Ну що ви, мамо!• 25 сентября 2023
Які у вас були співбесіди цікаві ? І які результати?
Робила тестове завдання. Загалом якась перелякана. З горем пополам зробила...і накосячила також, куди ж без цього. Роботодавці підтримували мене звісно, жартували. Побачили що я надто перелякана...тепер навіть не знаю ...може інші не так як я реагують? І відповідно у них більше шансів через це отримати роботу...типу через самовпевненість саме. Але я від самого початку проговорила що досвіду у мене мало. Сказали ок..
П´яна вишня• 25 сентября 2023
Подружка вышла замуж за директора, он в нее влюбился с первого взгляда на собеседовании.
Галябалована• 25 сентября 2023
Я на останній співбесіді теж думала, що дурню молола і мене не візьмуть. Взяли ще і як. Просто над самооцінкою працювати треба)
З цікавого: одного разу пішла на співбесіду на одну вакансію, а вийшла з офером на іншу.
Карина2020• 25 сентября 2023
Одного разу прийшла на собеседование, а там все пьяные предложили с ними выпить.
Ну що ви, мамо!
• 25 сентября 2023
Ответ дляКарина2020
Ви на бармена прийшли влаштовуватись?))
Ну що ви, мамо!
• 25 сентября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
Это тестирование просто унижение, я считаю.
Та ні, перевірити ж що за професіонал перед тобою треба якось
Карина2020• 25 сентября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Ви на бармена прийшли влаштовуватись?))
Нет, в компанию, но у них там у кого-то син родился.
Цирк на дроті• 25 сентября 2023
Ответ дляГалябалована
Да, бывает предлагают другие вакансии, если больше подходишь и они у них есть. Это не редкость.
Бла бла бла• 25 сентября 2023
ой я недавно собесилась в новый проект, было 2 собеса, думаю ну напорола чепухи, не знаю половины работы, не возьмут.
Потом через время узнаю, что меня переводят и уже все согласовали. МЕня только в известность не поставили
Цирк на дроті• 25 сентября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Если нет опыта. К примеру пришел в редакцию, не знал, как правильно редактировать и допустил ошибки, и все, тебя не взяли. А ниче, что у человека диплом, и в процессе он научится правильно редактировать? Но я это я к примеру, что работодатели нынче очень испоганились.
Ну що ви, мамо!
• 25 сентября 2023
Ответ дляБла бла бла
Я теж половини не знаю😂
ША! я прийшла!• 25 сентября 2023
Трохи не по вашій темі.
Ходила на співбесіди від ЦЗ. В мене там була максимальна виплата.
А якщо відмова то знімають виплату.
Я була адміністратором проекту в благодійній організації, і мені давали всі вакансії де ж слово адміністратор
Дали мені направлення в автосалон адміністратор з продажу авто. Я приходжу на співбесіду розуміючи що ні я їм, ні вони мені не потрібні. Заходжу до ейчара, вона відразу питає вам відмітку чи співбесіду. Кажу відмітку. І вона мені бахкає відмова соискателя. Я така, нащо ви так робите? Вона єхидно - щоб життя медом не здавалось.
От сука.
Я звоню інспектору і кажу що загубила направлення, вона мені знову його роздрукувала.
Я одягаю абсолютно дикий костюм, роблю собі зачіску з насосом, макіяж а ля стара простітука.
І йду знову в салон.
Ейчар мене звісно не впізнала. Питає ви на співбесіду чи відмітку
Я посміхаюсь - на співбесіду. Вона вже так вибачаючись, ну розумієте, нам потрібні молодші дівчата. Я така, штож.
Ставте відмітку що я вам не підходжу.
От такий шахєр-махєр
А якщо відмова то знімають виплату.
От сука.
І йду знову в салон.
Ставте відмітку що я вам не підходжу.
От такий шахєр-махєр
Ну що ви, мамо!
• 25 сентября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Трохи не по вашій темі.
А якщо відмова то знімають виплату.
От сука.
І йду знову в салон.
Ставте відмітку що я вам не підходжу.
От такий шахєр-махєр
А якщо відмова то знімають виплату.
От сука.
І йду знову в салон.
Ставте відмітку що я вам не підходжу.
От такий шахєр-махєр
Вона що навіть ПІБ вашого там не прочитала чи що ..коли дивилась направлення
ША! я прийшла!• 25 сентября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Не знаю. В перший раз точно не читала і корінець не залишала. Просто поставила відмову соіскатєля
Бла бла бла• 25 сентября 2023
Ответ дляНу що ви, мамо!
Я теж половини не знаю😂
не переживайте. если возьмут значит бачили очі, шо брали. и либо они видят ваш потенциал лучше, чем вы, либо это их прокол и их проблема ахаха. А если нет то следующий раз будете чувствовать себя чуть увереннее, тк есть уже опыт собеса
я тоже такая что переживаю, неуверенная, перепуганная, еще и опыта мало.. ничего, все прорвемся
Язвочка• 25 сентября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Трохи не по вашій темі.
А якщо відмова то знімають виплату.
От сука.
І йду знову в салон.
Ставте відмітку що я вам не підходжу.
От такий шахєр-махєр
А якщо відмова то знімають виплату.
От сука.
І йду знову в салон.
Ставте відмітку що я вам не підходжу.
От такий шахєр-махєр
Ну вы прям
Ну що ви, мамо!
• 25 сентября 2023
Ответ дляБла бла бла
Дякую 🙌
Наездница• 25 сентября 2023
Я шукала роботу пів року. Робила багато тестових, навіть поліграф проходила і всюди я провалювалася чогось. І тут я з подружкою поїхала в Бельгію на кілька днів, і коли я вклала добре на душу/ дзвонила мені один дир-р і прямо по телефону мене зразу все питає) я звісно на розслабоні, половину не памʼятаю😂😂😂😂
Зараз працюю в цій компанії.
Питаю з часом, а чому саме я? А він каже, бо я відчув у вас багато енергії і завзятства 😂😂😂😂😂
Короче поки ми всі щасливі)))))
Зараз працюю в цій компанії.
Короче поки ми всі щасливі)))))
Чучало яблуні• 25 сентября 2023
я перед собеседованием на очень серьезную должность в крупной известной компании выбрила себе висок. специально. мне нужна была работа, но я не хотела больше заниматься тем, чем занималась и это был тупой внутренний протест. я подумала - ну на меня посмотрят и скажут - боже, ну и позор и не предложат работу.
а ее предложили и мне пришлось отказываться.
Мовчу, але хочу• 25 сентября 2023
Ответ дляША! я прийшла!
Трохи не по вашій темі.
А якщо відмова то знімають виплату.
От сука.
І йду знову в салон.
Ставте відмітку що я вам не підходжу.
От такий шахєр-махєр
А якщо відмова то знімають виплату.
От сука.
І йду знову в салон.
Ставте відмітку що я вам не підходжу.
От такий шахєр-махєр
Кино и немцы.
Мексиканочка• 25 сентября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
в наш час важливіше досвід, якась загальна соображаловка. а не диплом
Цирк на дроті• 25 сентября 2023
Ответ дляМексиканочка
Поэтому много безработных. Для знаний нужен опыт работы, а без опыта не берут на работу. Замкнутый круг.
Мексиканочка• 25 сентября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
я вам не скажу за всю роботу. але ж студенти якось влаштовуються. і завжди влаштовувались. просто не на самі класні місця. поки досвіду наберуться.
а якщо вам під 40 і ви досі не навчились редагувати щось, то тут вопросики. або ви йдете не по своїй сфері. або ніколи не працювали і нічого не вмієте.
Хоча може ви про редагування в якійсь дуже специфічній програмі говорите. Тоді можна сказати, що є досвід в чомусь іншому. а при досвіді і вирулити в новій сфері
ЛюблюДевчонок• 25 сентября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
так вы хотите, чтобы на работу брали людей без опыта, да еще и не тестировали?))
ну вы даете.
и дело не в опыте, не в возрасте, не в дипломе. а в умении выявлять ошибки, иметь чувство языка.
кто вас с нуля будет учить редактировать, если у вас уже есть диплом? учебники по редактированию и корректуре, в конце концов.
ну вы даете.
ЛюблюДевчонок• 25 сентября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
я понимаю, это анонимный форум.
но вот здесь у вас, например, минимум 5 пунктуационных ошибок.
а испоганились работодатели?))
вам стоит изменить подход к жизни и самому делу трудоустройства в сфере, которая у вас вызывает энтузиазм (вызывает же, надеюсь?).
совет: для приобретения опыта можно попробовать пойти на временное место работы. например, бывает, требуется корректор на замене (когда основной работник уехал в отпуск или пошел в декрет).
а испоганились работодатели?))
Цирк на дроті• 25 сентября 2023
Ответ дляМексиканочка
Я привела пример как раз выпускника, а не под 40.
Цирк на дроті• 25 сентября 2023
Ответ дляЛюблюДевчонок
ну вы даете.
А как раньше брали без опыта и были хорошие специалисты.
ЛюблюДевчонок• 25 сентября 2023
Ответ дляЦирк на дроті
раньше - это когда?