Басноплетка• 30 августа 2023
Комбінезон GAP розмір 0-6М для новонародженого
Досвідчені матусі, порадьте, будь ласка.
Придбала дуже красивий зимовий комбез GAP розміру 0-6 місяців, народжувати у грудні. Чи не буде він завеликий для новонародженої?
Вистачить чи краще підстрахуватись і купити ще якийсь іншого бренду з розміром 62, наприклад?
Счастье_же_вот_оно• 30 августа 2023
Ми ж не знаємо зріст вашої дитини. Буває 50 народжується, а буває 60
Единая страна!• 30 августа 2023
Вважаю що вистачить до весни. Спочатку покладете як в конверт дитину, а рукава та ніжки можна завернути всередину.
Единая страна!• 30 августа 2023
Ответ длябибизяна
Так 62 і є на пів року
Це до трьох місяців максимум.
Кавуся• 30 августа 2023
По моєму досвіду Chicco та Mathercare йшли рівно по ростовці, а в GAP та Next могли плюс/мінус кілька сантиметрів гуляти.
бибизяна• 30 августа 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Це до трьох місяців максимум.
Дивлячись яка дитина. 68 на пів року, сплутала
Басноплетка
• 30 августа 2023
Ответ дляСчастье_же_вот_оно
Я поки також не знаю)) Але ж готуватись потрібно, не вистачає тільки у грудні після пологів шукати одяг малечі)
Басноплетка
• 30 августа 2023
Ответ дляЕдиная страна!
О, дякую за ідею. Я недосвідчена і навіть не подумала, що можна рукави і штанини заправити)
Звоночек• 30 августа 2023
Я народжувала в листопаді. Дитина 3300, 53 см. Він був величезний перших пару місяців
Басноплетка
• 30 августа 2023
Ответ дляЗвоночек
О, дякую за реальний відгук. Напевне, ще менший на перший час треба придбати.
Единая страна!• 30 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Просто немає сенсу купляти на місяць комбєз, тим більше вони не дешеві.
Басноплетка
• 30 августа 2023
Взагалі теплий конверт + зимовий комбінезон разом - це не перебір?
Басноплетка
• 30 августа 2023
Ответ дляКавуся
Як раз читала, що ГЕП маломірять
Басноплетка
• 30 августа 2023
Ответ длябибизяна
Теж народжувала у грудні, комбез 62, вистачило до весни
Як по таблицях) 62 - розмір до трьох місяців
Басноплетка
• 30 августа 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Спробую поки на пустому комбезі заправити, як це виглядає)
Единая страна!• 30 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Наскільки теплий конверт? Взагалі нормально, якщо під комбєз не кутати дитину.
Звоночек• 30 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Я спочатку гуляла з демі комбезом (він був у мене меншого розміру) і зверху зимовий конверт.
Потім коли вже довше гуляли, то був зимовий комбез + конверт зимовий. Жарко не було
Басноплетка
• 30 августа 2023
Ответ дляЕдиная страна!
Планую брати Mommy Made, пишуть, що до -20С конверт.
Під комбез сліп, напевне.
Якщо близько 0С, думаю, сліп + флісовий ромпер і у конверт (всі затяжки затягнути) без комбезу.
Під комбез сліп, напевне.
Ермолайчик• 30 августа 2023
Ответ длябибизяна
Так 62 і є на пів року
Як на півроку якщо в мене малий народився 56 см? Тим паче Gap трохи маломірить
Ермолайчик• 30 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Для новонародженого - ні
Басноплетка
• 30 августа 2023
Ответ дляЕрмолайчик
Для новонародженого - ні
Просто скрізь пишуть також не перегрівати дитинку.
Зима у нас різна буває, і +5 , і -20. Будемо по ситуації орієнтуватись.
бибизяна• 30 августа 2023
Ответ дляБасноплетка
Під комбез сліп, напевне.
Достаточно человечка и конверта, если он до -20