Прокачую сідниці• 03 августа 2023

Тренаженый зал или фитнес?

Девочки, что эффективнее для сброса веса лишнего?
Результат:
вже голосів: 34
19 (55.88%) Фитнес (групповые)
15 (44.12%) Зал
Работать надо• 03 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Не будет результата, даже не начинайте
Підтягнеться тіло, це теж важливо. І хоча б мінімальна фізична активність дає результат, якщо не в скиданні зайвої ваги, а в тонусі тіла і шкіри.
автор Прокачую сідниці • 03 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Добавьте физической активности. Ходьба, бег на дорожке, плавание и т д
Вот я и хочу добавить за счёт фитнеса или зала
Вапщета• 03 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Жрать меньше. За пол года -30 без спорта, только ходьба.
Важно сколько вы едите
Мне 45
Як Ви змінили харчування?
Пушкининиана• 03 августа 2023
Ответ дляВапщета
Як Ви змінили харчування?
Їсти строго 3 рази в день.
Маленькі порції.
Виключити мучне і солодке.
Перекусів ніяких крім води.
На вечір яйце, або риба, або курка і салат.
Нічого більш в рот не класти.
Фрукти виключити
Работать надо• 03 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Хотя неверно поставлен вопрос. Для сброса веса нужно уменьшить калории и добавить хотябы ходьбу. Почитайте, сейчас много информации в интернете, зал нельзя при лишнем весе - потерять суставы и под слоем жира начнут качаться мышцы и вы станете еще больше в обьеме. Поэтому проголосовала за фитнес, можно йогу или пилатес, но и то после того, как сбросите 10% от своего веса. Удачи!
Треба шукати адекватного тренера. При правильній техніці без потогонки і рекордів травми зводяться до мінімума. Наприклад, навіть з нормальною вагою можна посадити коліна з неправильною технікою присідань або жима ногами платформи (там взагалі своя вага не має значення).

Для того, щоб жінка накачала об´єм, це треба в залі жити. М´язи підтягують тіло, виглядаєш стрункішою, навіть при тому що вага не йшла.

Але знову - починати з адекватним тренером.
Сиджу тихенько• 03 августа 2023
Ответ дляРаботать надо

Где ж его взять, я оаньше ходила в зал с тренером, а теперь смотрю в интерьере как делать ни в коем случае нельзя, а тренер учил именно так и делать, как нельзя, благо тогда себе не сильно навредила. А он и до сих пор продолжает так делать и учит других, еще и постит эту дичь…
Работать надо• 03 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Так, нажаль, таких багато. Мало хто з тренерів навіть дає розминку перед тренуванням - це 5 хвилин розім´яти всі м´язи.
Шукати по відгуках, по тому, що постять в блогах і т.д.
Самохвалова• 03 августа 2023
Эффективно то, что вам больше нравится
Чавонадо• 03 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Як попробувала фінес, то в зал вже не хочу, виплямилася постава, стала гнучка, тіло помітно підтягнуте і тд
Так же. Мне групповой фитнес нравится гораздо больше, чем зал. Там весело) А в зале скучно.
Стефанія• 03 августа 2023
Питание
Ответ дляСамохвалова
Эффективно то, что вам больше нравится
Вот это вы правы, главное чтоб нравилось, иначе вряд ли долго выдержишь.
А так при регулярных занятиях, может и уйдет парочка кг
Бубль Гум)• 03 августа 2023
Ответ дляРаботать надо
Я раз сходила к тренеру, у нее в качестве разминки было 5 минут на беговой дорожке. Я сейчас бегаю 10, потом разные упражнения, а потом, если хватит сил, еще 1 или 2 круга все с начала, включая дорожку, иногда без нее
Вапщета• 03 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Їсти строго 3 рази в день.
Маленькі порції.
Виключити мучне і солодке.
Перекусів ніяких крім води.
Нічого більш в рот не класти.
Фрукти виключити
Ого, дуже жорстко. Подруга на домашньому тренуванні і меню від Віктора Мандзяка то там навпаки, 5разів на день їсти, і фрукти можна, але окремий прийом, то за 2 місяці схудла на 6 кг
Вапщета• 03 августа 2023
Ответ дляЧавонадо
Я зараз теж настраююсь на групові заняття, самій якось не подобається, та і малоефективною для мене особисто
Пушкининиана• 04 августа 2023
Ответ дляВапщета
Не треба ніякі мандзякі, просто менше їсти, більше ходити. Я за 45 років які тільки способи не перепробувала. І останній працює. Це не жорстко, це нормально їсти 3 рази, ми звикли шось постійно жувать, від того і кабанієм. Фрукти виключила, бо треба був результат, а там фруктоза і вона сповільнює дуже цей процес