Дівчата, хто має і користується, що скажете ? Варто, чи далі гратися з духовкою? Саме хліб не виходить
Я тут Живу• 05 августа 2023
Ответ дляБегущаяпо
красень!!!
напишіть будь ласка, буду чекати
Пост 60
Аноним ФЕЯ• 05 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
У меня мулинекс года 3 назад покупала .наверно их уже нет в продаже .
+ за Мулинекс, лучше хп нет
У меня и у подруги пашут уже много лет и хоть бы что им.
Автору : мы пользуемся постоянно, очень рекомендую. И тесто готовлю в ней любое, на пиццу так вообще бест.
А хлеб из магазина не едим - от него становится плохо. А про вес... если есть в меру, то всё будет ок.
Тётя Хрюша• 06 августа 2023
Я колись мала хлібопічку. Уже через півроку купила орбітальний міксер і більше до хлібопічки не поверталася. Зараз узагалі печу на заквасці.
Чи підійде вам хлібопічка і чи не захочете згодом вийти на інший рівень, важко сказати. Якщо бачите потребу - купуйте.
Я от вчора купила додаткові казанки (для духовки), буду пробувати пекти по 6 хлібин одночасно.