Творог для розжига• 23 августа 2023
Правда, что с девочками проще?
Расскажите на своем опыте, правду говорят, что с девочками легче и что развиваются они заметно быстрей мальчиков?
Коко На Страже• 23 августа 2023
У нас девочка более характерная, с ней тяжелее договориться. С мальчиком общаться проще. Но он более безбашенный
Хомо_сапиенс• 23 августа 2023
развиваются быстрей, это факт.. по поводу легче - вообще не согласна
Вічний двигун• 23 августа 2023
И развиваются девочки не быстрее, и вообще от пола ничего не зависит.
графиняВишенка• 23 августа 2023
Ответ дляПодругаМужа
Ні. Залежить від характеру та темпераменту.
100% в мене 2 дівчинки і 1 хлопчик. Старша дівчинка, то до 6ти років просто жах був, молодшій 4 роки це у порівнянні зі старшою взагалі відпочинок і швидше розвивається. Зараз хлопчику 1,5 року, вже бачу, що в дечому з ним набагато легше, а в дечому важче.
Мотористка• 23 августа 2023
У меня один ребенок. Но могу сказать, что все зависит от характера ребенка, а также от его ментального здоровья
заварний look• 23 августа 2023
В моєму випадку з сином легше. Діти в мене спокійні оба , але ось, як підростали, то дочка нерви потріпала , а син спокійний тверезомислячий навіть в 12 років, донька була в такому віці дуже з нелегким характером. Заставила мене понервувати ))
ПодругаМужа• 23 августа 2023
Ответ дляграфиняВишенка
У мене так само хлопець і дві дівчинки, тільки хлопець найстарший і з ним було найлегше, з середньою було складніше ніж з сином, але молодша то вже відривається за всіх. Їй тільки 5, а я вже втомилася, найскладніший та найупрямішиц характер із трьох.
Мотористка• 23 августа 2023
Ответ дляПомидорина
Ні, я рада що в мене хлопчик, мені з ним простіше і дешевше)
Девочки не всегда требуют много расходов
Анонім Перший• 23 августа 2023
У меня мальчики, поэтому мне кажется что с девочками проще))
И у мам с дочками больше общих тем для общения, времяпровождения и т.д.
Мальчик мой уже в 11 начал сепарироваться, с мамой гулять уже точно не по пацански стало😂
ВасилисаБулгакова• 23 августа 2023
Глупости. Мне с сыновьями легко, на одной волне. Взрослые не по годам. Кума с дочками мучается ужасно. Характер мерзкий, тупят, ленивые и все такое
Помидорина• 23 августа 2023
Ответ дляМотористка
Та ладно, требуют и чем старше тем больше, есть у меня примеры и много, мальчики намного проще.
Снегурочко• 23 августа 2023
Дочке 15 лет. С 12 лет дома дурдом. Подростковый период это ад на земле.
ВасилисаБулгакова• 23 августа 2023
Ответ дляПомидорина
Ну смотря какие мальчики. На моих расходов много очень. Не проще девочек, просто с ними круче и интересней
Коко На Страже• 23 августа 2023
Ответ дляВасилисаБулгакова
Сочувствую вашим невесткам будущим
заварний look• 23 августа 2023
Ответ дляМотористка
Я вам скажу, що мені хлопчик обходиться значно дорожче. Донці треба був одяг, прикраси, косметика. Нерви мені хоч з цим не тріпала, шли накуповували, і вона довольна, як слон. Ну і на теніс ходила, то там теж витрати чималі, але це все. Сину плейстейшн, якісь камери, приставки, велік, скейт, гироборд, роліки, по спортивній секції спорядження оновлюю часто, бо горить все на ньому. А ще одяг, це єдине що мені важко йому підбирати. Я повинна все показати , навіть труси які. Бракує, якщо колір не підійшов, або якась картинка на футбольці. В магазин зроду не піде міряти, і взагалі в магазини одягу. Я всі 12 років замовляю в інеті.
ВасилисаБулгакова• 23 августа 2023
Ответ дляКоко На Страже
Сочувствую вашим невесткам будущим
Почему? Я в отличных отношениях с девушкой старшего. Много времени вместе проводим
Мотористка• 23 августа 2023
Ответ дляПомидорина
У моей из девичьих расходов только прокладки
Багиня• 23 августа 2023
Ну, в моєї дівчинки дуже складний характер. Є набагато простіші і зручніші хлопчики. Але от щодо здоров´я та безпеки - так, є певні нюанси. Хлопчики частіше зазнають травм під час ігор, занять спортом. Частіше потрапляють у всіляки халепи, бо робили якісь ризиковані дурні речі типу їхати між вагонами (чи залізти на дах електрички і враження струмом - тільки і читаєш в новинах), чи ще яку дурню на спір або щоб довести свою безстрашність.
Коко На Страже• 23 августа 2023
Ответ дляВасилисаБулгакова
Ленивые, мерзкие, тупые о чужых детях. Ну такое
ВасилисаБулгакова• 23 августа 2023
Ответ дляКоко На Страже
Ну так если это правда. В основном таких наблюдаю
Мотористка• 23 августа 2023
Ответ длязаварний look
Моя дочка не просит ни наряды, ни украшения, ни косметику
заварний look• 23 августа 2023
Ответ дляВасилисаБулгакова
Ну то ж ваша кума так їх виховала, а не вони такі. Лінь це придбана черта. Характер мерзкій? Це що? Боже, як ви грязно написали про дітей куми. Не хотіла б я таких знайомих в своєму оточені. Кума ж вважає, що ви гарна людина.