Царевна_несушка• 16 сентября 2023

Ну от що робити в цій ситуації? Я вже невитримую

Працюю на новій роботі вже понад 6 місяців. Спочатку думала, що в нас норм колектив, хоча колектив може і норм, окрім однієї моєї колеги. Постійно в робочому чаті вона скаржиться, що не там документи лежать, що переполох на полицях кожного разу, натякаючи на мене. Я з свого боку намагаюсь, щоб скрізь було чисто, не завжди виходить, щоб був ідеальний порядок. Коли я прихожу після неї було таке, що вони бухали після роботи в кабінеті з начальницею, в шафі була бутилка з під вина, на підлозі, на столі були липкі сліди. Тоді я прибирала, бо мені гидко було в тому свинарнику знаходитись. Але я мовчки прибрала і забула, нікуди нічого не виписувала. На її пртетензії начальниця мило посміхається, але мене не сварить, просто просить бути трішки уважнішою наступні рази.
Рожайтретьего• 16 сентября 2023
Ви на роботі як хасіди себе поводите?
Мая твая не панимать• 16 сентября 2023
Вам відкрито кажуть що документи лежать не на своїх місцях, а ви кажете що у вас чисто на столі і в кабінеті.
Ви дійсно не розумієте що це різні речі?
автор Царевна_несушка • 16 сентября 2023
Ответ дляРожайтретьего
Ви на роботі як хасіди себе поводите?
🤣🤣🤣вибачте, але я не настільки вже.....
Сегодня не целуюсь• 16 сентября 2023
Ну так напишите ей, что порядок это важно, но бутылки вина в шкафу тоже сами себя не убирали)
Бува і таке• 16 сентября 2023
Ответ дляРожайтретьего
Ви на роботі як хасіди себе поводите?
а хасиды причем? наша страна не отдает прах Нагмана, так засранцы хасиды раз в год большое бабло везет, очень большое. Мы украинцы не менее засранцы, вы видели стадион после матча?
Ответ дляМая твая не панимать
Справа в тому, що ті документи кожного разу лежать по різному навіть і після неї. Це таке відчуття, коли ти звикаєш спочатку, що речі лежать на одному місці, приходиш іншого разу вони в іншому місці. І де той порядок
Ответ дляБува і таке
😅😅😅😅ваш комент топ
Любимка-анонимка• 16 сентября 2023
Ответ дляМая твая не панимать
Це її документи і їй так зручно, у мене теж на столі безлад,але мені так зручно працювати.
Бува і таке• 16 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
😅😅😅😅ваш комент топ
ну а че)) прям хасиды засранцы, так не пускайте))) Умань весь год ждет их, моя знакомая 12-14 тыс баксов на неделю на них подымает. Уберут не переломятся за хасидами.
Ответ дляБува і таке
🤣🤣🤣хасіди топ. Ви зробили мій день🤣а взагалі в кожній нації є культурні, а є свині. Наші українці закордоном теж далеко не приклад культурності) я не говорю за всіх, але є окремі кадри. Так що всім добра❤️🍷
Коварная Зая• 16 сентября 2023
Купите лотки специальные-для входных, на подпись, итд.
А я женатая• 16 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Ваша проблема в тому, шо ви виправдовуєтесь та мовчите.
Ви шо не розумієте, шо воно бидло, чим більше ви будете відступати, тим більше воно буде лізти вам на голову.
Вам треба вже показати зубы, або так і будете тєрпілою соплі мотати.
Ответ дляКоварная Зая
Були такі лоточки, але вони десь зникли😨
Ответ дляА я женатая
Я розумію все чудово. Але не хочу ні з ким псувати стосунки, хочу спокійно працювати, тим паче, коли мені треба щось, вони йдуть мені на поступки. Просто вже заколібали ці претензії
А я женатая• 16 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Або ви ставите її на місце або ви тєрпіла.
Чи ви чекаєте, що вона якось сама прозріє шо вона бидло і швиденько перевиховається? Так не буде цього.
Ответ дляА я женатая
Якщо я почну показувати зуби, гадаю мені почнуть палки в колеса ставити, так як начальниця більш прихильна до неї
А я женатая• 16 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Вам не треба виносити те на рівень начальників. В особистій розмові з колегою дайте зрозуміти, що ви не дівчинка шоб вона вас вичитувала
Червона рута• 16 сентября 2023
Ответ дляСегодня не целуюсь
А лучше подойти и сказать
Мудробаба• 16 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
Вы засранка я с такими работала, я вылизываю своё рабочее место, а после неё срач
Мудробаба• 16 сентября 2023
Проводите в порядок все и документы и рабочий стол и претензий не будет
Ответ дляМудробаба
Ок
ГоловнаЯ• 16 сентября 2023
Слухайте, ну візьміть ту колегу за руку, підійдіть разом до тієї шафи і попросить пояснити, що і куди, на її думку, треба класти. Ну типу теж хочете порядку і не хочете непорозумінь. Ще й сфотографуйте, щоб наступного разу було чим крити на претензії.
Ответ дляГоловнаЯ
Розумієте, особисто мені вона претензії ніколи не пред´являє, каже, що все ок, її все влаштовує. На початку їй навіть подобалось, що в мене була активність, я багато роботи переробляла ту що треба і ту що не треба. Але блін писати в робочий чат це таке дно
ГоловнаЯ• 16 сентября 2023
Ответ дляЦаревна_несушка
То може ви взагалі дарма на свій рахунок це сприймаєте? Може, вона й не вас має не увазі? І взагалі просто так скаржиться, бо настрій не дуже? А начальниця всім потихеньку каже бути уважними, про всяк випадок?
Ответ дляГоловнаЯ
Вона це каже не тільки в мій бік, а й в бік колишньої колеги були такі висказування
Я супер-пупер• 16 сентября 2023
Вона бачить що ви терпіла, тому і поводиться відповідно.
Поки не почнете робити зауваження за її власний срач і гавкучість - доти й вислуховуватимете.