Зашла на 5минут• 20 сентября 2023
Які книжечки ви купуєте для найменших діток? Від 1.5 року
куркулиха• 20 сентября 2023
Вімельбухи, серія про Бодьо, картонні книжечки з казками. Покажу які в нас, можна в е книгарні замовити, там малюнки топчик.
І там внизу покаже з цієї ж серії про ріпку, трьох поросят, Сірка, Півника і, котика. Як на мене, вони просто ідеальні. Ще дуже зайшли книжечки
Цієї серії
І цієї
Цієї серії
І цієї
Зашла на 5минут
• 20 сентября 2023
Ответ длякуркулиха
Цієї серії
І цієї
Цієї серії
І цієї
Дуже величезне дякую вам)
куркулиха• 20 сентября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Дуже величезне дякую вам)
У вас хлопчик чи дівчинка?
Не гавкаю- но охраняю• 20 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ці серед улюблених у дитини
о, ’Дуже голодна гусениця’ серед популярних книжок в Канаді :)
тут також таку купили, тепер купимо ще й на українській
дякую
Моя перша вимога для такоо віку: красиві художні малюнкия, а не дешева комп´ютерна графіка, яка формує несмак у дітей))
Друга - бажано щось ритмічне, віршоване. Так дітки уважніше слухають в таклму віці. Не знаю, чи це було поштовхом я та мої близнятка в 1.5 вже говирили реченнями)
Ось ці милі книжечки були нашими майже першими (після карток з тваринками):
Зашла на 5минут
• 20 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Ці серед улюблених у дитини
А ви випадкоао їх не продаєте? Я б забрала всі
Библиотекарь• 20 сентября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
Нізащо, дитина їх дуже любить)))
Просто зробити фото швидше, ніж описувати назви і авторів.
Ще замовила дещо з серії ’14 мишенят’, чекаю, щоб приїхало замовлення. Малюнки просто неймовірні, і тексту зайвого немає. Я таке люблю, бо дає більше простору для обговорення і гри з дитиною.
Зашла на 5минут
• 20 сентября 2023
Ответ дляБиблиотекарь
Нізащо, дитина їх дуже любить)))
А ви на якому сайті замовляєте?))
Библиотекарь• 20 сентября 2023
Ответ дляЗашла на 5минут
А ви на якому сайті замовляєте?))
Більшість на якабу, рідше в книгарні Є (бо в них часто дорожче), а якщо нема ніде, а дуже треба, то в будь-якому книжковому, який знайде ґуґл)