З вишневого садка• 21 августа 2023

Виплата за смерть воїна

Сьогодні зустріла мамину подругу , у якої загинув син на війні ( мій однокласник ) . Він перед тим як його забрали на війну одружився на переселенці з 4 дітьми . В шлюбі він пробув 2 місяці і він загинув . Після його смерті якась виплата є ,але його мама на неї претендувати не може тільки дружина . Чи можливо це якось змінити в її користь ? Чи все належить дружині ?
Локшина на вухах• 21 августа 2023
Ответ дляЖдун с Нибиру
Для начала прийти в военкомат, откуда призывали.
Не всіх призивали через військкомат, мені навіть цікаво, а що робити тим хто пішов одразу на підрозділ?

Воленс-неволенс• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Я не вірю що такі суми платять . Це просто не можливо . Де уряд візьме скільки грошей .
Закон есть, под него финансирование. При чем тут ваше верю-не верю. Народ жалуется на волокиту с бумажками, а не на кидки с этими ’гробовыми’.
волосатое стекло• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Та прям большие ? Не думаю що там така велика сума .
15 млн
Шалена невинність• 21 августа 2023
Матрьошка звичайна на ранковій зміні
автор З вишневого садка • 21 августа 2023
Ответ дляМаксХмара
Вона вам пожалілася, що всі гроші забрала дружина? Бо, дійсно, вони повинні були бути поділені
Вона сказала що претендує на гроші дружина , а їй нічого.
КокошинЭль• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Не вірте. Тоді для чого ваша тема про виплати,які не платять))) Їх платять частинами, спершу 20%, потім на протязі 40 місяців. В мене моя перукар, отримала вже першу виплату за чоловіка.
Пишна молодиця• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Закривайте тему, хай ваша знакома йде у военкомат.

Шалена невинність• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Тут дурних нема
Іди собі з богом
Матраскин Брат• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Платять
Ответ дляMarie-Antoinette2
А яка вам взагалі різниця до тих грошей, то навіть не ваша родичка а стороння людина, без вас розберуться
Нехай розбираються я ж не проти . Просто шкода якщо вона залишиться ні з чим . У неї більше нікого немає .
КокошинЭль• 21 августа 2023
Ответ дляА_мій_самий_самий
Это ещё при ато было. Сколько и как выплачивали я не знаю.
А, ну тоді це зовсім інше..
Шалена невинність• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Давай ще поплач крокодилячими сльозами
МаксХмара• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Вже всі все зрозуміли про вас. Можете тему закривати
Воленс-неволенс• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Я выше дала ссылку, подскажите ей. Верю что бывают затурканные люди, которых легко обмануть. Помогите советом.
ПесиКот• 21 августа 2023
Ответ дляШалена невинність
Ось автор і призналася, про що тема
Про що ? Скажіть ?
Омлетик• 21 августа 2023
Боже,человек может помочь хочет, посоветовать что-то
Может там мать старенькая, не понимает куда и что надо делать
А тут уже развели бред 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
А жена нормально тогда устроилась с 4 детьми
Пишна молодиця• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
Про що ? Скажіть ?
Ви досі тут? йдіть у военкомат, беріть за ручку знайому, раз переживаете за неї.
Ответ дляШалена невинність
Давай ще поплач крокодилячими сльозами
Навіщо ?

Ответ дляШалена невинність
Давай ще поплач крокодилячими сльозами
Навіщо ?
Пишна молодиця• 21 августа 2023
Ответ дляОмлетик
А тут уже развели бред 🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️🤦🏼‍♀️
Разводит автор, уже десятки смс ей отетили, что нужно делать, но она продолжает развивать тему.
Ответ дляШалена невинність
Тут дурних нема
Іди собі з богом
До чого ваш коментар, я не розумію.
Пишна молодиця• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
До чого ваш коментар, я не розумію.
До чого ваша тема? Ви отримали відповіді? Закривайте.
Ответ дляВоленс-неволенс
Я вам дуже вдячна . Я скажу .
Бурундучиха• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
А сколько ж у вас доход, если эти выплаты для вас не большие?
Тану на сонці• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
на жаль, не завжди платять. загинув знайомий, вчились в одній школі. був приліт в бліндаж, по частинам зшивали, шоб похоронити. Заключення: помер від серцевого нападу. На виплати сім´я претендувати не може.
Ответ дляПишна молодиця
Просто хочу допомогти, по нормальному людина залишилася сама , без нікого .
Анет2000• 21 августа 2023
Ну разве не понятно зачем он женился на девушке с 4мя детьми и ушел на войну.....
Пишна молодиця• 21 августа 2023
Ответ дляЗ вишневого садка
І? Треба не тут сидіти , а бігти за допомогою.
Ответ дляПишна молодиця
Я все зрозуміла , і нікого не розводжу .