Ще з цiкавого Поліція вбила правопорушника +707 Полтора года прошло,как я не работаю в этой сфере... Требуют заказы +27 Оштрафовали в трамвае +169 к одиноким женщинам в машины подсаживаются мошенники, чтобы провезти наркотики и +31 О в Одесі СБУ затримала працівників ТЦК за хабар +20 міський голова Дніпра Філатов підтримав легалізацію короткоствола для цивільних +98 Згадалось, як виклика копів в 2023 році +36 Про поліцейських. У них прицільно стріляли. Що вони мали робити? +280 В Україні хочуть врегулювати обіг цивільної зброї зі змінами до кримінального за +16 Отправила фото паспорта знакомой, теперь нервничаю +31
Популярные вопросы! Сегодня Вчера 7 дней 30 дней Евровиденье-202627+31627 Вопрос извечный про карму..Верите что она есть?3+713 А бувають вірними чоловіки тільці 40+?3+693 Девушка отказалась2+562 Я так устала от всего2+492 Как расцветка сарафана? 2+462 Почему женщины хотят на свиданиях есть в кафе?2+452 ещё
Сейчас читают! ТЦК приїхали «оповістити» працівників підприємства ламають камери відеоспостереж2+172 Вопрос извечный про карму..Верите что она есть?3+163 Чуть не обоссалась от страха...аж сердце колотиться..2+162 Уже Полякова драпака дает?3+133 Евровиденье-202627+1027 С кем будет венчанный мужчина на жене на том свете, если любил любовницу?+91 Тепер українці на власній землі мають менше прав і свобод, ніж іноземці!+81