22 августа 2023

отношения на расстоянии

кто сталкивался с отношениями на расстоянии ?
Временно находимся с мужем в разных странах , уже 4 месяца...

как подогреть отношения и не дать остыть? боюсь измен и развода (((
Гола з конопель 22 августа 2023
Никак не подогреешь
язззззь!!! 22 августа 2023
9 міс жили окремо, все нормально
7 3
secam 22 августа 2023
Неизбежен развал семьи
1 2 1 2
Меня не звали 22 августа 2023
І снова здрастуйте
Chaterbox 22 августа 2023
У мене з хлопцем вже 1,5 року.
Підігрівають милі сексуальні переписочки, фото ваші, та і взагалі коли цікаве спілкування то все буде норм, напевно
8 1 7
Не любовница 22 августа 2023
Никак. Это начало конца
3 1 1
Стопясят раз обсуждала 22 августа 2023
Почему боитесь ? Есть предпосылки так думать ? Или сами себя накрутили на каких то неудачных примерах из жизни других людей ?
бювет_в_обед 22 августа 2023
Ответ дляязззззь!!!
9 міс жили окремо, все нормально
Звідки ви знаєте за чоловіка?. За себе то понятно.
Меня не звали 22 августа 2023
Авторко, а як це ’сталкивался с отношениями’?
язззззь!!! 22 августа 2023
Ответ длябювет_в_обед
Звідки ви знаєте за чоловіка?. За себе то понятно.
Що саме? Стосунки ніяк не змінилися
На границе 22 августа 2023
Никак не верю в отношения на расстоянии кроме как издевательство друг над другом это не семья. Был опыт в итоге я первая сдалась от этих отношений . Но может некоторые живут хотя не живут существуют всем как не крути хочется нормально человеческого общения а не через экран .
бювет_в_обед 22 августа 2023
Ответ дляязззззь!!!
Що саме? Стосунки ніяк не змінилися
А ви думаєте, якщо в нього була баба то змінеться?
Пи Пи Пилюля 22 августа 2023
Ми це пережили.
Були 10 місяців на відстані, і наче весь час поруч. Обговорювали все, ділилися і радощами і неприємними ситуаціями. Головне - не навʼязуватись. Як відчувала, що хтось із нас втомився, давали час на поміркувати, відпочити.
Давали один одному відчуття, що ми є і будемо найближчими людьми завжди.
Пережили і щасливі)
1 5
язззззь!!! 22 августа 2023
Ответ длябювет_в_обед
А ви думаєте, якщо в нього була баба то змінеться?
У вашого чоловіка може бути баба, навіть, якщо ви його нікуди не відпускаєте
Указка 22 августа 2023
Отношений на расстоянии не бывает
2 1
бювет_в_обед 22 августа 2023
Ответ дляязззззь!!!
У вашого чоловіка може бути баба, навіть, якщо ви його нікуди не відпускаєте
Я ще молода дуже, поки не планую заміж)) Просто хочу знати, чого ви впевнені за когось , а не за себе.
Меня не звали 22 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Ми це пережили.
Були 10 місяців на відстані, і наче весь час поруч. Обговорювали все, ділилися і радощами і неприємними ситуаціями. Головне - не навʼязуватись. Як відчувала, що хтось із нас втомився, давали час на поміркувати, відпочити.
Давали один одному відчуття, що ми є і будемо найближчими людьми завжди.
Пережили і щасливі)
Нагодували тролів
Пи Пи Пилюля 22 августа 2023
Ответ дляУказка
Отношений на расстоянии не бывает
Бувають)
Якщо обидва цього хочуть.
Власне, як і все інше.
1 6
Банка з медом 22 августа 2023
Видео связь, вирт кекс, супер.
язззззь!!! 22 августа 2023
Ответ длябювет_в_обед
Я ще молода дуже, поки не планую заміж)) Просто хочу знати, чого ви впевнені за когось , а не за себе.
Бо на довірі будуються довготривалі стосунки , якщо хтось захоче загуляти, то для цього не потрібно жити окремо , це просто наслідок проблем у стосунках
Указка 22 августа 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Бувають)
Якщо обидва цього хочуть.
Власне, як і все інше.
Это уже друзья по переписке без отношений
Пи Пи Пилюля 22 августа 2023
Ответ дляМеня не звали
Нагодували тролів
Мені все одно на чиїсь думки)
Я автору розповіла свою історію
Пи Пи Пилюля 22 августа 2023
Ответ дляУказка
Это уже друзья по переписке без отношений
Хай буде так)
Стосунки були і продовжуються не як у друзів
Коли мовчу- приємна жінка 22 августа 2023
У меня моряк и у многих моих знакомых и подруг тоже. Всё хорошо, отношения на расстоянии даже крепче становятся. Общаемся, переписываемся, главное уделять время себе, тогда у вас будет энергия и вы мужчине будете интересны. Уже заметила это, поэтому стараюсь много времени посвящать себе
Добродійка 22 августа 2023
Это полная уйня. Я так жила несколько лет, муж по командировкам. Семья дала трещину, а теперь за время войны обратно не клеится уже.
Из Виа-гры 22 августа 2023
Принять, что он будет изменять.
Меня не звали 22 августа 2023
Ответ дляИз Виа-гры
Принять, что он будет изменять.
Уже изменил
Несколько раз
Говорю відверто 22 августа 2023
Ответ дляДобродійка
Это полная уйня. Я так жила несколько лет, муж по командировкам. Семья дала трещину, а теперь за время войны обратно не клеится уже.
Аналогично
бювет_в_обед 22 августа 2023
Ответ дляязззззь!!!
Бо на довірі будуються довготривалі стосунки , якщо хтось захоче загуляти, то для цього не потрібно жити окремо , це просто наслідок проблем у стосунках
Ну от чоловік моєї подруги кохав її дуже, та і зараз пилинки здуває. . Все на довірі в них, бо я весь час розмовляла з подругою. Вона теж саме казала, що і ви. Але через пів року мені зателефонував її чоловік, зашов здалеку:’ їду повз твоєї роботи, виходь на каву, давно не бачились’. Я вийшла, і він вже через 15 хвилин мені пропонував відношення. Але такі:’ без обов´язків, повернеться Таня, ми розходимося, бо я її кохаю’)))
Як вам довіра? Я його весь час рахувала гарною людиною, який кохає дійсно дружину. Спитала чого я, це ж палево. А він каже:’ от ти якраз і не зможеш зробити боляче їй’. Я йому відмовила, але неприємне відчуття залишилось. Інша точно погодилася, бо його дружини ще не будо довго.
Срочно съезжаться. В нашем случае хватило 5 мес для распада семьи.