Angel Dast• Изменено 05 октября 2023

Про Зеленского Честно

Лучший президент и главнокомандующий!
Помню 24.02 когда мы не знали что делать , как и когда.. Но благодаря умному руководству Владимира Александровича ! Мы можем хотябы частично быть дома сидеть в офисах шмофисах В Киеве , Львове , и любом городе в тылу! и д Не надо все заслуги отдавать вашим мужьям которые служат в ЗСУ . Конечно и они молодцы и Залужный Но Без умного руководства в лице Зеленского ! Никакие военные ничего бы не смогли сделать.

Были освобождены Киевская , Черниговская , Сумская , Харьковская области , Херсон . Киев не был взят . Благодаря ему я сейчас сижу в Киеве в теплой квартире со светом , водой и теплом и пью вино с сыром!!! Спасибо Вам Господин Прездиент. Господин Верховный Главнокомандующий!
your style• 05 октября 2023
Ответ дляDressCat
Ні, ви не про те кажете. Справа в нахабності, яка перевершила навіть яниковську. Лише гуманітарка вагонами, яку крали його призначенці у самих знедолених людей, які постраждали під час великої біди вже само за себе говорить! Де той голова ЗОВА зі своєю коханкою? - егеж умикнув від відповідальності. А Резніков? І це лише два приклади. А ще багато чого вкрай знахабнілого та нелюдського наробили зелені. Я навіть сивого та яника так не ненавиділа, як цю зелену владу.
100%
diamond_shop• 05 октября 2023
Ответ дляРеверанс
Наш вождь
хуйло краще?
allo4ka21• 05 октября 2023
Ответ дляdiamond_shop
ой, згадала смішне, в мене звісно, дитина нікого не цілувала, але коли була помаранчева революція у 2004-му, то вона знала хто такий Віктор Ющенко, показувала пальчиком у телевізорі та раділа, коли була його інаугурація (ми дивилися по телевізору тоді),

дитинці було 2,5 рочки
Ну, він тоді гарним був)
Мені мама розповідала, що мій брат в дитинстві дуже любив високих і гарних чоловіків, завжди підходив до них поговорити.
diamond_shop• 05 октября 2023
Ответ дляsammy
Володимире Олександровичу, пора у відставку
хочете зараз вибори? саме час, рашка сидить та чекає, коли українці пересруться на виборах, щоб нас захопити, бо в них вже надії тільки на те, щоб нас до виборів схилити та щоб Трамп виграв
Решка7777• 05 октября 2023
единственное, чтобы он выполнил обещание , на второй срок не пошел
diamond_shop• 06 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Короче девочки, я не хочу тут это обсуждать. Нас читает русня и руки небось потирает от злорадства. Думайте хоть чуть, что пишете
я гадаю, що й теми такі русня створює, бо нормальні українці їх створювати не будуть!

скільки вже розумні люди кажуть, що якщо зараз занятися корупцією або виборами, втратимо країну, не знадобиться ні перше ні друге
DressCat• 06 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
Нехай читають та вчаться як не кланятись усіляким царькам та як не боятись критикувати свою владу.)) Нехай знають що ми міцні навіть у такий скрутний час і нічого не боїмося.

С такої точки зору подивиться на тупу москолоту.
Реверанс• 06 октября 2023
Ответ дляdiamond_shop
хуйло краще?
я в сортах гівна не розбираюсь
«Для мене дуже важливо, якщо ми говоримо про припинення вогню, ми будемо говорити не в мінському форматі, не на засіданні у тристоронній групі, а будемо дивитись очі в очі з президентом Російської Федерації.»
«Я впевнений, що він мене зрозумів, дуже прозоро зрозумів. Здається, що якщо такий контакт, очі в очі, ти відразу розумієш, хто перед тобою, що за людина. Не зважаючи на всі дані розвідки. Мені здається, що він мене зрозумів. І він розуміє, що треба закінчити цю війну» ©
Решка7777• 06 октября 2023
Ответ дляРеверанс
Наш вождь
Эх,Ко́нрад Ге́рман Йо́зеф А́дена́уэр -нам не светил...человек которые за два года вывел Германию в норм по экономике и расхлебыванию нацизма и расплатилась Германия западная со всеми
Lady Luck 99• 06 октября 2023
Ответ дляdiamond_shop

Уже и у меня такое подозрение, что русня разгоняет эти теми
Реверанс• 06 октября 2023
Ответ дляdiamond_shop
вибори крім Стефанчука і преза не потрібні нікому
Реверанс• 06 октября 2023
Ответ дляРешка7777
він не одне не виконав,і тут збреше 100 %
Mrs.Ochmonek• 06 октября 2023
Щось слабо розхитуєте.
Татьяна_М5• 06 октября 2023
Реверанс, ну что вы) как это не выполнил? А дороги? Пацан сказал, пацан сделает. И никакая война не помеха.
Решка7777• 06 октября 2023
Ответ дляdiamond_shop

так уже догрались до аудиту США , цільове використання коштів
Mrs.Ochmonek• 06 октября 2023
Ответ дляdiamond_shop

Ви праві - нормальні українці створювати не будуть!
World Shop• 06 октября 2023
Ответ дляLady Luck 99
А у меня такое подозрение,что тут сидят проплаченные ,которые рот затыкают недовольным. Как хорошо,шо уже два года не на часі
Soufit• 06 октября 2023
Ответ дляSARA Abramovнa
На ваш комент не хватает реакции в виде смайла, который крутит пальчиком у виска) Может, админы прочтут и воплотят)
_Irina-K_• 06 октября 2023
Хтось вже випитав у автора, що саме вона пила? Я теж таке хочу, забористе, щоб життя яскравими фарбами заграло і фантазія розігралася.
Чи то сир з якоюсь пліснявою особливою? Автор, діліться.
osna• 06 октября 2023
Ответ дляVA 11
Удалено администрацией...
Его,наверное,за это самое место и прижали... добровольно не пошёл бы...хотя,я ,наверное,о нем думаю лучше,чем на самом деле
osna• 06 октября 2023
Ответ дляАnnеt
неначасі. это ж если всех коррумпированных пересажать, то кто же тогда у власти останется?
Я могу,ну,если совсем некому :)))
SARA Abramovнa• 06 октября 2023
Ответ дляРеверанс
Ну, не только... Арестович активно готовится, спонсоров уже нашёл на просторах, США, Евросоюза, так, что ждёмс)
Soufit• 06 октября 2023
Ответ дляDressCat

Це щось типу: би своїх, щоб чужі боялись
Манула• 06 октября 2023
Ответ дляosna
І на вибори під час війни всупереч Конституції так і продовжують затискати? До речі, Олена ж сказала, що другий раз вже не страшно))
Як то кажуть, апетит приходить під час їжи
SARA Abramovнa• 06 октября 2023
Ответ дляSoufit
О, спасибо, плохо искала)
Решка7777• 06 октября 2023
Ответ дляWorld Shop
и 100 лет ждите.... была столетняя война, по дадут говорить(
DressCat• 06 октября 2023
Ответ дляSoufit
Ні. Це про те що нема чого ховатись від всякої рабсійської наволочі
Soufit• 06 октября 2023
Ответ дляРеверанс
я в сортах гівна не розбираюсь
Фото 2, брехня 100%. Серед моїх знайомих є людина, яка в числі інших, забезпечувала повітряну підтримку.
У вас є відео з прямою мовою? Бо я теж можу таких картинок нафотошопити
Татьяна_М5• 06 октября 2023
Ответ для_Irina-K_
Умом не только русских, но и украинцев не понять. Говоришь хорошо про власть - народ не доволен, сразу алкоголичка какая-то, говоришь плохо - матрешка.
Марися27• 06 октября 2023
Я ніби щойно прочитала агітаційну передвиборчу програму)))