoITeens
Ви маєте особистий досвід?
jtywest• 01 августа 2023
Ответ дляmozer
Go it
Але вартість в них вище, ніж в інших.
Чи резонно?
Первое что вылезло это бесплатный марафон от них))
jtywest• 01 августа 2023
Ответ дляmozer
Go it
Але вартість в них вище, ніж в інших.
Чи резонно?
Не вижу цены.
Программа начального уровня, работа только с одним редактором.
Для начала вполне годный вариант, особенно с 0, но нет цены, как по мне программа слишком размазана, много воды и мало дела, я бы освоила материал быстрее и мне было бы скучно, но у меня высокая скорость обучения, мне и в школе скучно было.
автор mozer • 01 августа 2023
Ответ дляjtywest
Не вижу цены.
Вартість біля 30 тис за 6 місяців
Адекватно?

jtywest• 01 августа 2023
Ответ дляmozer
Вартість біля 30 тис за 6 місяців
Адекватно?
Дороговато для того материала который дают.
Хотя если в эту сумму входит и английский, но я так поняла там только направление.
Сколько часов в день занятия?
Estetka• 01 августа 2023
Автор, пошукайте в старих темах писали курси, які спеціалізуються саме на дизайні. Якщо не забуду подивитись, може сама пізніше допишу.
Go IT хіба що на безкоштовний сходити.
автор mozer • 01 августа 2023
Ответ дляEstetka
Go IT хіба що на безкоштовний сходити.
В старих темах ніякої конкретики не знайшла, безкоштовний в Go it пробували, сподобалося
автор mozer • 01 августа 2023
Ответ дляjtywest
Сколько часов в день занятия?
Заняття два раз в тиждень, по 2-2.5 година, підтримка 24/7. Англійський буде теж. Хоча в доньки B2 рівень.
jtywest• 01 августа 2023
Нет смысла тогда
Luda72• 01 августа 2023
Ответ дляmozer
Ви маєте особистий досвід?
Донька займається на дизайні з січня місяця, зараз закінчили вивчення графічного дизайну і переходять до веб дизайну, дуже подобається. Внизу на фото її робота
автор mozer • 01 августа 2023
Ответ дляLuda72
GoITeens
Дякую, вони до 17 років)
Luda72• 01 августа 2023
Go IT - це та ж компанія, тільки для дорослих
Luda72• 01 августа 2023
Estetka• 01 августа 2023
Советовали Ampli и ClubKey. У них хорошо расписана программа.
Ещё на Ютуб есть открытый курс от Романа Гуро, 2D и 3D. Раньше был платный.
автор mozer • 01 августа 2023
Ответ дляLuda72
фото
Дякую
автор mozer • 01 августа 2023
Ответ дляEstetka
Дякую

OlenaS• 01 августа 2023
А не хоче підліток спробувати щось із курсів https://tumo.com.ua/ ?
Мій у минулому році закінчив курси. Був дуже задоволений.
З початком війни запровадили безкоштовне навчання. Яка зараз ситуація - не знаю, можна уточнити.
Лесечка49• 02 августа 2023
Удалено администрацией...