ЖующаЯКонфету• 29 августа 2023

Дівчата хто дивився серіал "Постукай в мої двері"?

Наче трейлер цікавий, але там так багато серій
Може хто дивився, які Ваші враження, чи вартує починати дивитись ?
Всім вдячна за відгуки
Шкварочка• 29 августа 2023
Мій улюблений серіал 🥰

Счастье_же_вот_оно• 29 августа 2023
Не смотрела
Идеальная оптимистка• 29 августа 2023
первые серий 20 ничего, потом жуткое мыло - бросила.
Бабулька• 29 августа 2023
Це турецький? Якщо це він, то я починала дивитися, там гарні актори, красиво краївиди, гарна картинка, але мені дуже нудно було. Якійсь такі ситуації наївні і не правдоподібні
Покорительная• 29 августа 2023
Ответ дляШкварочка
Мій улюблений серіал 🥰
и мой
автор ЖующаЯКонфету • 29 августа 2023
Ответ дляБабулька
Так, турецький
Актори, дійсно, гарні дуже
Воздух в банке• 29 августа 2023
Починала дивитися - мені не зайшов геть. Навіть першу серію не осилила...
Розбещена цяточка• 29 августа 2023
Хтось тут вже писав - допоки той Шархан підкорює ту дівицю, то цікаво, далі - ні. Я переодично то ТВ на нього натрапляю, там вони поки на стадії залицянь, але такі довгі розмови ні про що. Напевно треба на прискоренні дивитися
Капуста Маша• 29 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
Я 10 ели осилила. Все ждала, может начнется интрига
Автор, представьте, что вы на работе наблюдаете за романом коллег, причем женщина все время тупит. А вы смотрите и смотрите на это
И то же самое - Любовь на прокат. 11 серий и мысли - зачем я это смотрю? Как Катя Пушкарева, просто наряды красивые и тупые сотрудницы сплетницы

КучМала• 29 августа 2023
я начала смотреть, увидела рейтинг высокий...
но это такое нудное, предсказуемое, тягучее, приторное фуфло, что сил не хватило. Хотя честно выдержала 4 серии - всё надеялась, что втянусь.
Инфотуфелька• 29 августа 2023
Дуже все затягнуто, якщо маєте багато вільного часу можна подивитись
Перша скрипка• 29 августа 2023
Ответ дляЖующаЯКонфету
Так, турецький
Актори, дійсно, гарні дуже
Так дивилася,сюжет так собі потім став,але актори це вогонь дивилася заради них,хенде мені нереально красива
ЛюбимаЯНЬ• 29 августа 2023
Мені сподобався. Красива картинка, красиві актори, просто дивилася і відпочивала.
Але критичне мислення краще не вмикати)
Жена аллигатора• 29 августа 2023
Ответ дляИдеальная оптимистка
И я бросила , третью часть посмотрела .
Вроде и интересно, но надоел. Смотришь - как придурки ведут себя. Решила время не тратить.