Цідило правди• 25 августа 2023

Какие у вас планируются расходы на детей в преддверии 1 сентября?

Что планируете покупать? Сколько денег потратить?
Мядуза аля моргонер• 25 августа 2023
блін, ніфіга не купувала ще
фігова я мати(((

оксюморон• 25 августа 2023
Ответ дляЦідило правди
А почему пижамы нарядные?) Куда в них наряжаться?
На дистанційне навчання 🤣
Карамелька• 25 августа 2023
Учимся онлайн, канцтовары остались с прошлого года, одежда- домашняя
оксюморон• 25 августа 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Суки забрали у наших детей детство. Третий класс а в школе были первые пол года первого.
Декого з батьків це влаштовує, на жаль. Їм так легше, не треба рано вставати, приводити дитину у порядок, відводити до школи, половину уроків не роблять.
Мядуза аля моргонер• 25 августа 2023
Ответ дляоксюморон
а потім тук-тук дитинка... не альо((
Не люблю натовп• 25 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Яке це місто?
Чугуев
оксюморон• 25 августа 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Если для троих тогда да Вы правы это наверное ещё и дёшево если ходить в школу. Мы онлайн , расходы сократились. Хотя все осталось с прошлых годов. Водолазки, жилетки. Обувь и джинсы надо.
Дитина не виросла? Я зараз шафу перебирала, то 2 пари джинсів, вельветові штани та 3 пари джегенсів off. Нормально тільки 2 пари кюлотів і те лише за рахунок фасону. Джинси треба нові купляти. З 6 худосів 5 малі. Колготки всі замалі, хоча куплялися минулої зими.
Поступово все буду купляти, дещо вже замовила з сайтів по распродажі.

Не люблю натовп• 25 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Спасибо большое! Я сама куплю , слава Богу пока могу. Есть люди которым нужнее.
оксюморон• 25 августа 2023
Ответ для Карамелька
Дитина нікуди більше не ходить і навіть на прогулянки?
оксюморон• 25 августа 2023
Ответ дляНе люблю натовп
Чугуев
Ви зверталися до департаменту? В Дніпрі принаймні останні 13 років проблем з підручниками немає 🤷‍♀️ бувало, що синові у старших класах видавали старі, вже 2-3 рази вживані, але всім хватало
оксюморон• 25 августа 2023
Ответ дляМядуза аля моргонер
а потім тук-тук дитинка... не альо((
Так і є. Та й батьки сучасних дітей не дуже обізнані та навчені. Подивіться на теми про ковід, сьогодні тема про рушники, на початку війни люди навіть в географії країни не орієнтувались, назви областей не знали.
Полуничка• 25 августа 2023
йде в 8 класс, купили шорти чорні є вишиванка -2 шт, одяг є (ходимо у звичайному одягу до школи), взуття є, форма спортивна є
Треба обкладинки для книжок, бо був інтелект переходимо на звичайну форму навчання. Зошити - є. Може ручки-олівці, контурні карти
Не люблю натовп• 25 августа 2023
Ответ дляоксюморон
Нет. Я думаю если наша учитель извинилась и попросила купить учебники кто может позволить , то они уже сделали все возможное. У нас отличный директор и учитель.
Полуничка• 25 августа 2023
Ответ дляНе люблю натовп
чому по всій Україна видають книги, а ви повинні купувати особисто?
ну так можуть просити купувати книги до останнього класу
Грамотний хвіст• 25 августа 2023
700 грн печатные тетради. Краски и прочая канцелярия есть+получили как впо набор. 1 сентября или куплю что-то небольшое на подарок, или свожу в игровой центр. Одежду, обувь, рюкзак не буду покупать