Зубная фея• 07 октября 2023

Росіянка, яка першою приїхала до чоловіка зараз в Києві.

Прогулюється по Оболонський набережній з дітьми своїми.
З одного боку я розумію, що вона покинула все і їй назад дороги не має, бо її там посадять або ще щось з нею зроблять, а з іншого відчуття якісь смутні, росіяни скільки горя нам завдали, що вже не віриш, що серед них є нормальні, і простити їх важко.
Чоловік у неї взагалі ні риба ні м´ясо, попав в полон, вона все покинула і приїхала до нього, а він хоче назад в рашку.
Все до блиску• 07 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Удалено администрацией...
Лечитесь
Нетутешня• 07 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Интересно, а наше СБУ её бэкграунд хорошо проверила? А то может она засланец и ещё пакостей наделает. Не верю я ей.
+1, я теж. Тк само, як і нашим ждунам та особочелюстним нєвсьотакадназначним. Наглі, продажні і безпринципні людиноподібні, котрим повірити - все одно що пса скаженого з рук годувати
Тирамісу на терасі• 07 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Удалено администрацией...
Поток бессознательного...Уточните ’кто на ком стоял’?
автор Зубная фея • 07 октября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ви пишете «смутні відчуття». Так половина украинцев с такими корнями и что дальше делать?
І що ці українці жили в Росії останнім часом і повернулися?
Нетутешня• 07 октября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
У половины украинцев, рожденных до независимости в св-ве о рождении, там, где данные о родителях, национальность, написано русская/русский. Вы их всех ненавидите, хотя они с украинскими паспортами? Я помогала сестре подготавливать документы для сделок (она помощник нотариуса) и поголовно такое, особенно среди тех, кто с юга и востока Украины
Удалено администрацией...
Вільний митець• 07 октября 2023
На фоні того, як наші хлопці після поранення - хвороб що загострились сидять в розпорядженні командирів, в розбомблених хатах, з мишами, в антисанітарії , з зп 600 грн на місяць і харчуванням в кращому випадку раз на день, по 3-6 місяців очікуючи переведення, а їх сім´ї змушені їх утримувати - ця вся історія просто знущання над нами
Царівна Жабка• 07 октября 2023
Ответ для220В
Смешно. Ее муж пришел нас убивать, выбор у него был. Дети вырастут такие же. Чем дальше от своих болот русня живёт, тем горячее их любит.
Был или не был, ему не мешало переосмыслить. Люди меняют точки зрения. Вы реально считаете, что русцаки сидят и смотрят по телеге что ж реально тут происходит? Неа. Пришли домой, под ужин про нацистов глянули, поойкали и все.
Вы про Сирию много читали? Как там было, почему, кто полез? В моём окружении никто, мы жили своей жизнью и живем. Почему они должны были выискивать то, что от них специально прячут?
Знали бы реалии, давно б вышли уже, а так вера пропаганде и все(((
175см55кг19лет (она)• 07 октября 2023
Ответ дляЗубная фея
Жінка, яка приїхала по програмі ’Вернуть мужа’, з Росії, її чоловік орк, попав в полон, а вона приїхала до нього.
Удалено администрацией...
Нетутешня• 07 октября 2023
Ответ дляКусман Сиру
Він їй не чоловік, вони до його мобілізації чи 2 чи 3 місяці пожити встигли.
Пані цю вже взяли в фонд ’Повернись живим’ працювати консультантом по якимось питанням, читала, по яким саме, але забула.
Пробивна пані, я так розумію, в неї ціль тут залишитись, бо поміняти Красноярськ на Київ - досить вигідний обмін.
Цікаво, по чиєму дзвінку оце впхали у фонд?
Тирамісу на терасі• 07 октября 2023
Если бы её так называемый муж в плен не попал, а и дальше бы продолжал убивать нас, эта барышня с удовольствием бы получала деньги от мужа за убийства и не думала бы ехать в Украину и гуляла бы у себя на болотах по набережной. Так что хитросделанная эта сука.
Нетутешня• 07 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Удалено администрацией...
проснітєсь і засмерділу методичну змініть))))
автор Зубная фея • 07 октября 2023
Ответ для175см55кг19лет (она)
Удалено администрацией...
А чого це фігня, це важливо, я хочу почути думку інших.
Вільний митець• 07 октября 2023
Ответ дляТирамісу на терасі
Про що й річ. Чоловік в теплі-добрі сидить, їй роботу і квартиру в Києві. Чим зле?
Тирамісу на терасі• 07 октября 2023
Ответ дляВсюди влазю
Навколо неї вже стільки уваги зробили, прям зірка, двоякі відчуття, наче росіянка наш ворог, з підозрою і обережністю до неї, а з іншої сторони, да вона все покинула, залишила, правильно наче говорить. Не знаю, спостерігаю)))
А там было что оставлять? Хоромы и родовое имение? Не смешите. Халупу облезлую и ипотеку пожизненную.
КлаваЧерепиця• 07 октября 2023
Ответ дляНетутешня
Удалено администрацией...
Скарга.
Я жителька Миколаєва, і можу сказати, що такого рівня патріотизму, як в нас, не всюди знайдеш.
А такі як ви, що ділять українців на сорти - гірші за русню.
Нетутешня• 07 октября 2023
Ответ дляВсе до блиску
Лечитесь
Шкода, що таких багато встигло втекти від свого ’спасітєля’, прикрившись українським паспортом. Особливо в Німеччині оцього багато налізло, водяться там з москальнею, за путіним плачуть
Я_и_моя_собака• 07 октября 2023
Ответ дляЗубная фея
Я вообще о ней не знала до вашей темы. И сейчас мне на нее все равно
Тирамісу на терасі• 07 октября 2023
Ответ длязаварний look
Она мне никто чтобы быть в ней уверенной.
Так же как и сосед по площадке и любой другой житель страны.
Да и вы тоже не вызываете у меня доверия
Что-то вы очень подозрительно лояльно к ней относитесь)
автор Зубная фея • 07 октября 2023
Ответ дляЯ_и_моя_собака
Ну так цікавтеся тим, що відбувається в Україні.
miya ya• 07 октября 2023
Молодец она!Бросила квартиру,работу,отца детей родного,близких,подруг,друзей,машину оставила,рисковала всем и приехала через третью страну к нему,а он лошара тупорылый с.кун и его мамаша такая же .Теперь эта девушка рассказывает правду русским,как их путин обманывает,она канал свой создала.Умничка!
Kidstaff Bot• 07 октября 2023
Відтепер без анонімів. З повагою, Адміністрація.
мама Ярошки• 07 октября 2023
Ответ дляНетутешня
Є такі родичі, які кажуть ,,нам все рівно хто, аби не бомбили,,, сидять по Німеччинах та Канадах((((, таких я зразу відправляю в утіль
In limbo• 07 октября 2023
Знову на ті ж самі граблі 🤦‍♀️ «Це ж було вже»(с) понад 100 років тому…
shalti21• 07 октября 2023
мне страшнее жить среди уродов которые наводят... просто так 50 человек... вот это страшно...
ТайТаке• 07 октября 2023
Ответ дляНетутешня
Именно
ТайТаке• 07 октября 2023
Ответ дляВільний митець
А ей еще и каартиру дали??
VA 11• 07 октября 2023
Ответ дляЗубная фея
Чесно, вірю, що вона нормальна, але ж хіба їй тут буде легше?
Нехай би їхала вже на нейтральну територію.
Через таких нормальних нас вбивають півтора роки . Бо мовчать в ганчірку.
In limbo• 07 октября 2023
Ответ дляТайТаке
А ей еще и каартиру дали??
Так, а ви сидіть ті, хто втратив житло та рідних через таких, як її чоловік, і думайте як заробити гроші на дах над головою. Мене просто вкурвлює від цієї історії 😡
ТайТаке• 07 октября 2023
Ответ дляIn limbo
А кто квартиру распорядился дать ? Какая милая хистори
In limbo• 07 октября 2023
Ответ дляТайТаке
Я не знаю, але ж явно не Золкін зі своєї кишені оплачує їй 3к квартиру.