Белоснежко• 14 августа 2023
Так, моя подруга - інженер-механік, мама та її сестра - інженери за освітою. Я і сама деякий час обіймала інженерську послуг)
Гадаю_По_шнуркам• 14 августа 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А жінок хірургів ?
Так, оперувала мене жінка хірург. Їх багато. Гінекологи які приймають пологи, теж хірурги.
Почекуха• 14 августа 2023
Ответ дляКАПСЛОЧНИЦА
А жінок хірургів ?
Навіть одного проктолога жінку-хірурга знаю, хоч вона одна на все віддідення, бо решта таки чоловіки)
КАПСЛОЧНИЦА• 14 августа 2023
Ответ дляПочекуха
Цікаво,як щодо «тонких» спеціалізацій,нейрохірургія ,наприклад,онкологія
Бо гуглила недавно - видатні жінки хірурги,і нічого не знайшла
ПриснитсяЖЕ• 14 августа 2023
Ни одной.
Инженеров - да, я инженер, соответсвенно, все девочки, с которыми вместе учились на потоке - тоже инженеры. Много.
Вам телефонограмма• 14 августа 2023
Знаю, це я, двадцять однокурсниць і пару десятків співробітниць. А що?
ЖующаЯКонфету• 14 августа 2023
Ответ дляБесбардак
инжир
Женщины инжиры?
Это из оперы - каждая девочка с персиками со временем превращается в бабушку с курагой?
Кофр для ноги• 14 августа 2023
Рятівник Малібу• 14 августа 2023
інжІнєров не знаю, інженерів - так))) я сама і мої колеги - інженери
Рятівник Малібу• 14 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Что такое инжинер?
Колись моя бабця казала ’інжИнір’)))
Рятівник Малібу• 14 августа 2023
Ответ дляАмбасадор щастя
Я інженер. 23роки вже працюю
Сестра, тільки я - 30)))