Дайте пораду як мамі першокласниці .
Як поводитись з батьками ( то такі вже різні і є дивні) що дарують вчительці на 1 вересня , день народження, за буде в нагоді для уроків донці .
mirka-milka• 24 августа 2023
Ответ дляIva_Lidia
З одного боку так, з іншого є такі дерзкі та наглі, не люблю коли грублять або поводяться по хамськи , адже з другого боку нам не один рік пересікатися.
Ось і думаю , обходити кути або посилати …
Хоча не люблю конфлікти
Боже ,мені сеодно на інших і їх методи впливу на вчителів )
Тому свої нерви та час витрачати на таких -абсурд)
Не переймайтесь!
Мама Павлика• 24 августа 2023
нащо вам на них звертати увагу? Хочуть хай дарують, хоть з Днем взяття Бастилії чи Днем нафтовика вітають.
Якщо в класі є фонд, то скидуйтесь на букет чи що у вас буде прийнято від усього класу, а хто там що понесе особисто...
На хворих уваги теж не звертайте, такі є в кожному класі.
Якщо щось не подобається - кажіть зразу і в голос, а не тихо і за спинами )
Головне будьте чемними і відстоюйте свою думку користуючись аргументами а не тим хто кого перекричить чи обільє більшим брудом в вайбері )
Більше ніяких рекомендацій дать не можу ) Я мама котра пережила 9-ть років в школі, і якій лишилося 2 ))
Ответ дляIva_Lidia
Хоча не люблю конфлікти
А где вы с ними вообще собрались общаться? Учительница и ваш ребенок. Все.
Ответ дляМама Павлика
Дякую