Звожу з розуму• 19 августа 2023
В когось є дорослі діти, які не допомагають
Син дуже гарно заробляє. Живе сам. В мене зараз фінансові труднощі. Раніше я дуже гарно заробляла, сама його виростила, вивчила і спонсорувала доки не знайшов роботу. На всякі витребеньки давала постійно, крім основних потреб. Потім вже почала казати, що пора б знайти роботу. Знайшов, все норм
Вчора попросила позичити 6 тисяч грн. Знаю, що гроші є. Не позичив. Так образливо, реву з вчорашнього дня. Але зробила вигляд, що все ок.
Сердючка• 20 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Із багатьох дописів виникає єдине питання що таке сім´я для форумчанок? Це коли батьки виконують забаганки своїх дітей, намагаються дати їм найкраще, а потім повинні не відвідувати, бо дітей не народжували для стакану води. А просто нормальні підтримуючи відносини - це нонсенс, пережиток минулого? Автор потрапила в складну ситуацію, а син не просто відмовив, а ще кинув посилання на кредит. Я думаю, що саме це автора і вбило. Якби син просто сказав, що мама, я не дам гроші по таким причинам - це одне, а от це просто ницо.
Виходить, що на сина розраховувати её треба. Я б сконцентрувалася на молодшому синові і на своїх потребах, діти чомусь часто на першому місці і батьків сприймають як ресурс, а не частину сім´ї. А зі старшим поговорила про свої почуття, що таке відношення ранить, тим більше, що сину автор не цікава, ні як живе, ні що відбувається у неї. Син продовжує жити в своєму центрі свого життя. Це, в принципі, чудово, бо син став самостійним і не потребує вашої допомоги. В мене є родич, який з 9 класу почав палити і пити, йому вже 47 років, а він досі не може вирішити жодного свого питання без допомоги мами.
Не можна так судити не почувши сина. Мабуть йому не одноразово доводилося брати кредити, бо від мами з вітчимом не було підтримки.
А як для нового синочка треба - зразу згадали про старшого.
Сердючка• 20 августа 2023
Ответ дляРяженка
Как строить отношения с такими эгоистами? Поделитесь опытом? Сама никогда не звонит и не пишет .Прошу о встрече раз в году ( живёт за 500 км), отвечает когда нибудь. Боюсь, что если не звонить и не писать, то вообще обрадуется, что оставили в покое. Успешная, хорошо зарабатывает.
Так і треба. Батьки мають дати дітям коріння і крила.
Тільки стала на ноги, хай насолодиться свободою. Потім створить свою сім´ю і до вас частіше дзвонитиме.
Сердючка• 20 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
От мені цікаво, хто ті люди, які пишуть всерйоз (всерйоз, правда ж?), що ніхто нікому не винен, не трогайте дитину, рішайте свої проблеми самі
Скажіть, що у вас за життя. Ви самі все життя все тягнете і ніякої підтримки у вас немає, ніякої допомоги? І вам норм все життя самій впахувати без допомоги?
цікаво, чому ви вважаєте, що допомога і підтримка найближчої людини це зайве
Взагалі-то так, мене батьки випхали на свій хліб у 18 і з тих пір тягнуть у мене гроші. Бо мене родили і я винна.
Я допомагала, поки сама не виросла. Зараз мені під 40 і я бачу що вони просто ліниві і наглі. Не хотіли самі напрягатись, бо можна тягти з дітей.
Дама_с_караваем• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
100%(
Блін, автор, так це і є відповідь на ваше питання - ваше справжнє відношення. Ну серьйозно) молодший з’явився, коли у старшого ще перехідний вік був. Мабуть з чоловіком сварки були. І те, що він вже 20 років сам себе забезпечує теж не просто так. Я ж так розумію, вищої освіти немає, тільки курси пару років і впродовж них ще починав працювати в різних сферах. Це нормально допомогати дитині до 20 років фінансово, але у вас це так звучить🤦♀️
Идууу--уууу блин• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Какая занимательная история))) К 30 годам уже успел кучу квартир накупить, домов и тд) Верю. Я поверила)
Ви дивна. Мама зведеної сестри мого рідного племінника працює буфетчицею на кораблі. Три квартири в Одесі. І це буфетчиця отримує набагато менше від матроса.
буреЛОМКА• 20 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Ей, тети, Але!!! Вы что , даже друзьям такую сумму не одолжите при таком доходе? Из 120 штук зажать матери 6 ? Вы че, вообще тут головами бахнулись? Не представляю, чтоб мамочка или дочка у меня просили одолжить , а я б Линк кинула😁разве только лишь врагу 😁
Автор, я б напрямую спросила, сын, че за фигня?? Отгрёб бы у меня по полной 😅а то удалила диалог, обиделась, в шоке!
Так,краще поговорити,розібратись,трохи розуму вставити
буреЛОМКА• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Боюсь ще більше розчаруватися, боюсь сварки.
Краще гірка правда
Бабка-байкерша• 20 августа 2023
Що тут скажеш... робіть висновки. Мабуть, ’дитинка’ колись тихенько образилась, може, коли роботу шукати відправили, чи не купили щось у дитинстві. Тепер отака ’помста’.
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляСердючка
Так тоді жодної теми на порадниці не буде, бо 2 сторони немає, щоб свою точку зору викласти. А це що ви робите називається фантазія, припущення. Мати могла попросити взайми гроші без обґрунтування потреб. Ну то таке, добре, що визначилися з питанням допомоги на майбутнє. І я не розумію як не допомогти батькам, які опинился в скруті, як тут інші писали мами, які вимушенно покинули свої домівки.
Оябунчик• 20 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Естественно. Больше скажу бывает так просят, что только такой ответ и могут получить. Например, говорят будто бы в пустоту ’Ой, сейчас финансовые трудности. Где бы взять денег?’ И это у них называется просьба. И обижаются что их тонкие намеки не хотят понимать и не кидаются с деньгами на перевес, чтоб потом вместо благодарности услышать ’а я не просила! Ты сама дала (и я тебе ничего не должна - ни хорошего отношения, ни даже спасибо сказать)’
А ще - це був твій вибір, я б сама впоралася.
Але при цьому, як її збираються зкинути зі своєї шиї влаштовує істерику як їй бідолашній буде важко і ображається, коли це все випливає, бо всім же розпотякано, як вона все сама, все сама.
Але я своє особисте згадала.
Чомусь думаю, що автор саме просила допомоги.
Але я своє особисте згадала.
Дама_с_караваем• 20 августа 2023
Ответ дляЕлена 878
И если уже года 3 парень нормально зарабатывает в продажах, то ему точно пришлось работать лет с 17, потому что со старта нормально никто не зарабатывает. А значит, вероятнее всего, его таки попросила мать из дома на вольные хлеба как раз когда они с новым мужем решили себе ребенка нового родить. А теперь она удивляется, чего это он, такой плохой, не хочет брата в школу одеть. Ну точно весь в отца, не иначе.
Згодна з вами на 100%. По підрахунках так і виходить. А фінансувала обов’язкові потреби і витрибеньки, то годувала, вдягала і давала щось особисті витрати (кіно, кафе)
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляЕлена 878
Відсортуйте повідомлення автора і зрозумієте, що син закінчив вуз, отримав магістра, мати оплатила курси додаткові і син після цього став працювати. Що поганого в тому, що дитина працює не чекаючи поки їй виповниться 30 років і як тут люблять казати ’випхати на роботу бідну дитинку’, ’пригнічували’, ’ не любили’, а те що ця дитина вважається повнолітньою з 18 років, може працювати, навчатись на заочному, то таке. Треба батькам розбитися, але дати денну форму навчання, забезпечити, а потім ще почути ’я вас не просив народжувати’. Є діти, які прагнуть не тільки вчитись, а й працювати, і я тільки за, бо вони краще розуміють теорію на практиці.
Смешнюча• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
З відчимом так собі, холодно-вічливі.
ну так в этом вся проблема
сын на вас обижен
и деньги не дал скорее всего из-за того, что это не младшего нужны были
если хотите действительно хорошие отношения с сыном, поговорите откровенно, только не в переписке, а с глазу на глаз
сын на вас обижен
Люблю ВалЄру• 20 августа 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Донька, 3200 € зарплатня. До 26 років жила з нами ( ще є менша донька 11 років) , навіть хліба не купувала, як у готелі , їла спала до обіду , трохи працювала і гульки. Оплатила навчання в Україні, потім у Європі. Виїхали з війною , вона зараз у Лондоні живе у 3 поверховому будинку зі служницею ( будинок друзі дали), не оплачує майже нічого , 11 разів вже мандрувала по світу за рік , працює віддалено , ми у іншій країні. Я вся у боргах , працюю на заводі по 9 год на день , навіть у суботу, а вона за 5 місяців ні разу навіть не дзвонила , лише пише як стомилася , бо хоче до Бостону , до свого МЧ поїхати, а не може... Колишній чоловік який не виховував її з народження, а зараз з´явився став найближчим . Я виявилась найбільшим мудилом у її житті. Бо виявляється просила приходити її до дому до 12 ночі , а не о 4 ранку , бо мені на роботу о 6.30 вставати , а вона шуміла... То я виявляється її пресувала, аб´юзила, маніпулювала і вбила її психологічно! Во как ! Я у неї грошей не прошу , а вона сподівається що квартиру в Україні або продам і їй шрошей дам , або їй залишу , а сама іпотеку в іншій країні візьму на 30 років , щоб аже померти від старості прямо на роботі! У неї заощаджень немає !
Отпишите все младшей дочери пока не поздно. А то с такой доцей на улице останетесь((
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляЕлена 878
А я думаю, что тут автор получила ровно то, что заслужила
Ага, виростила обіженого, без допомоги батька. Чомусь діти завжди знайдуть за що засудити своїх батьків, а особливо матерів.
Альфред Шнитке• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Это тот вариант, когда, если не дадите понять, что не так, сейчас, будете и в дальнейшем это получать, пока не начнет хлестать через край, вот тогда будет такой конфликт, который будет тяжело решить, а, может. и невозможно. Он Вас спросит:’ Чего же ты все это время молчала? Значит, все устраивало’. У мужчин такая логика, даже если им 23
Червона калина• 20 августа 2023
Автор, співчуваю. Сину буде 25. Допомагаю активно, освіта, практика в Європі, в дитинстві всі можливі гуртки, після 18 оплатила все на водійське посвідчення. Машинка на старт. Одружується - дала 2 тис євро в подарунок. Маю надію, як я мати у потребу він не відмовить допомогти. Але як показує досвід багатьох матерів - не факт.
Своїм батькам я теж допомагаю, щомісяця по 100 євро плюс якісь посилки.
Дай Боже здоров´я щоб не довелося ніколи просити допомогу в дітей
Белочкой зови• 20 августа 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
а что родители очень пожилые или сами не думали о том как будут в старости жить?
Да Вы серьезно?
Жить в стране где средняя пенсия 3000 гр?
У людей не хватало денег откладывать на старость, воспитывали ребенка, тратили на потребности семьи, лишних денег не было.
Вас это удивляет в Украине?
Белочкой зови• 20 августа 2023
Ответ дляLenochka B
У него не пожилые родители, а молодая мама с новым мужем. Для чего нужны были деньги не понятно.
Не важно для чего, их попросила мама. Выделить с 120000 для мамы 6000 это не об ограничениях для себя, это эгоизм и жадность.
Автор, поддержки от сына не будет никогда, это уже понятно.
Люблю ВалЄру• 20 августа 2023
Ответ дляАнонім Перший
Я не берусь судить что происходит в той семье.
Но бойцу на нуле похрен на все социальные реверансы, важное от неважного отделяется после первого боя. Если ему, перед лицом смерти, важно перечислять деньги сестре - значит это ему, действительно, витально важно.
Вернётся домой живой, будут разбираться.
Ему-то может и важно. А мамаша лопается от гордости, что он перечисляет сестре. Не собирает ему, а считает нормой, что он должен содержать сестру.
Белочкой зови• 20 августа 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
конечно обуза, у меня своя семья есть
они вас завели чтобы вы их в старости обеспечивали?ахах ну наслаждайтесь
Так нужно было в детстве ребенка ограничивать во всем, откладывая на свою старость.
Ребенок же не член семьи, по Вашему.
Ответ дляПтица Говоруша
Син не отримав магістра, він отримав лише бакалавра, і судячи з того, що писала автор, ще весь час навчання був змушений працювати.
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляЕлена 878
Тоді стаж роботи у сина повинен бути мінімум 7 років, а не 3 у свої 23 роки
Оле Лукойе• 20 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
ну так в этом вся проблема
сын на вас обижен
Я теж чогось думаю, що нюанс у відносинах сина з вітчимом
Щось із серії «мамі дав би, а йому - ні»
Леди Репях• 20 августа 2023
Ответ дляcosmaximus
Не загадуйте наперед, що і як може статися. Бог той ще шутник.
Полили авторку такою багнюкою.
Зараз такий час , що фінансові труднощі є у багатьох людей. І більшість живе від зарплати до зарплати.
А в кого просити допомоги , якщо треба прям зараз? І автор знає що є можливість.
Кредити? Це приниження. Особливо якщо є можливість допомогти .
І ніякі промахи у минулому , а вони є у всіх мам, не виправдовують цю ситуацію.
Син - гАвно!
Ще раз співчуваю Вам.
Попереджуючи про ...вирастите узнаєтє...
Є син. 27 років. Коли отримував своїх кровних 100 тис в прямому сенсі слова грошей, половину перераховував маленькій сестричку. Моїй доньці.
В нас гроші є. Не просили. Сам так вирішив
Полили авторку такою багнюкою.
Син - гАвно!
Ще раз співчуваю Вам.
Капец. Бедный парень. Всё время чувствует какую-то вину и долг перед семьёй.
Как Вы могли принять?
Почему молодой парень должен тратить часть заработанных денег на ребёнка, которого он не рожал?😱 Ему надо жить и наслаждаться, развлекаться в весёлых и шумных компаниях, а не содержать маманьку с сестрой, атас просто🤐
Как Вы могли принять?
Леди Репях• 20 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
Ну так он и не должен. Когда я прочитала тему, то я была целиком за автора. Но я думала, что это одинокая женщина 55+, у которой сын единственная опора.
Оказалось, что это замужняя дама, имеющая второго ребёнка. И деньги нужны не для здоровья, как я поняла.
Конечно, сын не хочет быть палочкой-выручалочкой для отчима и матери.
Оле Лукойе• 20 августа 2023
Ответ дляЛеди Репях
Так, тут я вас підтримаю
Але в принципі, якщо стосунки у родині нормальні (і так думають дві сторони), то в принципі можна один-одному ось так допомогти/закинути на пару тижнів. Всяке буває.
Тут, я думаю, все трохи глибше.
Можливо, автор була зайнята новою родиною, а від сина відкупилась освітою/курсами, або вітчим ображав, чи крутились навколо меншого у підлітковий вік старшого, ось і мають
Тут, я думаю, все трохи глибше.
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляЛеди Репях
Как Вы могли принять?
А потім ще мама повинна бути йому допомагати, тому що він виріс обіженим, бо в нього з´явився брат, і вся увага тепер з нього коханого перейшла на братика. А так не повинно бути в країні егоістів
КондуктЕр тролейбуса• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Кинув лінк, де можна кредит взяти
Що посієш той пожнеш