Чупа-чупс• 01 августа 2023
Подарок на 2 года мальчику
Подскажите пожалуйста что можно подарить символически на 700 грн? Чем интересуются дети в таком возрасте?
Фея_3уровень• 01 августа 2023
Нам подарували такий жовтий на 2 роки.
Дитина в захваті.
Скупили майже весь автопарк)))
Дитина в захваті.
Скупили майже весь автопарк)))
ДеньгиНеСдаю• 01 августа 2023
Сину і друзям такого віку дарували лего дупло (або ін. з великими деталями) - це був топ.
Ще син любив великі автівки, типу самоскидів і екскаваторів (пластикові, вони приблизно в таку ціну).
Бжоли-бандерівці• 01 августа 2023
Набор типа Build & Play, мастерская с дрелью, отверткой. Конструктор большой Вадер или гараж, паркинг, мусоровоз.