Птица Говоруша• 01 сентября 2023
Лист від страхової у Німеччині через рік після від´їзду
Доброго дня! Майже рік, як ми повернулися до України з Німеччини. На 21 день їхали, але лишилися вдома. Написала на пошту до страхової, що не повертаємося. Тепер через рік прийшов такий лист за тою адресою, де ми проживали.
У кого така ситуація була? Що робити? Вони, як я розумію, нарахували борг за страхування. І надалі він буде зростати.
Заздалегідь дякую за відповіді по темі.
Точу ляси• 01 сентября 2023
Ответ дляВерСаСе
А ещё нужно обязательно платить за ТВ, даже если у тебя его нет. Долбанная обдираловка на каждом шагу
Мы ещё платим за проверку тяги в камине каждые полгода)
Не пириживай• 01 сентября 2023
Ответ дляЛіплю вареники
звичайно, тут ви праві. але статусу адміністративного порушника це не зніме з людини. якщо припустити, що кожен може (не дай Боже) захворіти і лікуватися можна буде лише за кордоном, чи просто колись виїхати до дітей чи онуків - то тут може бути все. мої батьки не думали, що будуть виїжджати колись ще за межі країни, а через війну довелося. дай Боже, щоб нікому не довелося ще раз повторювати той же шлях на Захід, аби врятуватися(
Та звичайно, що ніколи не знаєш що завтра буде.
Але ми були в Німеччині , і люди які приїхали вони далеко не всі з Києва або Харкова 25 річні якім важливо вільно пересуватися і жити
Наприклад ось автора приклад або взяти рандомну Любов Павлівна і Петр Евгенович , поїхали побули вернулися в Україну наприклад щось зробити і залишились , не подумали про Джоб про банки рахунки інтернет страхову , можливо в Німеччині їм помагали то писати відкривати робити а вони самі не знають нічого, і от через рік їм нарахували 20 тисяч євро пені і штрафів - і? Ну як вони їх оплатять ? Чи не приведи Господь хтось помер з боржників ?
ЄС не для всіх є приводом хвилюватися можливо хтось взагалі більше не поїде закордон ,
Автор теж каже , що в неї фізично немає 7 тисяч і вона не зможе їх заплатити , ну тоді тупік
Білий Лосик• 01 сентября 2023
Ответ дляVova735
У меня знакомая, уехала в Францию с Германии, никому ничего не сказала, и все нормально.
Ні, не нормально. В неї ще все попереду.
Ліплю вареники• 01 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
авторка ще молода, її ще можуть і знайти, і стягнути - працюватиме і виплачуватиме по 50 євро на місяць(. за літніх людей згодна.
Шукаю стакан• 01 сентября 2023
Ответ дляБеллаДонна
Правда можна забити?
Якщо безвиїздно сидіти в Україні, то нічого.
Якось так і живу• 01 сентября 2023
Ответ дляVova735
А с чего она решила, что всё нормально?
Может им тоже там долги капают до сих пор.
И потом будут коллекторы искать.
Бутерброд и я• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я попередила джоб та куратора житла, де ми жили, що їдемо на 21 день. Вони сказали, якщо не повертаємося, то житло віддають іншим. Ми планували повернення. Але лишилися в Україні. Звичайно, джоб перестав платити, а страхова повинна була зв´язатися з джобом та закрити моє страхування. Це, наче, так логічно. А вони просто мені рік шпарили борг... Листа одразу не прислали... Через рік 8000 євро. Це треш просто.( Немає з чого їх платити, та і за що... Рятувалимя від війни, називається...
Нет, сами должны с каждым ведомством закрывать вопрос, к сожалению. Деньги уже начислены (
Україна понад усе!• 01 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Я це розумію, але окрім фінансового боргу який буде більше - нічого , я вище вже питала , яка різниця чи 7 тисяч зараз чи 20 тисяч якщо у автора немає чим його платити нема нерухомості авто вкладів , і? Ніхто 20 10 тисяч позичати не буде , так і буде висіти , чи біженку Наталю Петрівну привезуть з України в Німеччину конвоєм і посадять на 10 років ?)
Им все равно. Будет висеть в реестре должников Германии. И возможные последствия: не сможет въехать на территорию Евросоюза, снять там жилье, оформить другие важные сделки, взять кредит...
Якось так і живу• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
страхова повинна була зв´язатися з джобом та закрити моє страхування
Кто и что еще Вам там должен?
Якось так і живу• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Що припинити хочу, так як не повертатимуся. Але пошта зламана була, з якої я відправляла, тепер нічого не доказати.(
Это называется ’лепить горбатого’. Ну вот честно.
Якось так і живу• 01 сентября 2023
Ответ дляМавка
Да не будет ничего. Автор напишет письмо, что уехала и не смогла вернуться из-за семейных обстоятельств. Смс отправляла имейлом, не не было интернета и оно не дошло, что услугами страховки не пользовалась. Попросит аннулировать договор задним числом. Приложит копию паспорта, что въехала в Украину. Скорее всего спишут долг.
Ага, расплачутся и 8 тысяч в подарок еще пришлют.
Вы не знаете немцев, они ж бюрократы и педанты до мозга костей.
Тут уже адвокат нужен, иначе дальше будет только хуже.
Самая СоветЧиваЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Що не робиться? Ви читали, що написано вище? Планували повернутися. Тому, звичайно, не закривали нічого.
Я теж планувала повертатися. Але, знаючи порядки в Німеччині, на всякий випадок все закрила. Якщо повернулась би, все б подовжила.
Самая СоветЧиваЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
З України?
Пишіть на емейл і все пояснюйте. І сльозно просіть допогти рорулити ситуацію
Самая СоветЧиваЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Чим це загрожує? Оплатити нереально.
Забороною на в’їзд до Євросоюзу
Самая СоветЧиваЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Їхали назад автобусом. На кордоні зайшли у автобус, зібрали паспорти, потім віддали без жодного штампу. У всіх так у автобусі.
подивіться уважно. Штамп обов’язково є. Може бути на будь якій сторінці.
Самая СоветЧиваЯ• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Не ставили. Коли заїзжджали з України, у Польщі поставили. Назад - ні.
Тобто по документам ви досі в Євросоюзі?
Якось так і живу• 01 сентября 2023
Ответ для13чудоСВЕТА
В чужой стране, не зная языка и правил ведения бизнеса, очень можно быть ни к чему не готовым. Думаю, таких случаев еще будет очень много((
Но, во всех странах правило одно: незнание не освобождает от ответственности. Увы.
Вот так всё кинуть и уехать, потом год сидеть не отсвечивать и надеяться, что само рассосётся. Ну очень неумно. Тем более там были знакомые, вещи ж помогли собрать? То и письмо в страховую отправить тоже могли бы по месту. Ну а если сильно попросить, то и съездить бы могли и ситуацию объяснить в страховой. Мол так и так, уехали навсегда, что им надо сделать дальше?
Бутерброд и я• 01 сентября 2023
Нужно ехать закрывать все вопросы. Так как ,,долг,, продолжает увеличиваться. Просить страховую, если есть возможность их юротдел поможет.
Якось так і живу• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Я про печатку про перетин кордону. Чому нікому з автобуса не поставили її, незрозуміло.
Потому что Вы выезжали по пластику немецкому. Пересечение по нему фиксируется в базе погранцов. Штамп ставится, если человек по безвизу проезжает, чтоб потом можно было отследить коридоры 90 дней.
На людей с пластиком это не распространяется, у них период пребывания в нём указан.
Фиктивная• 01 сентября 2023
Боже, храни Украину🙏🇺🇦
Читаю тут про ту Германию и глаза на лоб лезут.
Не дай Бог такой райской жизни🤣
ХвостПистолетом• 01 сентября 2023
Автор, ну як так? От через таких унікумів і квартири потім українцям не хотіли здавати або банківські комірки. Бо примудрились «просто поїхати у відпустку і не повернутись», а з контрактами, доступами до комірок мав марудитись хто?
Це ще почнуть перевіряти, хто їздив без дозволу, то будуть виплати заднім числом повертати.
Пробуйте писати в страхову електронні листи, це доказ вашої комунікації буде. Пояснюйте ситуацію, давайте докази відсутності (чеки з України за цей час на ваше імʼя, можливо комуналка на ваше імʼя оплачена в Україні підійде).
Бутерброд и я• 01 сентября 2023
Ответ дляФиктивная
Боже, храни Украину🙏🇺🇦
Не дай Бог такой райской жизни🤣
А в Украине значит можно нарушать, по вашему?
13чудоСВЕТА• 01 сентября 2023
Ответ дляЯкось так і живу
Зачем вы мне это пишете? Я где-то написала, что на автора не распространяются законы Германии? Я просто написала, что в чужой стране, не зная языка и законов, можно попасть в неприятности, что с автором и произошло. И таких людей, как автор, будет ещё очень много.
66сезон666серия• 01 сентября 2023
Ответ дляШукаю стакан
3 тижні в календарний рік оплачувана відпустка, після і до 6 міс - неоплачувана.
Це якщо ви стоїте в джобцентрі. Якщо ні, то 6 місяців щоб не втратити ВНЖ
Нетутешня• 01 сентября 2023
Ответ дляПтица Говоруша
Так, що їду на 21 день.
Ви чарівна в поганому сенсі.
Платити треба, спробуйте писати листи, можливо домовитеся щоб вам зменшили борг. Щось заплатити все рівно доведеться. Ще банк мав нараховувати комісію за відкритий рахунок, там теж потрібно сплатити.
В мене син колись працював в Данії, оформив на себе інтернет, поїхав не припинивши договір. Через пів року прийшов лист з вимогою оплатити десь 400 євро. Заплатив...так вчать неуважних і дурнів!
Борода• 01 сентября 2023
Ответ дляНе пириживай
Интересно , а если там еще банк телефон электрика и еще остальное насчитают и выйдет 15-20 к евро долга ? А автор обычная женщина продавец в магазине? Откуда и как это платить? Ну вот серьезно, нет денег и? Что сделают посадят ?
А это должно волновать Германию, что автор обычная безалаберная тетка?
Фиктивная• 01 сентября 2023
Ответ дляБутерброд и я
Что нарушать?
Я читаю комментарии о том, как с них имеют за все и они сидят там, все скрупулезно подсчитывают и боятся бумажечку лишнюю выкинуть, чтобы доказать, что они не верблюд.
В этом плане у нас все гораздо лучше.
Khmelnichanka• 01 сентября 2023
Ответ дляФиктивная
Боже, храни Украину🙏🇺🇦
Не дай Бог такой райской жизни🤣
А, може, нам якраз є чому повчитись в німців? Я зараз не про бюрократію,і не проина світі в цвлому, а про дотримання законів і порядків. Коли знаєш, що якщо поставив підпис, то відповідаєш за це рішення. А тому перед підписанням документу треба хоча би уважно його прочитати. Бо угода - це не просто папірець, а певні зобов´язання. І так далі. В правовому полі жити легше, ніж по бєзпрєдєлу. І в результаті людина бвльше захищена, бо зобов´язання првцюють в дві сторони: і у відношенні до держави і у відношенні до конкретної людини. Мені здається, це якраз той досвід, який варто запозичити, щоб в майбутньому жити краще. Просто до цього треба звикнути )))).
Якось так і живу• 01 сентября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Розкажу як ми встряли. Сім років тому були на лікуванні у Німеччині, для продовження нашого перебування нас потрібно було прописати. Це зробила представник клініки без згоди хазяїна у якого ми зупинилися. Нічого мені не казали тоді, що прописують, мову я не знала. Всі документи вона заповнювала. Ми після лікування поїхали. Зараз виїхали до Німеччині і мені прийшов «лист щастя» заплатити за радіо за 7 років-1450 євро. Нас ніхто не виписав, власник навіть не знав, що ми у нього прописані. Він колись хотів отримати інформацію таку, та йому відповіли- захист даних, не маємо право Вам надавати таку інформацію( Потратили дуже багато нервів, написали безліч листів, що ми не проживали весь час у Німеччині. Поки що наче відчепилися. Але я так розумію у них немає ніяких строків давності для стягнення боргів. І тільки знову ти заїдеш- маєш сплатити усі борги…
Вы ничего не путаете? Для прописки должен приехать лично сам человек, с документом (паспортом), договором аренды и прописаться.
А тут какая-то медсестра с ваших слов взяла и прописала? Она ездила в эту контору, заполняла анкету и ставила вместо вас подпись? Не поверю, немцы бы такое не пропустили просто. Левая тётка без документов пришла и прописала третьих лиц?
Да тут за бумажку удавятся!