Відразу кажу тема без анонімів, бо зараз прибіжать матрьохи зі своїм нєадназначна.
Оце знаєте, дівчата, у мене в принципі з нервами все гуд, не скажу що як канати, але я тримаюся нормально. Деколи поплачу, але в основному якщо діти якось в історії задіяні. До русні відчуваю навіть не ненависть, а відразу, як до плісняви і вірю що мудрі люди якось то порішають. Але війна дала свої корективи. Я зараз в Хорватії в мирі і спокої здавалося би. Сьогодні в номері автоматично вирубилось кондиціювання, то перша думка була що прильот і світла нема. І от о 12 ночі хтось запустив феєрверк. Я хз чому всі так раділи, бо звук як ппо, а фінальний залп, як єбєйший прильот. Трохи холодного поту по спині.
Я без агресії і заздрощів, я розумію що люди відпочивають і взагалі живуть своє ліпше життя, але розумію, що навіть після перемоги ми не будемо як колись.
Русня краде у нас життя наших людей і рівняє з землею нашу психіку.
На фоні перманентного стресу полізло купа болячок, при чому там, де ніколи не могла подумати. Розумію, що психосоматика. Ще й перед операцією лікар якось так загадково сказав- давайте робити вже, бо після війни у нас буде аншлаг в цій області. Що він мав на увазі я якось відразу не перепитала.
Як ваша кукуха? На місці?
Результат:
вже голосів:
410 (50.55%)
Моя кукуха зі мною
276 (34.03%)
Моя деколи повертається
125 (15.41%)
Моя полетіла давно
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
А як назва теми ´Ця війна з нами назавжди´ відноситься до вашої кукухи, феєрверків і Хорватії? Де зв´язок?
Якщо треба пояснювати, то не треба пояснювати 🤷♀️
Кукуха на месте
Такой путь прошли. Помогает оптимистичное отношение к жизни и умения акцентироваться на хорошем. Ресурсы есть. Не дождуться , чтоб быть нытиком и размазней. Семья, старички, всем нужна помощь.
Понимаю эмоциональные качели будут, спады и падения, это процесс.
Война с нами уже с 2014.
мене страшенно тригерить від полону і катівень, в нас це пережили діти, цивільні люди, старі, військові... викрадені діти , понівечина земля, наші вбиті і згвалтовані люди , бля мене навіть ковбасить за тварин , за домогосподарства... кукуха іноді вертається
і не ображайте плісняву, русня то гнойний гній , найбридотніше що могло утворитися на цій планеті, суміш рабів і катів які періодично міняються місцями
Ответ дляLudaSHS
Сейчас время напитываться, спасибо Всу за спокойную жизнь, относительно, в некоторых областях Украины
Бакота?
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 03 августа 2023
Ответ дляpersonality
Ну, значить моя кукуха не там, де ваша. Я нікуди не виїжджала. Адекватно реагую на звуки.
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Я теж не виїзжала.
Ответ дляAnnaOst
Я наче нормально враховуючи обставини. Сестра з дітьми місяць пробула в окупації (село під сумами, під хатою російські танки стояли) і виїхали, а вслід чули автоматні черги (росіяни проводжали тих хто по типу зеленому коридору їхав), то вона вже півтора роки в Німеччині але не в порядку досі. І діти не в порядку.
Зі мною на мовні курси ходять люди з Маріуполя, виїхали в червні минулого року. То вони ще більше не в порядку
+++ те саме з рідними після окупації
Ответ дляtosja_80
Когда закончится война и вернуться наши войны, вот у кого с кукухой будут капец какие проблемы. Вот мне реально страшно даже представить как будут жить потом эти люди. Дядя воевал в Афганистане, жизнь после этого превратилась в ад и для него, и для его близких. Поэтому наши кукухи то детский лепет.....
і в порівнянні з цією війною, Афганська то легка прогулянка, але! Правда на нашому боці, і це береже нас
ПС: батько теж там воював, отримав контузію, більш менш справлявся поки служив, а після виходу на пенсію, поступово кукуха бухала і відлітала
Ответ дляpersonality
Львів. Тільки не пишіть мені- оооо ну так у вас ок.
Кожен мій ранок починається з перекличок родичів друзів живі чи нє. Я з Дніпра, довго жила в кривому розі і Києві.
Вы так пво и прилеты описали, что можно подумать, что вы как минимум из Николаева или Херсона...
Или вы во Львове не с начала войны?
Ответ дляAlya_LV
Или вы во Львове не с начала войны?
А Львів не обстрілюють? Дякую кацапам, в свої 37 я можу відрізнити звук ппо від прильота. І мопед від мотоцикла.
Ответ дляПекельнаКрасуня
я понимаю.
но есть специалисты, которые не такие апокалиптичные прогнозы дают.
в этом вопросе вообще прогнозы бессмысленные, по-моему
Вони не апокаліптичні, і скажу словами нашого дефектолога, на початку реабілітації моєї дитини - я не знаю жодну дитину якою займалися батьки і вона соціально не адаптувалася
з тих 5 кол пекла (5 стадій прийняття горя) зараз в нас момент депресія-прийняття , я так думаю
alenka3108• 03 августа 2023
Кукуха в гнізді, але бувають моменти, що збирається в теплі краї, я її повертаю назад. Намагаюсь радіти кожній хвилині життя. Те, що раніше здавалось буденністю, зараз приносить задоволення.
zztop-b844• 03 августа 2023
Эта война закономерный результат выборов 2019 года, поэтому надо рассматривать её как наказание за глупость, сами виноваты, причем где %%% поддержки был выше, те регионы пострадали сильнее.
Некого винить, за науку сколько не заплатишь, никогда не переплатишь.
healer09648293• 03 августа 2023
Моя кукуха трималась щосили в окупації 4 місяці. Потім приїхала в Київ і повернулась до звичайного життя. Від тривоги до тривоги живемо 💪
Та і коли тривога то дивлюсь що там летить ...і в залежності від цього аби норм або не дуже
Ответ дляzztop-b844
Дуже жорстокий коментар. Але може десь так і є.
НАТАЛІЯ.КИЇВ• 03 августа 2023
Ответ дляpersonality
Я теж не виїзжала.
То ви ж пишете ´Я зараз в Хорватії в мирі і спокої здавалося би´. А потім відповідаєте ´Я теж не виїжджала´... Вам і справді зле, відпочивайте, лікуйтеся, гарного дня)
Дочь сейчас в Грузии гостит, сегодня пишет : «сели завтракать и тут звук истребителя . Мама , я вспомнила как это было в первый день войны, стало не по себе .»
Я ей ответила что там рашкинских истребителей не может быть , потому что они все в Украине были сбиты.
У меня с психикой норм. А дочь плохо реагирует и на салюты и на звуки самолетов
Ответ дляНАТАЛІЯ.КИЇВ
Ото ви душна! Я в Хорватії на 7 днів з 500 днів війни. Можна?
Ответ дляNatalishka-8242
Ви в Хорватії?
Ще одна. Я в Хорватії на 7 днів. Від війни я не тікала, в Польщу біженцем не виіжала
НамСвоюРобити• 03 августа 2023
Ответ дляzztop-b844
По сучасній історії скоріше вибори 1991го і далі, коли продовжували комуняк вибирати. Надалі вже похідне.
Але то вже таке. Якщо шукати коріння, то у 1600тих роках не в той степ звернули.
А як геть докопуватись, то фіга було на болота чалапати з Руси. Щось там намагатися ті чуді і мокші окультурювати.
zztop-b844• 03 августа 2023
Ответ дляpersonality
Мне наших людей не жалко
Большинство до сих пор верят что во всем виноват Порох, значит шоу должно продолжаться долго
Ответ дляzztop-b844
1991 року , і то не факт, як би того не хотілось петру олексійовичу