ТаПрямТам• 19 сентября 2023
Какое мясо или стейки использовать для гриля прижимного?
Что именно берете для стейков и может ещё что-то.
Бідося• 19 сентября 2023
Антрекот, вырезку. Или если уж совсем хотите заморочиться, то поищите мраморную говядину, но это недешево
осень харашо• 19 сентября 2023
Стейки вже запаковані продаються, яловичі.
А так я курку, індичку готую
Stepa_nida• 19 сентября 2023
Це виключно питання ваших вподобань) я люблю практично будь-яке мʼясо з грилю - від курятини до баранини, чоловік надає перевагу свинині.
Якщо говоримо саме про стейки, то зручно купувати вже підготовлене мʼясо витримане, біля моєї роботи є спеціалізований магазинчик.
Птица Говоруша• 19 сентября 2023
Мій прижимний гриль Тефаль стейки смажить погано. Виходять якимись вареними, тільки шкода м´яса. Це якщо яловичина.
Нормально виходить курка, ковбаски, лаваш, риба, овочі, сендвічі, вафлі. Іноді свинину роблю, але не вау.
Можете спробувати, але для стейків потужності йому не вистачає.
Спробували - відмовились. Стейки і котлети для бургерів робимо на гриль-сковороді на плиті. Значно краще виходить.
Душка-свекрушка)))• 19 сентября 2023
Беру шею свинную. Но у меня не прижимной, а тены греют. Шашлык больше не делаем.