Вічний двигун• 03 сентября 2023
Отримання аліменті за весь період до досягнення дитиною повноліття
Доброго дня , мій чоловік громодянин Росії проживав на Україні з 99 року, має пмж, маємо спільну дитину якій 5 місяців , зараз він виплачує аліменти поки на Україні , найближчим часом планує виїхати до Росії . Хочу стягнути аліменти за весь період до досягнення дитиною повноліття . Чи була в когось така ситуація, якщо так то домоглись свого ? І чи є в мене якісь шанси стягнути з нього гроші ?
Вічний двигун
• 03 сентября 2023
Ответ дляТоскующая
С чего Вы взяли, что это вообше возможно?
Закони такі є
пАлАвинкА• 03 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
Пункт 3,4,5
И где в этих пунктах написано за алименты до совершеннолетия?
12 галюцинаций• 03 сентября 2023
Можна зробити, якщо у нього є ці гроші і ви доведете, що він буде виїжджати, або він не буде заперечувати це в судовому засіданні.
Лінива, не каюсь• 03 сентября 2023
Яким чином?Він поіде в Польщу.Дружня ж краіна,а там шукай вітра в полі.Тільки з ним домовляйтеся.
Вічний двигун
• 03 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Він поїде до Росії , бо він громодянин Росії
От там шукати вітра в полі
Лінива, не каюсь• 03 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
От там шукати вітра в полі
Яким чином ви це докажете?Він добровільно згоджується?
Вічний двигун
• 03 сентября 2023
Ответ дляпАлАвинкА
Пункт 6, упустила
Якщо після набрання рішенням суду законної сили, згідно з яким з одного із батьків стягуються аліменти, він виїжджає для постійного проживання у державу, з якою Україна не має договору про правову допомогу, з нього за рішенням суду до його виїзду за межі України може бути стягнуто аліменти за весь період до досягнення дитиною повноліття
Вічний двигун
• 03 сентября 2023
Ответ дляЛінива, не каюсь
Свідчення свідків , продаж будинку, сам факт громадянства Росії
12 галюцинаций• 03 сентября 2023
Автор, а є у нього на рахунках 350 тис. Чи майна на цю суму. Рішення суду теоретично отримати можна. Виконати - під питанням
Вічний двигун
• 03 сентября 2023
Ответ для12 галюцинаций
Продаж будинку , я думаю там набереться така сума
12 галюцинаций• 03 сентября 2023
Ответ дляВічний двигун
А ну так беріть документи і йдіть на консультацію до адвоката, який займається сімейними справами.