ТаПрямТам• 19 сентября 2023

Какое мясо или стейки использовать для гриля прижимного?

Что именно берете для стейков и может ещё что-то.
А поговорить?• 19 сентября 2023
Говядину
Бабка-ежика• 19 сентября 2023
Якщо стейки то яловичі. Але я собі і куряче філе грилю
Бідося• 19 сентября 2023
Антрекот, вырезку. Или если уж совсем хотите заморочиться, то поищите мраморную говядину, но это недешево
осень харашо• 19 сентября 2023
Стейки вже запаковані продаються, яловичі.
А так я курку, індичку готую
Stepa_nida• 19 сентября 2023
Це виключно питання ваших вподобань) я люблю практично будь-яке мʼясо з грилю - від курятини до баранини, чоловік надає перевагу свинині.
Якщо говоримо саме про стейки, то зручно купувати вже підготовлене мʼясо витримане, біля моєї роботи є спеціалізований магазинчик.
КрестьянинДиор• 19 сентября 2023
А потрібно якесь інше м´ясо?
Птица Говоруша• 19 сентября 2023
Мій прижимний гриль Тефаль стейки смажить погано. Виходять якимись вареними, тільки шкода м´яса. Це якщо яловичина.
Нормально виходить курка, ковбаски, лаваш, риба, овочі, сендвічі, вафлі. Іноді свинину роблю, але не вау.
Можете спробувати, але для стейків потужності йому не вистачає.
Спробували - відмовились. Стейки і котлети для бургерів робимо на гриль-сковороді на плиті. Значно краще виходить.
Душка-свекрушка)))• 19 сентября 2023
Беру шею свинную. Но у меня не прижимной, а тены греют. Шашлык больше не делаем.