Маруська Му• 10 сентября 2023
Що хто робить? Спати не дають нам..с..ки
Пішла з´їм суші пару штук ще є
Укр_жіночка• 10 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Ну шлюхеди чутно за кілометра 4, вигляньте у вікно, якщо не пердить, то все ок.
сьогодні вперше почула.
таке собі задоволення
Ясамаякрасивая)• 10 сентября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
Так что там? Ваня пишет есть угроза для Киевской, а киевские каналы пишут что чисто, что делать?
Я жду отбоя, пока не ложусь.
Когда уже?(((( спать хочу просто капец как
Ms. Похвала• 10 сентября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я жду отбоя, пока не ложусь.
Ще летять з Черкаської обл
Я не Тролль• 10 сентября 2023
⚠️ В Шевченківському р-ні уламки БПЛА влучили в квартиру багатоповерхового будинку. Господарі самотужки загасили вогонь. Попередньо без жертв, - КМВА Останні 2 слова на сьогодні найбажаніші
Наталія-Ната• 10 сентября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я жду отбоя, пока не ложусь.
И я, но пишут что ещё летят
Ясамаякрасивая)• 10 сентября 2023
Ответ длякотопёс
Це вибухи так, Київ?
Я пока не слышу.... тот раз было очень громко, несколько раз
Ответ дляЯ не Тролль
Ось чому я і кажу, що вогнегасник у кожному домі - маси хев. У мене два різних типів, вони не так і дорого коштують
котопёс• 10 сентября 2023
Ответ дляНаталія-Ната
И я, но пишут что ещё летят
Тільки що був вибух за містом мабуть збивають.
котопёс• 10 сентября 2023
Ответ дляЯсамаякрасивая)
Я на окраїні живу, тому чую як збивають далеко.
Сижуревувшоке• 10 сентября 2023
Собралась спать, но тут вспомнила про заказ суши и покупку сборника к НМТ. Листаю теперь)
Но через 5мин спааааать, харээ
Брехушечка• 10 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Уметь бы еще ими пользоваться
Кто крайний?• 10 сентября 2023
А у нас этажом выше караоке весь вечер)) Запорожье. Они на 9-м, а мы на 8-м. Всем пофиг.
Коник-стрибунець• 10 сентября 2023
Ответ дляДаксо
А які саме купували і де. Тепер і я хочу щоб були на всяк випадок.
Брехушечка• 10 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Перезарядка вогнегасника коштує близько 50-100 грн, тому можна сміливо практикуватися на вулиці
На ютубе поищу, как пользоваться , потом уже на улице
Я не Тролль• 10 сентября 2023
Ответ дляДаксо
Поки це все скінчиться у нас такий маст хев в кожному домі буде, шо ізраель вийде з чату... Сил нашим кукухам це все витримати
Ясамаякрасивая)• 10 сентября 2023
Ответ дляБрехушечка
У нас на работе проводили тренинг. Надо будет купить домой. В машине есть, но ему уже сто лет, конечно
Я не Тролль• 10 сентября 2023
Ответ дляКоник-стрибунець
Завтра почнеться з вогнегасниками, як з павербанками 🙄
Ответ дляКоник-стрибунець
Є порошковий і вуглекислотний, останній загалом краще для приміщень, так як після нього немає слідів і можна електричні пристрої гасити. Але порошковий теж на всякий випадок - це уже для чогось серйозного. Брала самі прості ВП-5 і ВВК-2
Я не Тролль• 10 сентября 2023
Ответ дляФантазерша
Пишуть до 4 тривога буде ще(((
Аби не літало до 4х 😐
Куратор дебошей• 10 сентября 2023
Ответ дляФантазерша
Пишуть до 4 тривога буде ще(((
Где читаете?