Птица Говоруша• 01 сентября 2023

Лист від страхової у Німеччині через рік після від´їзду

Доброго дня! Майже рік, як ми повернулися до України з Німеччини. На 21 день їхали, але лишилися вдома. Написала на пошту до страхової, що не повертаємося. Тепер через рік прийшов такий лист за тою адресою, де ми проживали.
У кого така ситуація була? Що робити? Вони, як я розумію, нарахували борг за страхування. І надалі він буде зростати.
Заздалегідь дякую за відповіді по темі.
Попихтю та й годі• 01 сентября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Та не дай Бог Вам потрапити у мою ситуацію тоді! Коли Ви у чужій країні з помираючою людиною на руках. Про яку недбалість Ви кажете?! Я до того часу ніколи за кордоном не була, ми приїхали на місяць, стало гірше і вимушені були затриматись. Ніхто не збирався там прописуватись, мене навіть не попередили, все зробили за мене! Ми там були 3 місяці. Без прописки можна стільки перебувати, але нас прописали.
Я все розумію, але віддавати все в чужі руки, реєстрацію та прописки це якось ризиковано. От ви і стали жертвою помилки іншого.
Перевіряти все і завжди треба, тому що це і кошти, і проблеми з законом.

Фиктивная• 01 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
А, може, нам якраз є чому повчитись в німців? Я зараз не про бюрократію,і не проина світі в цвлому, а про дотримання законів і порядків. Коли знаєш, що якщо поставив підпис, то відповідаєш за це рішення. А тому перед підписанням документу треба хоча би уважно його прочитати. Бо угода - це не просто папірець, а певні зобов´язання. І так далі. В правовому полі жити легше, ніж по бєзпрєдєлу. І в результаті людина бвльше захищена, бо зобов´язання првцюють в дві сторони: і у відношенні до держави і у відношенні до конкретної людини. Мені здається, це якраз той досвід, який варто запозичити, щоб в майбутньому жити краще. Просто до цього треба звикнути )))).
Нам это не грозит.
Менталитет не тот.
Попихтю та й годі• 01 сентября 2023
Ответ дляДоставучая
Мова, проблема, що люди не розмовляють, а також не знають законів. Це нормально для іноземця
Не зовсім нормально, тому що незнання законів не позбавляє відповідальності. Це в будь-якій країні діє.

До того ж, є консульство України де довідки дають навіть в телефонному режимі рідною мовою.

Просто мало хто про це думає.
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Скажите, пожалуйста, а наши беженцы подписывали документы на украинском языке?
Кавуся• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Німці мають діловодство вести українською, бо біженці приїхали, оформили виплати і звалили благополучно отримувати їх вже вдома?
Мамаша в бигудях• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Вот еще одно из приемуществ Украины - услуги не предоставляются, если ты за них не заплатил. Забыла я заплатить за интеренет, мне его отключили и все. То же самое со страховкой. А там люди деньги зарабатывают на том что ты не разобрался в договоре. Мрак.
ви спробуйте укртелекомівський інтернет не оплатити )) Вам його ніхто не відключить, борг буде нараховуватися
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляБутерброд и я
А в Украине значит можно нарушать, по вашему?
По-їхньому, так.
Khmelnichanka• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Ні. Але заажди можна сфотографувати документ, перекласти його в гуглі, поросити перекласти в фб-групах, знайти і запросити на важливу зустріч перекладача.Варіанти є. В багатьох установах є штатні перекладачі, в нашому місті є бюро допомоги українцям. Я розумію, що все не так просто. Але. Це не німці приїхали до нас, це ми приїхали до них. А в них державна мова - німецька. Тому...
Кавуся• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
Пішла почитала квитанцію, водою гарячою не користуюся, болер маю, транспортування плачу, маю Ітп на вводі в будинок і власний лічильник тепла, але якийсь двоставковий тариф 680 грн ні за що щомісяця плачу. Нафіга мені такі переваги?

Я пані прохана...• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Отож і я не можу зрозуміти... Чому через рік надіслали листа? Чому не одразу? Бо зручно їм, щоб борг капав... Якщо Джобцентр припиняє їм платити за мене, тоді логічно, що вони припиняють моє страхування. Тим паче, що я оформлена була по 24 параграфу. Я їм написала листа, що поїхала.
Докладіть копію цього листа теж
Ліплю вареники• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
багато документів перекладені, багато перекладів зразків. але документи українською зобов´язані видавати лише в Україні;-)
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Чесно говоря, я думаю, что все эти договоры можно оспорить в суде, если есть на это деньги. Договор должен иметь перевод на языки тех сторон, которые его подписывают. А так немцы, воспользовавшись безвыходным положением людей, вынудили их понаподписывать документов, которые они не понимают и теперь требуют с них деньги. Ну молодцы, что сказать. Я не хочу, чтобы мы брали с них пример, извините)
Carin• 01 сентября 2023
Ни х-се
Надо было, конечно, на email разослать всем уведомления.

А теперь, автор, пишите покаянные писулины в электронном опять-таки всем инстанциям. А там уже будете смотреть по ситуации, какие подтверждения они запросят, и что с этого будет.

Если не планируете больше заезжать в ЕС - то, в принципе, не критично, и тем не менее... Непонятно еще как эта война повернет, лучше не терять такой возможности (.
Попихтю та й годі• 01 сентября 2023
Ответ дляФиктивная
Боже, храни Украину🙏🇺🇦
Читаю тут про ту Германию и глаза на лоб лезут.
Не дай Бог такой райской жизни🤣
Україна не буде Німеччиною, тому що в нас інша історія і суспільство. І правова система теж має інші особливості.
Там все дуже логічно, і для їхньої країни правильно і зручно.
Оце так цабе• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Якщо є люди, які зіштовхнулися з такою ситуацією, буду вдячна. А писати, що потрібно було мені робити, не треба. Ситуацію я описала. Читайте уважно.
автор у моей подруги была такая ситуация. к сожалению пришлось заплатить за пол года по минимальному взносу . что то в размере 200 еввро в месяц. заплатила 1200. ничего не помогло. хотя подавали паспорта с печатью что не проживают в германии.
Khmelnichanka• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А кто должен озаботиться переводом? Немцы? Серьезно? Немцы воспользоаалтсь положением украинцев и поэтому дали убежище и социальную защищенность миллиону людей из Украины? Оплачивают страховку, жилье, курсы, помогают с обучением и трудоустройством ? Принимать всю эту помощь не считается вынуждением? А как нести ответственность за свои поступки - так сразу ’ вынуждение’? Ну не знаю, не знаю... Я не идеализирую Германию, здесь очень много всяко- разного, но...
Кавуся• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
А ви знаєте, що в Німеччині участь адвоката в процесі обов´язкова? Оспорювати дорожче буде. Ну і подивіться на ситуацію реально: Автор не повідомила нікуди, не закрила жодну інстанцію. З такими даними виграти суд шанси мізерні.
Пи Пи Пилюля• 01 сентября 2023
Ответ дляОце так цабе
Да страховка стоит 200 евро, почему так много насчитано
Куда прийшло письмо вам в украину?
Естественно ничего не платить, пусть подають в суд и если суд признает, тогда ..
Но врядли они подадуть, думаю на дурака расчитано
Ну автор неприятная, ситуация, но я не понимаю как они насчитывали, если джоб им не платил....
Марафетчица• 01 сентября 2023
Ответ дляФиктивная
Что нарушать?
Я читаю комментарии о том, как с них имеют за все и они сидят там, все скрупулезно подсчитывают и боятся бумажечку лишнюю выкинуть, чтобы доказать, что они не верблюд.
В этом плане у нас все гораздо лучше.
Вас ни разу не вызывали в горэлектро или горгаз с квитанциями?))

Кавуся• 01 сентября 2023
Ответ дляKhmelnichanka
Але правила від´їзду всім по сто раз розжовували усно й письмово. Перекладачі безкоштовні були в Джобцентрі в достатній кількості. Комунікація була абсолютно доступна. Але все одно знайшлися хитрож.пі, які вирішили, що можна вдома жити і виплати отримувати, бо 1)а звідки вони дізнаються, 2) та нічого вони не зроблять.
Фиктивная• 01 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
Нет. А зачем?
Пи Пи Пилюля• 01 сентября 2023
Ответ дляУкраїна понад усе!
Им все равно. Будет висеть в реестре должников Германии. И возможные последствия: не сможет въехать на территорию Евросоюза, снять там жилье, оформить другие важные сделки, взять кредит...
Все это пугалки... беспочвенные
Спокойно, автор, я много видео смотрела там постоянно счета в германии приходят всем, но это не значит что их платят, они смотрят если бедный и не связываются, так как суд на стороне бедного, а если есть деньги, выбивают по максимуму

Я б забила, но если боитесь консультируйтесь с юристом русским в германии
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляКавуся
Я и написала, что можно оспорить, если есть деньги. Я думаю, рано или поздно какая-то организация защиты прав беженцев этим займется. Я смотрю реально. Если бы автор понимала все условия договора и все последствия, она бы так не сделала. А не понимала она потому, что не знает языка и правил ведения бизнеса в Германии.
Марафетчица• 01 сентября 2023
Ответ дляФиктивная
Нет. А зачем?
А вот написали, что долг у нас по их мнению. Моя мама пенсионерка день там в очереди на сверку отсидит. Окажется, что все нормально. Квитанции надо иметь с собой за 3 года.)) Раз в год стабильно такое было.
Пи Пи Пилюля• 01 сентября 2023
Ответ дляХвостПистолетом
Автор, ну як так? От через таких унікумів і квартири потім українцям не хотіли здавати або банківські комірки. Бо примудрились «просто поїхати у відпустку і не повернутись», а з контрактами, доступами до комірок мав марудитись хто?
Це ще почнуть перевіряти, хто їздив без дозволу, то будуть виплати заднім числом повертати.
Пробуйте писати в страхову електронні листи, це доказ вашої комунікації буде. Пояснюйте ситуацію, давайте докази відсутності (чеки з України за цей час на ваше імʼя, можливо комуналка на ваше імʼя оплачена в Україні підійде).
Як це заднім числом? Цікаво звідки ці міфи
Фиктивная• 01 сентября 2023
Ответ дляМарафетчица
Не, ну я понимаю, что маме на пенсии скучно и она может развлекаться таким образом)
Но я не могу себе такого позволить, у меня работа.
А долг они рисуют всегда, на лоха, а вдруг заплатит, многие и платят без разбору.
Я плачу только по счетчику, на их писанину не обращаю внимания.
Марафетчица• 01 сентября 2023
Ответ дляФиктивная
Это вы зря насчёт развлечения. Как-то не пошли приехала вышка отрезать провода от столба.
Жули-ули• 01 сентября 2023
Жах, співчуваю ((
Бутерброд и я• 01 сентября 2023
Ответ дляФиктивная
Что нарушать?
В этом плане у нас все гораздо лучше.
В смысле? Во всех чатах пишут с самого начала, уезжаете, закройте все , что открыли.
Khmelnichanka• 01 сентября 2023
Ответ дляПи Пи Пилюля
Це не міфи. Історія з життя. Людину знаю особисто. Поїхала у самовільну відпустку в Європу. Дозволу не брала. Повернулась, все ок. Прийшов час переоформлювати виплати. А там треба надавати банківські виписки. А тут нежданчик - людина здуру розраховувалась карткою в магазинах і оплачувала нею інші послуги. В іншому місті. В іншій країні. Зараз розбираються з тим всім, і буде дуже добре, якщо просто скажуть повернути кошти, нараховані лише за той період відсутності. А можуть бути й серйозніші наслідки.