Прокачую сідниці• 03 августа 2023
Тренаженый зал или фитнес?
Девочки, что эффективнее для сброса веса лишнего?
Результат:
вже голосів:
19 (55.88%)
Фитнес (групповые)
15 (44.12%)
Зал
Работать надо• 03 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Не будет результата, даже не начинайте
Підтягнеться тіло, це теж важливо. І хоча б мінімальна фізична активність дає результат, якщо не в скиданні зайвої ваги, а в тонусі тіла і шкіри.
Прокачую сідниці
• 03 августа 2023
Ответ дляБубль Гум)
Добавьте физической активности. Ходьба, бег на дорожке, плавание и т д
Вот я и хочу добавить за счёт фитнеса или зала
Вапщета• 03 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Жрать меньше. За пол года -30 без спорта, только ходьба.
Важно сколько вы едите
Мне 45
Важно сколько вы едите
Мне 45
Як Ви змінили харчування?
Пушкининиана• 03 августа 2023
Ответ дляВапщета
Як Ви змінили харчування?
Їсти строго 3 рази в день.
Маленькі порції.
Виключити мучне і солодке.
Перекусів ніяких крім води.
На вечір яйце, або риба, або курка і салат.
Нічого більш в рот не класти.
Фрукти виключити
Маленькі порції.
Виключити мучне і солодке.
Перекусів ніяких крім води.
Нічого більш в рот не класти.
Фрукти виключити
Работать надо• 03 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Хотя неверно поставлен вопрос. Для сброса веса нужно уменьшить калории и добавить хотябы ходьбу. Почитайте, сейчас много информации в интернете, зал нельзя при лишнем весе - потерять суставы и под слоем жира начнут качаться мышцы и вы станете еще больше в обьеме. Поэтому проголосовала за фитнес, можно йогу или пилатес, но и то после того, как сбросите 10% от своего веса. Удачи!
Треба шукати адекватного тренера. При правильній техніці без потогонки і рекордів травми зводяться до мінімума. Наприклад, навіть з нормальною вагою можна посадити коліна з неправильною технікою присідань або жима ногами платформи (там взагалі своя вага не має значення).
Для того, щоб жінка накачала об´єм, це треба в залі жити. М´язи підтягують тіло, виглядаєш стрункішою, навіть при тому що вага не йшла.
Але знову - починати з адекватним тренером.
Сиджу тихенько• 03 августа 2023
Ответ дляРаботать надо
Где ж его взять, я оаньше ходила в зал с тренером, а теперь смотрю в интерьере как делать ни в коем случае нельзя, а тренер учил именно так и делать, как нельзя, благо тогда себе не сильно навредила. А он и до сих пор продолжает так делать и учит других, еще и постит эту дичь…
Работать надо• 03 августа 2023
Ответ дляСиджу тихенько
Так, нажаль, таких багато. Мало хто з тренерів навіть дає розминку перед тренуванням - це 5 хвилин розім´яти всі м´язи.
Шукати по відгуках, по тому, що постять в блогах і т.д.
Чавонадо• 03 августа 2023
Ответ дляУх яка ж Я
Як попробувала фінес, то в зал вже не хочу, виплямилася постава, стала гнучка, тіло помітно підтягнуте і тд
Так же. Мне групповой фитнес нравится гораздо больше, чем зал. Там весело) А в зале скучно.
Прокачую сідниці
• 03 августа 2023
Ответ дляСамохвалова
Эффективно то, что вам больше нравится
Вот это вы правы, главное чтоб нравилось, иначе вряд ли долго выдержишь.
А так при регулярных занятиях, может и уйдет парочка кг
Бубль Гум)• 03 августа 2023
Ответ дляРаботать надо
Я раз сходила к тренеру, у нее в качестве разминки было 5 минут на беговой дорожке. Я сейчас бегаю 10, потом разные упражнения, а потом, если хватит сил, еще 1 или 2 круга все с начала, включая дорожку, иногда без нее
Вапщета• 03 августа 2023
Ответ дляПушкининиана
Їсти строго 3 рази в день.
Маленькі порції.
Виключити мучне і солодке.
Перекусів ніяких крім води.
Нічого більш в рот не класти.
Фрукти виключити
Маленькі порції.
Виключити мучне і солодке.
Перекусів ніяких крім води.
Нічого більш в рот не класти.
Фрукти виключити
Ого, дуже жорстко. Подруга на домашньому тренуванні і меню від Віктора Мандзяка то там навпаки, 5разів на день їсти, і фрукти можна, але окремий прийом, то за 2 місяці схудла на 6 кг
Вапщета• 03 августа 2023
Ответ дляЧавонадо
Я зараз теж настраююсь на групові заняття, самій якось не подобається, та і малоефективною для мене особисто
Пушкининиана• 04 августа 2023
Ответ дляВапщета
Не треба ніякі мандзякі, просто менше їсти, більше ходити. Я за 45 років які тільки способи не перепробувала. І останній працює. Це не жорстко, це нормально їсти 3 рази, ми звикли шось постійно жувать, від того і кабанієм. Фрукти виключила, бо треба був результат, а там фруктоза і вона сповільнює дуже цей процес