Все питаю зарання• 20 августа 2023

Вечір в селі. Покажіть, що зараз робите?

Останні літні вечори, трохи сумно... Сиджу насолоджуюсь прохолодою вечора, співом цвіркунів і матюками сусідів) А чим ви зараз займаєтесь?
БезникаяЯ• 20 августа 2023
Лежу на ліжку без кондиціонера в місті і не знаю що робити...
Оля_с_киркою• 20 августа 2023
Полила клумби та й сиджу на терасі. Цвіркуни співають, тишаа
Чай не пью, только кофе• 20 августа 2023
Дивлюсь Володар перснів
13чудоСВЕТА• 20 августа 2023
В нас приватний сектор в місті. Щойно пішла з тераси, спостерігала захід сонця і пила чай з мелісою. Дякую зсу, що можу це робити на своїй рідній землі
Evga32• 20 августа 2023
Тіки зайшла. Збирала помідори і перець, бо вдень жара страшна.
Щаслива Я• 20 августа 2023
Что это у вас за каталка для покойника?
Добра, коли сита!• 20 августа 2023
Видно?))))
Морковку дай• 20 августа 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Я взяла бутылочку холодного пепси и сижу на балконе. Уже хорошо
Пьяная вишня• 20 августа 2023
Ответ дляEvga32
О, Фібі))
И.О. человека• 20 августа 2023
Варюсь в квартирі в Києві.. зранку напахалася за містом на дачі, то все лежу трупом, своі не дуже чисті п´яти показувати не буду😆Дивлюсь грань щось закортіло
Like-995b• 20 августа 2023
Приехали из Одессы, смотрю Хоббита
автор Все питаю зарання • 20 августа 2023
Ответ дляБезникаяЯ
Я не хочу в хату заходити, вдень таке пекло було, а зараз класно, вітерець продуває
Не против• 20 августа 2023
Суп буду варити, вдень не можу стояти на кухні.
Морковку дай• 20 августа 2023
Ответ дляНе против
Слабенькие вы какие-то))) я хлеб пекла в духовке около 14 часов дня))
vihola• 20 августа 2023
Ще вересень і навіть до середини жовтня може бути тепло, якщо пощастить. Тому нема чого сумувати з цього приводу).
БезникаяЯ• 20 августа 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Видно?))))
Ви що в труні?)
ЛЮБА• 20 августа 2023
С котом телик смотрим ))
Марафетчица• 20 августа 2023
Ответ дляДобра, коли сита!
Видно?))))
Це українське село у вас?
Бо я таке в німецьких часто бачила.. і ще тиша, що на кладовищі..
Ответ для vihola
Дай Боже. Я так літо люблю
Ответ дляЛЮБА
С котом телик смотрим ))
Котику дуже цікаво)
Почемучка• 20 августа 2023
Ваша стопа мені нагадала силует Матері Божої))
Чудо в декрете• 20 августа 2023
Гарно у вас. А я приймаю ванну. Із якимись пелюстками, які буду із труб потім виковирювати
Добра, коли сита!• 20 августа 2023
Ответ дляМарафетчица
Це українське село у вас?
Блин, шо вам всем не нравится, ладно включу свет)))
Не против• 20 августа 2023
Ответ дляМорковку дай
Ви звідки? Може у Вас не так жарко? В нас на півдні сьогодні було 37, а на сонці 45
Ответ дляЧудо в декрете
Дякую. У вас релакс на повну)
ЛЮБА• 20 августа 2023
Ответ дляВсе питаю зарання
Котику дуже цікаво)
Ему нравится когда что то мельтешит на экране , иногда может и так
побольшомусекретику• 20 августа 2023
На вулиці комарів тьма. Неможливо навіть бігати. Не те що лежати на лавці.
Як ви це робите?
Морковку дай• 20 августа 2023
Ответ дляНе против
Днепропетровская область. +34 было
Ответ дляпобольшомусекретику
Як ви це робите?
В нас на диво в цьому році дуже мало комарів.. Навіть біля річки небагато
Почемучка• 20 августа 2023
Ответ дляЛЮБА
С котом телик смотрим ))
Хардик уже до сну готується)
Думає, мама, харе вже, спать давай)(