Дуняша• 10 сентября 2023
Модні кросівки
Хвилююсь, що трохи відстала від моди 😅Покажіть, будь-ласка, які кросівки зараз в моді, якісь останні тренди. Може, щось, що ви собі придивляєтесь і хочете придбати.
Барбітта• 10 сентября 2023
Я хочу Нью беленс ( несколько моделей нравятся), но дороговато.Были по скидке модель 574, упустила(
Дуняша
• 10 сентября 2023
Ответ дляБарбітта
А покажіть, що вам подобається?
Тріль підпільний• 10 сентября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
фото
ці лакости не модні.
Модні зараз найк данк, адідас газель, самба, суперстар.
Модні нью беленс, саломони.
Тріль підпільний• 10 сентября 2023
Ответ дляБарбітта
от 574 не модні
Барбітта• 10 сентября 2023
Ответ дляТріль підпільний
питають же про модні
Ну это классика...Вне времени
Умничка-помощничка• 10 сентября 2023
Ответ дляТріль підпільний
ці лакости не модні.
Модні нью беленс, саломони.
Это не мой стиль
Тріль підпільний• 10 сентября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Это не мой стиль
Спитали про модні, а не про стиль совєтчіц
Умничка-помощничка• 10 сентября 2023
Ответ дляТріль підпільний
Последнее предложение в теме читали?!
Тріль підпільний• 10 сентября 2023
Ответ для vihola
Хотіла показати свої, але в вашій присутності вже боюсь, раптом не модні)
Покажіть, я оціню модність
Тріль підпільний• 10 сентября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
Последнее предложение в теме читали?!
А ви виходить все решта пропустили
Борода• 10 сентября 2023
Ответ дляТріль підпільний
ці лакости не модні.
Модні нью беленс, саломони.
Подивилась кожні заради загального розвиту - таке сумне все. Ох і мода
Айпишница• 10 сентября 2023
Я не ношу ультра-модні. На зараз в мене ось такі
Взагалі то не переймайтесь. Купуйте те, що вам подобається, те в чом вам зручно та те, що вписується у ваш гардероб. Звісно якщо не маєте намір змінити весь гардероб повністю
Тріль підпільний• 10 сентября 2023
Ответ дляБорода
Ну така мода. Наприклад нб 530 це літо носили буквально під все, сукні, спідниці і т д, не дивлячись на те, що з виду дуже вони спорт. А рідкісні кольори наприклад, можуть коштувати і в 2-3 рази дорожче. От така мода.
Умничка-помощничка• 10 сентября 2023
Ответ для vihola
Та всеодно ясно вже що розкритикуєте)
На сайте’ эксперт моды’ появился
под ником тріль підпільний
Тріль підпільний• 10 сентября 2023
Ответ дляУмничка-помощничка
На сайте’ эксперт моды’ появился
под ником тріль підпільний
а ви як умнічка-помощнічка тут як тут
Айпишница• 10 сентября 2023
Ответ для vihola
Та всеодно ясно вже що розкритикуєте)
Почекайте, зараз прийде euhunter і обісре всіх та все 🤣🤣🤣🤣🤣
Хочу барабульки• 10 сентября 2023
У меня обычные Найки.
Ещё очень люблю скетчерсы, но последняя модель слетает с пятки, не пойму, чё это с ними произошло. Поэтому взяла Найк эир
Така бойова Я• 10 сентября 2023
Заходжу в Інтертоп і беру те, що зручності по кольору підходять. Он взяла чоловічі сандалі - дуже задоволена!))))
Айпишница• 10 сентября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Я теж приблизно так ходжу до Інтертопу, але ще й за умови гарних знижок 🙈 бо якось я не готова морально до рівня цін
Стрекоза любви• 10 сентября 2023
Автор, зараз на піку кросівки-тапочки. Лаконічні, на майже відсутній підошві.
Всі самби, газелі, new balance і їх похідні теж залишаються. Якщо більш масивні кроси, то щоб ніс був подовжений.
Плюс бачу, що модель бренду The row, скопіював масмаркет, значить теж можна розглядати як щось сучасне та трендове.
Тріль підпільний• 10 сентября 2023
Ответ для vihola
Третіх в мене нема, але подобаються, от щойно підвернувся цей колір, раніше не бачила їх.
Перші тут побачила на дівчині, на ній гарно, на мені гірше виглядають. Другі взяла бо не могла вибрати між першими і другими.
Це не я вам дизлайк ставила, якщо що