ПлакалаВАвто• 28 августа 2023
Положа руку на сердце, когда вы рожали ребенка
Вы не были уверены, что его отец будет хорошим отцом (не говоря уже мужем). Просто рожали, потому что других мужей получше не подвернулось и не намечалось, а ребенка уже пора и хочется?
Ну вот если очень честно!
И как потом повернулась история? У меня, как и предвиделось: плохой муж, плохой отец. Потом развод и единственный сын нафиг не нужен. Хотя при нашем знакомстве говорил всем, что хочет ребенка.
Ну вот если очень честно!
Результат:
вже голосів:
154 (30.86%)
Свой вариант опишу
151 (30.26%)
Выбирала идеального. Был выбор
62 (12.42%)
СомневаласьОказался хорош отцо
56 (11.22%)
Видела:он не очень.Нет выбора
51 (10.22%)
Казался идеальным-плохой отец
25 (5.01%)
Сомневалась не зря:плохой отец
Стебель березы• 28 августа 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Как я рада за вас!
Я так и одна и несчастна.
Не зневірюйтесь. Я хнайшла де не чекала зовсім.
Бідося• 28 августа 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Так. Через народження багато пар розходиться. Але ж після першого вже видно було. Нащо ж другого від нього народжувати?
Ми їх народжували один за одним))
видно було його піклування за дитиною і ми ще не були такі втомлені
Бабка-ежика• 28 августа 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Цікаво. А що вас наводило на думки, що буде супертатом?
10 років вже сину? Вже не малий, з ним цікаво розмовляти на якіст там чоловічі теми... Вже ж особистість...
В нас чудові відносини як у пари. Для нас вони чудові. Ми не романтики обоє, він завжди поряд, він завжди підримує, нам є про що поговорити, в нас є спільні інтереси, ми любимо проводити час разом. Тму і вважала що так само буде з дитиною. Наші відносини це відносини я тобі ти мені. З дитиною відносини більше ти даєш дитині. І для мене це зрозуміло як матері. А для нього не знаю. Ну я вже писала що для дитини робить все, тобто він відповідальний, він батько і розуміє що повинен, але ось цієї близькості нема. Може справа в тому що дитина не розділяє його пристрасті, не знайшли якесь діло спільне. Сину нічого не подобається з того, чим займається батько. Вони дуже різні. В сина ну дуже складний характер. Чоловічі теми, але вони теж різні, спільної в них нема нажаль. Може згодом з´явиться
Це мабуть в моїй голові, знаєте, ці ідеальні стосунки між батьком і сином, коли вони реально дружать, проводять час разом, тягнуться один до одного. В нас такого нема
Але правду кажучи син і до мене не тягнеться, він сам по собі, в нього на все своя думка, він завжди вважає себе правим, і нікого не хоче слухати
я Кукарача• 28 августа 2023
Мы оба с мужем думали, что будем отличными родителями. Но получилось не так как думалось. На практике родительства оказалось не похоже на то, как мы его себе воображали. Оба еле справляемся. Мы оба совсем не созданы для родительства оказались. Стараемся, но это кошмар какой-то. Стыдно, что таких два бестолковых родителя попались нашему сыну.
ПлакалаВАвто
• 30 августа 2023
Ответ дляя Кукарача
А сколько лет уже?
ПлакалаВАвто
• 30 августа 2023
Ответ дляБабка-ежика
Дякую:) Побажаю всього самого теплого та радісного!
я Кукарача• 30 августа 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
А сколько лет уже?
17 лет сыну. Конечно, определенные успехи есть,что-то получается у нас родителей. Но тяжело все эти годы. Ну наши родители тоже так себе справлялись.
ПлакалаВАвто
• 30 августа 2023
Ответ дляя Кукарача
Плохрй родитель - хороший родитель - имела в виду, кто пытается и старается, а кто не пытается и ему не надо.
Вы ж оба пытаетесь и стараетесь:)
я Кукарача• 30 августа 2023
Ответ дляПлакалаВАвто
Вы ж оба пытаетесь и стараетесь:)
Ну да, это да, благие намерения и старания есть )