Звожу з розуму• 19 августа 2023

В когось є дорослі діти, які не допомагають

Син дуже гарно заробляє. Живе сам. В мене зараз фінансові труднощі. Раніше я дуже гарно заробляла, сама його виростила, вивчила і спонсорувала доки не знайшов роботу. На всякі витребеньки давала постійно, крім основних потреб. Потім вже почала казати, що пора б знайти роботу. Знайшов, все норм
Вчора попросила позичити 6 тисяч грн. Знаю, що гроші є. Не позичив. Так образливо, реву з вчорашнього дня. Але зробила вигляд, що все ок.
Сердючка• 20 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Із багатьох дописів виникає єдине питання що таке сім´я для форумчанок? Це коли батьки виконують забаганки своїх дітей, намагаються дати їм найкраще, а потім повинні не відвідувати, бо дітей не народжували для стакану води. А просто нормальні підтримуючи відносини - це нонсенс, пережиток минулого? Автор потрапила в складну ситуацію, а син не просто відмовив, а ще кинув посилання на кредит. Я думаю, що саме це автора і вбило. Якби син просто сказав, що мама, я не дам гроші по таким причинам - це одне, а от це просто ницо.
Виходить, що на сина розраховувати её треба. Я б сконцентрувалася на молодшому синові і на своїх потребах, діти чомусь часто на першому місці і батьків сприймають як ресурс, а не частину сім´ї. А зі старшим поговорила про свої почуття, що таке відношення ранить, тим більше, що сину автор не цікава, ні як живе, ні що відбувається у неї. Син продовжує жити в своєму центрі свого життя. Це, в принципі, чудово, бо син став самостійним і не потребує вашої допомоги. В мене є родич, який з 9 класу почав палити і пити, йому вже 47 років, а він досі не може вирішити жодного свого питання без допомоги мами.
Не можна так судити не почувши сина. Мабуть йому не одноразово доводилося брати кредити, бо від мами з вітчимом не було підтримки.
А як для нового синочка треба - зразу згадали про старшого.

Сердючка• 20 августа 2023
Ответ дляРяженка
Как строить отношения с такими эгоистами? Поделитесь опытом? Сама никогда не звонит и не пишет .Прошу о встрече раз в году ( живёт за 500 км), отвечает когда нибудь. Боюсь, что если не звонить и не писать, то вообще обрадуется, что оставили в покое. Успешная, хорошо зарабатывает.
Так і треба. Батьки мають дати дітям коріння і крила.
Тільки стала на ноги, хай насолодиться свободою. Потім створить свою сім´ю і до вас частіше дзвонитиме.
Сердючка• 20 августа 2023
Ответ дляЯ-ваш шанс
От мені цікаво, хто ті люди, які пишуть всерйоз (всерйоз, правда ж?), що ніхто нікому не винен, не трогайте дитину, рішайте свої проблеми самі

Скажіть, що у вас за життя. Ви самі все життя все тягнете і ніякої підтримки у вас немає, ніякої допомоги? І вам норм все життя самій впахувати без допомоги?

цікаво, чому ви вважаєте, що допомога і підтримка найближчої людини це зайве
Взагалі-то так, мене батьки випхали на свій хліб у 18 і з тих пір тягнуть у мене гроші. Бо мене родили і я винна.
Я допомагала, поки сама не виросла. Зараз мені під 40 і я бачу що вони просто ліниві і наглі. Не хотіли самі напрягатись, бо можна тягти з дітей.
Дама_с_караваем• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
100%(
Блін, автор, так це і є відповідь на ваше питання - ваше справжнє відношення. Ну серьйозно) молодший з’явився, коли у старшого ще перехідний вік був. Мабуть з чоловіком сварки були. І те, що він вже 20 років сам себе забезпечує теж не просто так. Я ж так розумію, вищої освіти немає, тільки курси пару років і впродовж них ще починав працювати в різних сферах. Це нормально допомогати дитині до 20 років фінансово, але у вас це так звучить🤦‍♀️
Идууу--уууу блин• 20 августа 2023
Ответ дляЙосип_молодий
Какая занимательная история))) К 30 годам уже успел кучу квартир накупить, домов и тд) Верю. Я поверила)
Ви дивна. Мама зведеної сестри мого рідного племінника працює буфетчицею на кораблі. Три квартири в Одесі. І це буфетчиця отримує набагато менше від матроса.
буреЛОМКА• 20 августа 2023
Ответ дляПрокачую сідниці
Ей, тети, Але!!! Вы что , даже друзьям такую сумму не одолжите при таком доходе? Из 120 штук зажать матери 6 ? Вы че, вообще тут головами бахнулись? Не представляю, чтоб мамочка или дочка у меня просили одолжить , а я б Линк кинула😁разве только лишь врагу 😁
Автор, я б напрямую спросила, сын, че за фигня?? Отгрёб бы у меня по полной 😅а то удалила диалог, обиделась, в шоке!
Так,краще поговорити,розібратись,трохи розуму вставити
буреЛОМКА• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Боюсь ще більше розчаруватися, боюсь сварки.
Краще гірка правда

Бабка-байкерша• 20 августа 2023
Що тут скажеш... робіть висновки. Мабуть, ’дитинка’ колись тихенько образилась, може, коли роботу шукати відправили, чи не купили щось у дитинстві. Тепер отака ’помста’.
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляСердючка
Так тоді жодної теми на порадниці не буде, бо 2 сторони немає, щоб свою точку зору викласти. А це що ви робите називається фантазія, припущення. Мати могла попросити взайми гроші без обґрунтування потреб. Ну то таке, добре, що визначилися з питанням допомоги на майбутнє. І я не розумію як не допомогти батькам, які опинился в скруті, як тут інші писали мами, які вимушенно покинули свої домівки.
Оябунчик• 20 августа 2023
Ответ дляАнтиТанкист
Естественно. Больше скажу бывает так просят, что только такой ответ и могут получить. Например, говорят будто бы в пустоту ’Ой, сейчас финансовые трудности. Где бы взять денег?’ И это у них называется просьба. И обижаются что их тонкие намеки не хотят понимать и не кидаются с деньгами на перевес, чтоб потом вместо благодарности услышать ’а я не просила! Ты сама дала (и я тебе ничего не должна - ни хорошего отношения, ни даже спасибо сказать)’
А ще - це був твій вибір, я б сама впоралася.
Але при цьому, як її збираються зкинути зі своєї шиї влаштовує істерику як їй бідолашній буде важко і ображається, коли це все випливає, бо всім же розпотякано, як вона все сама, все сама.
Але я своє особисте згадала.
Чомусь думаю, що автор саме просила допомоги.
Дама_с_караваем• 20 августа 2023
Ответ дляЕлена 878
И если уже года 3 парень нормально зарабатывает в продажах, то ему точно пришлось работать лет с 17, потому что со старта нормально никто не зарабатывает. А значит, вероятнее всего, его таки попросила мать из дома на вольные хлеба как раз когда они с новым мужем решили себе ребенка нового родить. А теперь она удивляется, чего это он, такой плохой, не хочет брата в школу одеть. Ну точно весь в отца, не иначе.
Згодна з вами на 100%. По підрахунках так і виходить. А фінансувала обов’язкові потреби і витрибеньки, то годувала, вдягала і давала щось особисті витрати (кіно, кафе)
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляЕлена 878
Відсортуйте повідомлення автора і зрозумієте, що син закінчив вуз, отримав магістра, мати оплатила курси додаткові і син після цього став працювати. Що поганого в тому, що дитина працює не чекаючи поки їй виповниться 30 років і як тут люблять казати ’випхати на роботу бідну дитинку’, ’пригнічували’, ’ не любили’, а те що ця дитина вважається повнолітньою з 18 років, може працювати, навчатись на заочному, то таке. Треба батькам розбитися, але дати денну форму навчання, забезпечити, а потім ще почути ’я вас не просив народжувати’. Є діти, які прагнуть не тільки вчитись, а й працювати, і я тільки за, бо вони краще розуміють теорію на практиці.
Смешнюча• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
З відчимом так собі, холодно-вічливі.
ну так в этом вся проблема
сын на вас обижен
и деньги не дал скорее всего из-за того, что это не младшего нужны были
если хотите действительно хорошие отношения с сыном, поговорите откровенно, только не в переписке, а с глазу на глаз
Люблю ВалЄру• 20 августа 2023
Ответ дляЛеди_в_ночи
Донька, 3200 € зарплатня. До 26 років жила з нами ( ще є менша донька 11 років) , навіть хліба не купувала, як у готелі , їла спала до обіду , трохи працювала і гульки. Оплатила навчання в Україні, потім у Європі. Виїхали з війною , вона зараз у Лондоні живе у 3 поверховому будинку зі служницею ( будинок друзі дали), не оплачує майже нічого , 11 разів вже мандрувала по світу за рік , працює віддалено , ми у іншій країні. Я вся у боргах , працюю на заводі по 9 год на день , навіть у суботу, а вона за 5 місяців ні разу навіть не дзвонила , лише пише як стомилася , бо хоче до Бостону , до свого МЧ поїхати, а не може... Колишній чоловік який не виховував її з народження, а зараз з´явився став найближчим . Я виявилась найбільшим мудилом у її житті. Бо виявляється просила приходити її до дому до 12 ночі , а не о 4 ранку , бо мені на роботу о 6.30 вставати , а вона шуміла... То я виявляється її пресувала, аб´юзила, маніпулювала і вбила її психологічно! Во как ! Я у неї грошей не прошу , а вона сподівається що квартиру в Україні або продам і їй шрошей дам , або їй залишу , а сама іпотеку в іншій країні візьму на 30 років , щоб аже померти від старості прямо на роботі! У неї заощаджень немає !
Отпишите все младшей дочери пока не поздно. А то с такой доцей на улице останетесь((
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляЕлена 878
А я думаю, что тут автор получила ровно то, что заслужила
Ага, виростила обіженого, без допомоги батька. Чомусь діти завжди знайдуть за що засудити своїх батьків, а особливо матерів.
Альфред Шнитке• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Это тот вариант, когда, если не дадите понять, что не так, сейчас, будете и в дальнейшем это получать, пока не начнет хлестать через край, вот тогда будет такой конфликт, который будет тяжело решить, а, может. и невозможно. Он Вас спросит:’ Чего же ты все это время молчала? Значит, все устраивало’. У мужчин такая логика, даже если им 23
Червона калина• 20 августа 2023
Автор, співчуваю. Сину буде 25. Допомагаю активно, освіта, практика в Європі, в дитинстві всі можливі гуртки, після 18 оплатила все на водійське посвідчення. Машинка на старт. Одружується - дала 2 тис євро в подарунок. Маю надію, як я мати у потребу він не відмовить допомогти. Але як показує досвід багатьох матерів - не факт.
Своїм батькам я теж допомагаю, щомісяця по 100 євро плюс якісь посилки.
Дай Боже здоров´я щоб не довелося ніколи просити допомогу в дітей
Белочкой зови• 20 августа 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
а что родители очень пожилые или сами не думали о том как будут в старости жить?
Да Вы серьезно?
Жить в стране где средняя пенсия 3000 гр?
У людей не хватало денег откладывать на старость, воспитывали ребенка, тратили на потребности семьи, лишних денег не было.
Вас это удивляет в Украине?
Белочкой зови• 20 августа 2023
Ответ дляLenochka B
У него не пожилые родители, а молодая мама с новым мужем. Для чего нужны были деньги не понятно.
Не важно для чего, их попросила мама. Выделить с 120000 для мамы 6000 это не об ограничениях для себя, это эгоизм и жадность.
Автор, поддержки от сына не будет никогда, это уже понятно.

Люблю ВалЄру• 20 августа 2023
Ответ дляАнонім Перший
Я не берусь судить что происходит в той семье.
Но бойцу на нуле похрен на все социальные реверансы, важное от неважного отделяется после первого боя. Если ему, перед лицом смерти, важно перечислять деньги сестре - значит это ему, действительно, витально важно.
Вернётся домой живой, будут разбираться.
Ему-то может и важно. А мамаша лопается от гордости, что он перечисляет сестре. Не собирает ему, а считает нормой, что он должен содержать сестру.
Белочкой зови• 20 августа 2023
Ответ дляЯ инженер, меряю от 1
конечно обуза, у меня своя семья есть
они вас завели чтобы вы их в старости обеспечивали?ахах ну наслаждайтесь
Так нужно было в детстве ребенка ограничивать во всем, откладывая на свою старость.
Ребенок же не член семьи, по Вашему.
Елена 878• 20 августа 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Син не отримав магістра, він отримав лише бакалавра, і судячи з того, що писала автор, ще весь час навчання був змушений працювати.
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляЕлена 878
Тоді стаж роботи у сина повинен бути мінімум 7 років, а не 3 у свої 23 роки
всем надо• 20 августа 2023
Для США это нормально. Каждый сам за себя. Вон сыновья Бритни Спирс улетели с папашей на Гавайи жить и с ней не общаются. А она их рожала растила. Но у неё достаточно финансов и недвижимости элитной.
Оле Лукойе• 20 августа 2023
Ответ дляСмешнюча
ну так в этом вся проблема
сын на вас обижен
Я теж чогось думаю, що нюанс у відносинах сина з вітчимом
Щось із серії «мамі дав би, а йому - ні»
Леди Репях• 20 августа 2023
Ответ дляcosmaximus
Не загадуйте наперед, що і як може статися. Бог той ще шутник.
Полили авторку такою багнюкою.
Зараз такий час , що фінансові труднощі є у багатьох людей. І більшість живе від зарплати до зарплати.
А в кого просити допомоги , якщо треба прям зараз? І автор знає що є можливість.
Кредити? Це приниження. Особливо якщо є можливість допомогти .
І ніякі промахи у минулому , а вони є у всіх мам, не виправдовують цю ситуацію.

Син - гАвно!
Ще раз співчуваю Вам.
Попереджуючи про ...вирастите узнаєтє...
Є син. 27 років. Коли отримував своїх кровних 100 тис в прямому сенсі слова грошей, половину перераховував маленькій сестричку. Моїй доньці.
В нас гроші є. Не просили. Сам так вирішив
Капец. Бедный парень. Всё время чувствует какую-то вину и долг перед семьёй.
Как Вы могли принять?
Почему молодой парень должен тратить часть заработанных денег на ребёнка, которого он не рожал?😱 Ему надо жить и наслаждаться, развлекаться в весёлых и шумных компаниях, а не содержать маманьку с сестрой, атас просто🤐
Леди Репях• 20 августа 2023
Ответ дляОле Лукойе
Ну так он и не должен. Когда я прочитала тему, то я была целиком за автора. Но я думала, что это одинокая женщина 55+, у которой сын единственная опора.
Оказалось, что это замужняя дама, имеющая второго ребёнка. И деньги нужны не для здоровья, как я поняла.
Конечно, сын не хочет быть палочкой-выручалочкой для отчима и матери.
Оле Лукойе• 20 августа 2023
Ответ дляЛеди Репях
Так, тут я вас підтримаю
Але в принципі, якщо стосунки у родині нормальні (і так думають дві сторони), то в принципі можна один-одному ось так допомогти/закинути на пару тижнів. Всяке буває.
Тут, я думаю, все трохи глибше.
Можливо, автор була зайнята новою родиною, а від сина відкупилась освітою/курсами, або вітчим ображав, чи крутились навколо меншого у підлітковий вік старшого, ось і мають
Птица Говоруша• 20 августа 2023
Ответ дляЛеди Репях
Как Вы могли принять?
А потім ще мама повинна бути йому допомагати, тому що він виріс обіженим, бо в нього з´явився брат, і вся увага тепер з нього коханого перейшла на братика. А так не повинно бути в країні егоістів
КондуктЕр тролейбуса• 20 августа 2023
Ответ дляЗвожу з розуму
Кинув лінк, де можна кредит взяти
Що посієш той пожнеш