Пік Антна• 06 октября 2023
Яка дорога від термалок Косино до Буковелю?
Всім привіт. Хто їздив від термалок Косино до Буковелю через дорогу Виноградів-Хуст-Тячів-Рахів????
Колись там була жахлива дорога. Чи ситуація змінилась?
Отжигающая• 06 октября 2023
Їхала літом, дорога гарна. БУв шматок, прямо вздовж кордону, десь 2 км, в ямах
ничевока• 06 октября 2023
Дорога дуже гарна, їздили в липні. Був участок ямковий невеликий, 1-2 км. Єдине, що ці 200 з хвостом км - це 4 години їзди, а то і більше. Розраховуйте на це. 7 постів теж прлїхали.
Пік Антна
• 06 октября 2023
Ответ дляничевока
скажіть будь ласка. Вас зупиняли, перевіряли на постах?
ничевока• 06 октября 2023
Ответ дляПік Антна
Так, скрізь зупиняли і перевіряли документи або запитували куди і звідки їдете.
Пік Антна
• 06 октября 2023
Ответ дляничевока
були з чоловіком?