Кукарачка• 18 августа 2023

Кус кус варить или заливать просто водой?

Guzelli• 18 августа 2023
Запаривать или в бульон засыпать (в мясо с соком), он как мивина разбухает

ПешитеБесАшипок• 18 августа 2023
я його готую на скорорідці. спочатку обжарюю 1-2 хвилини на олії оливковій, потім заливаю водою , накриваю кришкою і на повільному вогні вона париться, періодично помішую
Безпринципова• 18 августа 2023
Дивлячись який розмір. Мілкий можна запарити, крупний потрібно проварити.
Як_наготую...• 18 августа 2023
Я водой заливаю
Я супер-пупер• 18 августа 2023
Варю
Запасная спина• 18 августа 2023
Вкидаю в киплячий бульйон и виключаю. Накриваю кришкою і залишаю на 10 хвилин. Виходить ідеальний.
Бентливуман• 18 августа 2023
Заливаю водой, если мелкий. Крупный варю пару минут

Лукава Кішка• 19 августа 2023
Заливаю окропом і накриваю кришкою.