Ужгород• 10 сентября 2023
Хто з Борисполя. Чи знайшовся зниклий хлопець?
Пару років тому дивилася передачу "Говорить Україна" здається, про зникнення людини на святкуванні дня народження. Олексій Сова, чомусь запам´ятався цей хлопчина і його дівчина дуже приємна була на тій передачі.
Ужгород
• 10 сентября 2023
Там зрозуміло, що причетні ті люди, яку з ним святкували в лісі. Але хіба можливо так довго ховати в собі такий злочин. Чи ця історія має кінець, просто в новинах не було? Хто живе в Борисполі, може є інформація про цю пригоду?
Пугачиха• 10 сентября 2023
Ответ дляУжгород
А що сталося?
Ужгород
• 10 сентября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
Хлопець не знайшовся(((
Боже((
Як шкода людину. Час від часу згадую про нього. Такий приємний хлопець. Як таке можливо. Там же все вочевидь((( Просто байдужість людей, які могли б вплинути на справу. А тепер ще війна((
Але я вірю в справедливість. Час все розставить на свої місця. Батькам жити надією на правду, а вбивці з ярмом на душі.
З горіха зерня• 10 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Боже((
То може його і не вбивав ніхто... слідів то немає...всяке буває.. а собаки не найшли його слід? Де можливо він обертається?
СМСница• 10 сентября 2023
А с Павлограда Ольга Осауленко-Синеокая, которая вышла и пропала. Тоже странный случай. Но из-за войны никто не будет искать
Единорог_помог• 10 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Так мобільний знайшли там, де зник, а сам випарився безслідно
Крим мій• 10 сентября 2023
Ответ дляСМСница
Я теж одразу про неї згадала, зараз війна , все замнулось ,хоча впринципі ще на початку усе замнули ((
Сало не люблю• 10 сентября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
странная история, был день рождения, он ушел !трезвый???
(как это возможно. на др не пить, в компании мужчин, ну бред)
потом телефон нашли недалеко от места празднования и следы крови
то следаки так работали, друзья там 100% замешаны
можно было бы вычислить кто ему звонил, когда, и тп и тд. отпечатки, днк - где эти все данные? нету. делайте выводы
Ужгород
• 10 сентября 2023
Ответ дляПугачиха
Це я поняла. Але не дивилася
Хлопець святкував в компанії і посварився наче з кимось з них. Образився. Пішов сам з лісу додому. Й зник. А телефон його потім раптово знайшовся біля того місця, де вони сиділи. Там невелика компанія була і наче все просто. Але тіла немає і хтось з чоловіків, що там був, колишній поліційних. Можу помилятися. Тому й питаю в місцевих дівчат мо хто знає більше.
Единорог_помог• 10 сентября 2023
Ответ дляСало не люблю
Ну ще хіба що збили його на тій дорозі лісовій, вздовж якої він йшов, а потім в багажник і вивезли. Але ж і машину можна було вирахувати і по шинах і по камерах. Але є поліція у нас самі знаєте...
Сало не люблю• 10 сентября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
так отож. то такое следствие у нас
я много читала как расследуют убийства в сша
Ужгород
• 10 сентября 2023
Ответ дляЗ горіха зерня
Хай би краще так. Може й дійсно сам вирішив зникнути за обставинами. Буває. Хоч би живий.
Ужгород
• 10 сентября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Ну так ясна річ, що з мобільним зараз зникнути важко. То навіть у кіно показуючи, що першим ділом треба від сотового позбутися.
Ужгород
• 10 сентября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Не там, де зник, а там, де вони сиділи за столом та святкували. Потім хлопець пішов сам додому пішки. Хоча приїхали в ліс автівкою. Його дівчина телефонувала йому постійно.
Ужгород
• 10 сентября 2023
Ответ дляСало не люблю
Прикро, якщо так. Але дійсно, складається враження, що гроші зробили свою справу. Але покарання все рівно буде за невинну душу.
Ужгород
• 10 сентября 2023
Ответ дляСало не люблю
так отож. то такое следствие у нас
От до чого тут сша? Написати можна будь що. По різному скрізь розслідують, ясна річ. Не напишуть про то а ні в США ні будь де.
Единорог_помог• 11 сентября 2023
Ответ дляУжгород
Ніхто не знає, де він зник. Це за словами друзів він пішов додому пішки без телефону. Але його мобілку вони лишили там, не забрали з собою
Сало не люблю• 11 сентября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
ага пошел домой без телефона, трезвый, после др. бред сумасшедшего
Сало не люблю• 11 сентября 2023
Ответ дляУжгород
до того что никто это дело нормально не расследовал, вот и все.
Аристократка-тунеядка• 11 сентября 2023
Чи знайшли батька , який пропав коли їхав додому на велосипеді ?
Ужгород
• 11 сентября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Бо мобілку могли б відслідкувати. І це наклало би підозру на того, в кого виявили той мобільний. Тут все зрозуміло.
Справа ще от у чому - коли злочин коїться одна людина, то й сліди легше приховати. А коли декілька людей причасні, то з часом хтось перший розколюється і правда викривається.
Ужгород
• 11 сентября 2023
Ответ дляАристократка-тунеядка
Наче ще ні(((
Ужгород
• 11 сентября 2023
Ответ дляСало не люблю
Згодна. Більше зусиль було витрачено на те, щоби він не знайшовся, ніж на можливість дізнатися правду. Виглядає саме так. Якщо хлопець сам захотів зникнути з відомих йому причин, то ще таке. Щасти йому, як то кажуть. Але от коли мало місце вбивство, то вже біда. Як тій матері жити й не знати, що з її дитям?