Заліковий троль• 02 сентября 2023
Прививка Корь, краснуха, паротит
Подскажите, это по всей стране сейчас наседают с тем, чтобы экстренно делать КПК детям? Рассказывать о пользе прививок мне не надо, после одной из них у ребенка была такая реакция, что я стала полным антипрививочником. В карточке врач не посчитал нужным это указать, сказал, ну что же, бывает. У нас нет ревакцинации КПК, вот думаю, что делать.
НаливайКа• 02 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Бред.
згідна повністю на рахунок ’брєд’ (спасибі адмінам за чарівну кнопочку)
https://sovet.kidstaff.com.ua/answers-80532944
Тим більше, що це ж ви, вакцинована від усього і вся. про них писали
Пописанная парта• 02 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
а яким боком антибіотики до щеплень? ви антибіотики теж приймаєте на всяк випадок, для профілактики?
Я про розвиток медицини і про те, як жило людство без ліків, лікування і тд. А не про «яким боком до щеплень». Вузько мислите
Ответ дляСлобожаночка
Дівчата, якщо починати прививали в 6 років дитину від правцю-дифтерії, то якою вакциною? Є тільки КПК, зроблена недавно, до цього часу був медвідвід, тепер треба АДС(АКДС?), два лікаря говорять по-різному щодо вакцин…
Нічого не треба. Шукайте і вивчайте інформацію про щеплення, щоб не нашкодити своїй дитині. Ви ж бачите наскільки непрофесійні лікарі: навіть не знають, як/які щеплення робити. Хоча є наказ МОЗ з календарем щеплень, там чітко розписано що і як колоти. Наказ № 595 від 16.09.2011:
Читайте і прозрівайте. Можна стати противницею щеплень, прочитавчи тільки календар щеплень (в оригілалі, а не примітивну табличку).
Щодо таких, як ваша дитина, календар щеплень дуже жорстокий:
’’При вирішенні питання про щеплення дітей з порушенням цього Календаря необхідно проводити вакцинацію з дотриманням мінімальних інтервалів.’’
’’За потреби лікар має право ввести всі вакцини/анатоксини, що показані за цим Календарем (крім БЦЖ), за одне відвідування особою закладу охорони здоров’я. Ін’єкції можна робити в різні ділянки тіла...’’
Вакцинатори в білих халатах будуть намагатись наколоти за пару місяців вашу дитину всіма дозами, які ви пропустили за 6 років!
Навіть здорові діти не витримають такого знущання. А у вашого медвідвід був аж до 6 років! Значить є серйозна проблема, медвідвод дуже важко вибити, і медвідвод на 1-2-3 місяці дають.
Шукайте і вивчайте інформацію, щоб зробити свідомий інформований вибір щодо щеплень. І якщо всетаки вирішите колоти, то точно не все одразу, а по 1, ретельно вибираючи графік і вакцини.
Хоча враховуючи, що по всій Україні відключали світло і вакцини зберігались у відключених холодильниках - навіть вибрати ні з чого.
птицаворона• 02 сентября 2023
Зараз КПК ще й не всюди є. Нам робити першу в середині вересня (і то я затягнула, бо щепила від вітрянки, а живі вакцини або в один день, або з інтервалом місяць), то навіть невідомо, чи буде вакцина в наявності.
Я робила малому всі можливі вакцини і з рекомендованих, які зараз є на ринку, бо в умовах війни, спалахи епідемій - це не дивина. До того ж, невідомо, де доведеться бути, в яких сховищах, з якими людьми там сусідувати.
Ну, це особисто моя думка.
Там-тарарам• 02 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
А в чем золотое дно? Ох, ну почему вы и вам подобные не читают научные источники? Хотя чему удивляться, если в мире до сих пор есть те, кто верят в плоскую землю.
Фонд Гейтса та благодійна організація Wellcome виділили 550 мільйонів доларів США на проведення ключового випробування вакцини від туберкульозу, розробленої GSK у партнерстві з Aeras та International AIDS Vaccine Initiative.
Декілька років тому фармкомпанія заморозила цей проект через відсутність комерційного потенціалу. Медичний науково-дослідний інститут Білла та Мелінди Гейтс, дочірня компанія Фонду Гейтса, у 2020 році ліцензував вакцину у GSK для майбутнього використання в країнах з низьким рівнем доходу та високим тягарем туберкульозу. Відповідно, її подальшою розробкою займеться Медичний дослідний інститут Гейтса.
Ключові слова - Декілька років тому фармкомпанія заморозила цей проект через відсутність КОМЕРЦІЙНОГО ПОТЕНЦІАЛУ.
І тепер згадайте, чому у нас закрили всі тубдиспансери і хворі мають іздити в обласні центри. Хто з них туди доїде, і хто поїде туди не на маршруьці із відкритою формою туберкульозу, а на власному автомобілі або таксі?
Саме батьки (не лікар!) оцінюють перед щепленням або туберкулінодіагностикою (проба Манту) стан здоров´я дитини. Є затверджена форма інформованої згоди на щеплення. Форма № 063-2/о
«Інформована згода та оцінка стану здоров´я особи або дитини ОДНИМ З БАТЬКІВ або іншим законним представником дитини на проведення щеплення або туберкулінодіагностики»:
Батьки повинні відповісти на кілька питань (поставити галочки), перше питання: «На Ваш погляд, на сьогодні Ви/Ваша дитина здорові?».
А також вказано що «Заповнена форма означає, що особа та/або один з батьків або інший законний представник дитини перед щепленням або туберкулінодіагностикою отримали повну інформацію про процедуру щеплення, туберкулінодіагностики, про протипоказання до проведення щеплення або туберкулінодіагностики, про вакцину та про можливі несприятливі наслідки.»
Форма інформованої згоди №063-2/о також має цікаве положення, в якому батьків інформують про стани дитини, які начебто не є протипоказаннями до щеплень.
А саме:
п. 6. Прочитайте уважно, наведені нижче стани не є протипоказаннями до проведення щеплення:
• в анамнезі у особи, що щеплюється, або у кого-небудь з членів сім’ї несприятливі події після імунізації;
• в анамнезі у особи, що щеплюється, судоми; …
• в анамнезі у особи, що щеплюється, лікування стероїдами (гормональні препарати); …
• в анамнезі у дитини, що щеплюється, передчасне народження або мала вага при народженні; ...
З 11 підпунктів п. 6 процитовані чотири Є ПРОТИПОКАЗАННЯМИ ДЛЯ ВАКЦИНАЦІІ всіма або деякими вакцинами згідно переліку, затвердженому наказом МОЗ № 595 від 16.09.2011.
А саме:
птицаворона• 02 сентября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
С врачом разговаривала с частной клиники, он мне поведал, что у врачей план, раздали всем на участки определенное количество вакцины, которую надо использовать, так как срок годности так себе, а всю неиспользованную потом головняк им списывать. Плюс индийская вакцина, которой прививают сейчас - о ней всегда были плохие отзывы.
В нас ММР - американська вакцина, не індійска, в поліклініках.
Порядок проведения прививок утверждён приказом МОЗ №595 от 16.09.2011.
п. 6. Щеплення дозволяється проводити тільки зареєстрованими в Україні вакцинами, анатоксинами.
В свете нашумевшей истории с применением незарегистрированной индийской вакцины против кори и краснухи (от которой умер Антон Тищенко) с этого пункта всегда стоит начинать. Информацию о вакцине, её производителе, о том, зарегистрирована ли она, инструкцию по применению («затверджену в установленому порядку») врач предоставить обязан. Непредоставление такой информации означает, что именно медики (а не вы!) срывают проведение вакцинации, поэтому отсутствие у вас прививки не будет свидетельствовать о том, что это вы отказывались или уклонялись от вакцинации.
п. 10. Медичний огляд перед щепленням або туберкулінодіагностикою є обов´язковим. При виявленні негативних змін у стані здоров´я особи призначаються додаткові медичні втручання…
К сожалению, данная норма не определяет, как именно должен проводиться и из чего состоять этот обязательный осмотр. Однако общая формулировка о «негативных изменениях в организме» позволяет требовать отсрочки при любой простуде.
п. 19. Медичні протипоказання до щеплень кожній особі встановлюються комісією з питань щеплень… відповідно до Переліку медичних протипоказань до проведення профілактичних щеплень, затвердженого цим наказом.
Этот пункт означает, что перед прививкой вас обязаны обследовать на предмет выявления всех противопоказаний к предлагаемым вам прививкам. А в списке противопоказаний есть и аллергии на компоненты вакцин. Поэтому любая попытка вакцинирования без постановки аллергопроб будет заведомо незаконной.
Ответ дляСлобожаночка
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
Найбільший російськомовний сайт про щеплення:
Интересная статья ’Если бы медики работали банкирами’
Разбираемся с прививками. По этим статьям есть книга ’Ну подумаешь укол’ :
Что делать, если у ребёнка осложнение после прививки:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-1654002
Книга ’Безжальна імунізація’:
Дрібка щастя• 02 сентября 2023
Ответ дляНаливайКа
а, знову та ’гейропа і гамерика’ винні))))) тобто, боролись-борллись вакцинацією 200 років і не допомогло, завезли совєцькому союзу таки? А в решти країнах була поборота?
Вы читать умеете? Я пишу, что завезти оспу в СССР могли не из стран Европы и Америки
101 мільйон доларів - компенсація за ускладнення від вакцини КПК:
https://sovet.kidstaff.com.ua/advice-2186836
птицаворона• 02 сентября 2023
Авторе, я прочитала ваші коментарі - так ви чудово знаєте, що робити. Навіщо це лукавство? Ну не збираєтесь вакцинувати дитину, то не вакцинуйте. Ваша ж дитина.
Фенте Фря• 02 сентября 2023
Корь - страшная болезнь, моя дочь не была привита, вследствие кори отказали почки. Сын был привит, но не ревакцинирован, не заболел.
Белая и пушистая• 02 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
От столбняка привейте обязательно.
Знаю пару случаев, когда печально кончилось.
Правда люди оба были взрослые.
Померли от обычного пореза.
И никакие купленные справки им не помогли.
Правда люди оба были взрослые.
Померли от обычного пореза.
думаю, якби так просто можна було заразитися правцем від звичайного порізу, то в живих майже нікого не лишилося
Ответ дляДрібка щастя
Нет, это не было так задумано. Врачи обязаны предупреждать, что ребенок после вакцинации должен быть изолирован от детского коллектива. И предупреждают. Почему родители не соблюдают правила?
Тому що лікарі їм внушають про святу вакцинацію. І не розказують, що щеплений може буди заразний, може розносити віруси з вакцини.
Якщо брати вакцину від поліомієліту (з живими вірусами) то вакцинований отримує дозу вірусів + купу шкідливих речовин у вакцині. А іншим людям вакцинований розносить тільки віруси, причому не всі віруси одназу, а приблизно 60 днів виділяє віруси поліомієліту вакцинований живою поліовакциною.
Щодо вакцини КПК, в інструкції до вакцини і в наказах МОЗ прямо пишуть, що може бути поствакцинальне ускладнення - паротит, орхит (гугліть, що таке орхит).
Про зараження від вакцини кором і краснухою прямо не пишуть, але вказують, що від вакцини може бути сип і температура.
Заліковий троль
• 02 сентября 2023
Ответ дляСрочнокпсихологу
это автор только 1.09 проснулась что справка нужна ?
Справку я взяла еще месяц назад
, мой ребенок будет учиться дистанционно, как и большинство в его классе) Я просто не пойму, это по всей стране так активно долбят этой вакциной или только у нас такие ’ответственные’. А еще меня очень удивляет, почему только прививки бесплатно и так назойливо, почему, к примеру, детям бесплатно не лечат зубы и даже не предлагают? Это государству не выгодно? Зато нам медоосмотр перед школой в карте записали - требуется санация (зубов в смысле). Это я запись уже увидела позже. От фонаря врачи пишут, в рот никто не заглядывает, а если бы заглянули, то увидели бы, что у моих детей санация точно не нужна, там все идеально и брекеты стоят, мы раз в месяц бываем у стоматолога. Короче, забота государства, только там, где это выгодно государству, не больше)
Ответ дляптицаворона
Ну, це особисто моя думка.
В 2014 році, коли почалась війна (її тоді називали АТО) тоді лікарі залякували батьків, що їдуть воїни з АТО і везуть хвороби, тому треба робити щеплення.
В Росії вакцинатори теж скористались ситуацією: залякували батьків, що їдуть біженці з України і везуть хвороби.
А у батьків від страху мозок відключається, і вони погоджуються на те, від чого раніше відмовлялись.
На початку війни і укр. і рос. вакцинатори скористались ситуацією і залякуваннями підняли статистику вакцинацій.
ПодругаМужа• 02 сентября 2023
Ответ для-Ань-
Так навіть не ввд страху за життя, а від страху, що не пустять в школу.
А ковідом як довбали? Звільнення з роботи, невиїзд за кордон. Пряме порушення прав людини під прикриттям ’турботи’ про неї ж.
Дрібка щастя• 02 сентября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Справку я взяла еще месяц назад
Вакцинация государству выгодна только потому, что она предотвращает эпидемии. Но вам бесполезно что-либо объяснять. Вы верите во всемирные заговоры фармкомпаний и прочую чушь.
Дрібка щастя• 02 сентября 2023
Ответ для-Ань-
Я так і зрозуміла. Комусь срочно треба вакцинувати 260 000 чужих дітей.
Было бы странно, если бы у кого-то было 260 тыс своих детей.
Дрібка щастя• 02 сентября 2023
Ответ для-Ань-
Никто не отрицает риск поствакцинальных осложнений. Но последствия заражения гораздо серьезнее этих рисков.
Дрібка щастя• 02 сентября 2023
Ответ для-Ань-
ЩЕПЛЕННЯ І УКРАЇНСЬКЕ ЗАКОНОДАВСТВО:
Книга ’Безжальна імунізація’:
Вот я так и знала, что уши растут из работы Амантонио. Вы бы почитали его биографию. И то, КАК он писал свою книгу, манипулируя фактами.
Дрібка щастя• 02 сентября 2023
Ответ дляЗаліковий троль
Справку я взяла еще месяц назад
Так а какая вам разница, если справку вы взяли? Просто захотелось создать тему ради хайпа? И при этом подкинуть дровишек в пламя споров вбросами типа ’индийская вакцина’? Хотя вам уже несколько раз написали, что это неправда?
Заліковий троль
• 02 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Может бы и рада не верить, но цирк с вакциной от ковида заставил задуматься)
НаБалКоніХодять• 02 сентября 2023
Ответ дляSalsa-24da
Я попытаюсь объяснить, надеюсь, что вы поймёте.
Есть определенный процент людей, которым нельзя делать прививки.
У них медотвод.
А есть еще одна категория, на которых прививки не действуют и иммунитет не вырабатывается.
Так вот! Все эти люди защищены КОЛЛЕКТИВНЫМ ИММУНИТЕТОМ.
большинство привиты, у большинства антитела - эпидемии просто негде возникнуть. Мы не слышим сейчас о том, чтобы массово болели.
Предположим ситуацию - мальчиков решили не прививать, у вашей дочери медотвод, а в садике бушует краснуха.
И вот ваша ненаглядная несёт вам, на 4 месяце беременности, из садика краснуху.
Или вы просто проехались в транспорте, постояли в магазине с людьми больными краснухой (даже не зная об этом)
А вы прививку последний раз делали в возрасте 6 лет. И то мама вам не делала, а просто купила эту справку, потому что «о боже как страшно».
И привет- у вас жизненная драма в этой связи
Прерывание беременности на позднем сроке или больной ребенок.
Ситуация два.
У вас сын, у которого не выработались антитела к паротиту. А мама его одноклассницы решила не прививать от паротита дочь (у нее ж девочка, зачем? Ей бесплодие не грозит, это мальчиков беда). Она заражает болячкой вашего сына , и ву-аля, ваш мальчик ближе к 30 ищет разведенную женщину с ребенком, потому, что своих детей ему не светит иметь.
У них медотвод.
Ситуация два.
Бесплодие-это осложнение паротита. Не все переболевшие свинкой мальчики будут бесплодны.
Интимная• 02 сентября 2023
Ответ дляНаБалКоніХодять
Так вы собираетесь проверить?
Насколько вашему повезет?
Заліковий троль
• 02 сентября 2023
Ответ дляДрібка щастя
Почему же, мне хотелось услышать мнения других родителей. Я уже писала, что у меня нет ревакцинации и стоит выбор - отложить прививку или купить ее. Если это не индийская, то слава Богу, делайте, но мне несколько недель назад встречалась именно такая информация. Плюс, с 2015 года ЮНИСЕФ завозит в Украину одни из самых дешевых вакцин с кучей побочек. А в этот раз поставками занимались именно они.
НаБалКоніХодять• 02 сентября 2023
Ответ дляУкраїна наше все
Нет. 3 раза.
До года, потом в 6, потом в 14. И каждая следующая переносится все тяжелее
2 раза