Сиреневенькая• 27 сентября 2023
Це нормально почувати себе невдахою?
Мені 25, кар´єри як такої немає. Стосунків теж не було. Останнім часом починає накатувати, що нічого немає на фоні віку і успіхів ровесників.Намагаюся якось надолужити хоч кар´єру, але інколи бувають думки якщо нічого не матиму в 30, то краще закінчити життя самогубством, щоб не проживати його нікчемною
Місячне Сяйво• 27 сентября 2023
Та Вам тільки 25, все ще буде, і це так класно! Мені 48, і вчуся більше радіти життю за ті дні, що була в такому настрої, як у Вас зараз.
Сиреневенькая
• 27 сентября 2023
Ответ дляМісячне Сяйво
Мені здається, що вже. Час так швидко летить (
Трактор Віка• 27 сентября 2023
А просто жити і кайфувати від цього. Сісти на траві , дихати і слухати природу і себе. І усвідомлювати що ти ідеальна. Вивчати можливості свого тіла через спорт, йогу, музику.
Ви ще дуже молоді, смак життя я відчула майже в 35. А вам я впевнена ще дуже багато чого нада спробувати крім роботи і карʼєри.
Трактор Віка• 27 сентября 2023
От щас візьму собі вина смачного, один келих і який же кайф. Як вам ті дурні думки в голову можуть лізти?
Трактор Віка• 27 сентября 2023
І думаю, якось не правильно ми живем , чому у вас думки про карʼєру , сімʼю і все. В світі ще неймовірно всього багато. Знайомтеся з новими людьми, вивчайте їх, сортуйте відходи і здавайте на переробку, навчіться шити, підіть на гурток з барабанів, підіть на курси водіння, на водіння мотоцикла, на велику катайтесь, на роликах, в театр. І це все можна робити самій
Місячне Сяйво• 27 сентября 2023
Ответ дляMede
Автор, все у вас ще попереду. Які ваші роки. Головне - пріоритети правильно розставити. Мені 46. Сім´ю маю, доньці 18, а кар´єру не зробила, хоча в кар´єрному плані починалося все досить перспективно. Дитина виросла, чоловік не цінує мою жертву. Якось так
.
А роботу маєте якусь? Я так сиділа вдома з трьома дітьми 12 років, поки не зрозуміла, що треба йти на роботу, бо дома ти нянька за всіма. Вийшла працювати по спеціальності в 43 роки.
Маю, але вона мене не надто влаштовує в плані оплати. Перебиваюся різними підробітками. Коли вдало, а коли - не дуже. Пару тижнів тому наче знайшла іншу роботу, але пропрацювавши два дні, зрозуміла, що не зможу щодня по 8 годин знаходитися у приміщенні в 9 квадратів ще з трьома людьми (навіть тему тут створювала).
Наивная Хо• 28 сентября 2023
Мне 31, отношений почти не было, карьеры нет, но последние пару лет хорошо зарабатываю (10к$+) и точно такое же ощущение, другие человеки по 25к$ зарабатывают, а я тут со своими копейками, ничтожество... Другими словами - карьера не сделает вас счастливее...
Весотехник• 28 сентября 2023
Вы знаете если пообщаться с людьми то вы поймёте что много таких что хуже вас...
Сиреневенькая
• 28 сентября 2023
Ответ дляВесотехник
Розумію, що є люди які живуть гірше, але я з бідної сім´ї.Хотілося б нормально пожити, а не перебиватися з копійки на копійку