Белая котичка• 12 сентября 2023
Чому і чим у Львові смердить?
У Львові оселилися не так давно, тому не всі місцеві особливості відомі.
Місто здається сучасним, але нерідко дошкуляє сморід.
Зараз, наприклад, дим. Наче якийсь палій трави вертається ввечері зі зміни та робить свою ганебну справу. Але надто вже дисциплінований той палій трави, щоб повірити в цю версію.
Тільки-но вечір - і треба консервуватися в квартирі, зачинивши вікна.
Трохи пошукала в гуглі - і була вражена, наскільки ця проблема давня та невирішена.
Львів´яночки, що це смердить так нестерпно?
Звідки зазвичай дме?
Цикавенная• 12 сентября 2023
Придурки біля Львова спалюють бадилля картоплі. В нас кожен рік все в диму. До самого Львова менше доходить
Пишущаяся• 12 сентября 2023
Може то сусід у вас палить?)
Живу 8 років у Львові, не від кого такого навіть не чула
Семенівни сусідка• 12 сентября 2023
В центре канализацией воняло очень, постоянно. Дым может от буржуек, ночами прохладно.
На_оба_рот• 12 сентября 2023
Во Львове давно не была, но у нас в Харькове как осень, так в частном секторе вечерами палят траву, дышать нечем. Сейчас, правда, пока не особо, еще не сезон листьев
Медсестричка• 12 сентября 2023
Авторе, у ІФ так само, по цілому місту запах диму. Це проблема паліїв, і не лякають штрафи. Дістали((
Мурзилка• 12 сентября 2023
Палять траву на окружній, там торфовища.
Пр.Чорновола , Хімічна - там завжди каналізацією смердить.
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляЦикавенная
За графіком?
Цикавенная• 12 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
За графіком?
Вже з тиждень щодня все в диму
А так то і у Львові ще Полтва смердить, але то тільки місцями, особливо в районі тракту Глинянського і на Б.Хмельницького
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляПишущаяся
Може то сусід у вас палить?)
Я відрізняю сморід від тютюну. Ні, це дим. Повертаєшся додому, і вже вулицею насувається смог. Наче потроху суне до центру.
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляСеменівни сусідка
Кілька днів поспіль ночі тут теплі, прохолода обіцяна через кілька днів.
І який мазохіст запалюватиме піч десь о сьомій вечора, як сьогодні, коли надворі ще спека?
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляjannjann77
Шо вы гоните! У Львові не може смердіти. У Львові пахне кавою.
На превеликий жаль.
Сморід від сміттєвих баків та калюж після сміттєзбирання більш традиційні.
Виправлялочка• 12 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
На превеликий жаль.
То ви песімістка
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Ви не в районе Топольной мешкаєте?
Гугл-карта каже, що ні, що Топольна далеченько.
Янівський цвинтар, Сільпо, храм св. Анни - ось приблизні орієнтири.
А що на Топольній?
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляЦикавенная
Вже з тиждень щодня все в диму
Це вже ближче. Десь тиждень, так.
Вночі не відкриєш вікна.
А сьогодні тільки вечір почався - несе.
Влітку періодично смерділо якимось сміттям, яке наче повторно сконало в пакеті.
Це, на мою думку, взагалі дивний запах для розвиненого міста.
Вночі не відкриєш вікна.
А сьогодні тільки вечір почався - несе.
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляМедсестричка
Я вам дуже-дуже співчуваю :(
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляСлоник-тоник
Хоч би район написали. Бо в нас нічого не смердить.
Шевченківський.
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляПишущаяся
Може то сусід у вас палить?)
А який у вас район? На який бік виходять вікна? Хочу знати, де свіже повітря :)
Заместитель Анонима• 12 сентября 2023
Тому що будинки будують, а каналізація стара, плюс очисні споруди, от і сморід. Що не дощ - калюжі як море.
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляВиправлялочка
То ви песімістка
Я оптимістично затамовую подих та відволікаюся на архітектурні дива.
Але питань до місцевої влади не меншає.
Я розумію, що ідеали в ЖКГ недосяжні, але й сміттєвий та інший сморід у такому прекрасному місті - це щось за межами норми.
Але питань до місцевої влади не меншає.
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляЗаместитель Анонима
А дим? Звідки цей дим?
personality• 12 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
Шевченківський.
Він великий. Біля ска? На рясному? Біля галки?
Одні думки• 12 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
Не мене запитуєте, але Франківський район - повітря свіже, торфяником чи димом пахне дуже рідко (в цьому сезоні ще не чула), сміття вивозять щодня. Але тут звичайні спальні райони. Хоча теж, напевно, від локації залежить.
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляpersonality
Янівський цвинтар, Сільпо, храм св. Анни - ось приблизні орієнтири-межі.
Я не знаю, що таке ’біля галки’ :((
Зараз наче полегшало, навіть провітрити можна. Дивина.
Я не знаю, що таке ’біля галки’ :((
Белая котичка
• 12 сентября 2023
Ответ дляОдні думки
Дякую вам щиро та активно. Мені цікаво таке для орієнтування в місті.
Медсестричка• 12 сентября 2023
Ответ дляБелая котичка
Я вам дуже-дуже співчуваю :(
Та це можна пережити. От алергікам і тим хто страждає від астми, їм тяжко((