Хотя бы женщин и детей. Или плевать на мирных Израилю? Типа око за око, терроризм на терроризм?
Я на стороне Израиля, но это палестинские бандиты-боевики напали, а женщины там ничего не решают. Там, я так понимаю, хотят много разбомбить. Но сначала же нужно эвакуировать мирных людей?
nabludatel• 09 октября 2023
Ответ для_Анна_83
То ви вирішили для себе, що ізраїльські діти хороші і мають жити, а палестинські погані і мають померти? Так?
Про палестинських дітей мали попіклуватися їх батьки. Зокрема не нападати на сусіда і не вбивати мирных ізраїльтян, і не викрадати їх дітей в полон .
Гликерия-b010• 09 октября 2023
Ответ для_Анна_83
Вы справді вважаєте, що люди, яким кров чужих дітей не в задоволення - рашисти?)
Ні, я думаю що якщо хтось раз за разом чомусь порівнює Україну з сектором Гази, хоча немає абсолютно ніяких аналогій, і при цьому виправдовує дії раші, робить це з певною метою. А кров чужих дітей вам абсолютно до по фіг.
nabludatel• 09 октября 2023
Ответ для_Анна_83
То ви теж рашистка? Коли радієте смерті дітей як соловйов?
В де я раділа смерті дітей?
Гликерия-b010• 09 октября 2023
Ответ для_Анна_83
Давно не було ... рашисти, методички...
Бо треба лише радіти як вбивають дітей... ото справжні українці...
Чому ви постійно брешете?
Ответ дляГликерия-b010
Я виправдовую дії раші?) В якому саме пості?
батькам дітей у Секторі Газа було байдуже на своїх нащадків, коли вони раділи смертям ізраїльтям. Чому зараз Ізраїль має думати про захист тих, хто радів і кричав ’ура’, коли Хамас вбивав сотні людей - і старих і малих - два дні назад?
Уявила, як Україна наносить масові удари по Криму, але толератно попереджає, що усі бажаючі ’мирні’ можуть скористатися плотами, щоб дістатись Новоросійська або Анапи
nightwoman• 09 октября 2023
Ответ для_Анна_83
Нічого не зрозуміла: яке відношення до наших дітей мають палестинські?
Таке саме! Бо наших дітей померло більше півтисячі, але в Московії осередок бахнути то не по ’феншую’ з ваших слів одним разом щоб припините все. А війна продовжується на нашій землі далі.
Чого Ізраїль повинен цяцькаться? Мало смертей за один день? Чи воювати треба тільки на своїй землі, бо шкода дітей терористів? А своїх не шкода, скільки надалі загинуть якщо не зупинити це?
nabludatel• 09 октября 2023
Ответ дляГликерия-b010
Чому ви постійно брешете?
Бо рашисти завжди брешуть
Гликерия-b010• 09 октября 2023
Ответ для_Анна_83
Так ви ж самі постійно приплітати це порівняння.
nabludatel• 09 октября 2023
Ответ для_Анна_83
А якщо не піклувались? Хай здохнуть?
А як може Ізраїль попіклуватися про дітей в чужій країні. Доля дітей на совісті їх батьків і керівництва країни, в якій вони живуть.
Гликерия-b010• 09 октября 2023
Ответ для_Анна_83
Постійно, майже в кожному
Ответ для_Анна_83
А якщо не піклувались? Хай здохнуть?
Я не кровожадное в общем и целом, но в случае с джихадом, радикальными мусульманами - да, пусть. Там с пеленок выращивается ребенок в ненависти. И это совершенно не тот случай, когда люди заложники ситуации и делают то, что им скажут из страха смерти. Там всё осознанно, и шахидки с поясами смерти, и дети, которые пырнут ножом под дых.
И да, за смерть своих братьев по вере они будут мстить, до седьмого колена. Правнуки за прадедов. Они это не мы, которые от рук немцев и ляхов умирали, а теперь лепшие кенты. Там этот номер не работает
Ответ для_Анна_83
А звідки взагалі ствердження, що українці радіють смерті дітей? Хоча б одну цитату з покажіть, де регочуть, зловтішаються, посмішки ліплять? Ну за зразком як, наприклад, рашисти робили до фото дводенної дитинки в труні. Покажете? Я прочитала 6 сторінок і радощів не бачу.
Ответ дляPrervana
Там всі шахідки? І всі діти пирнуть ножем?
Ответ дляseami
На моє питання чи мають діти відповісти за дії терористів тут відповіли - так. Почитайте
Гликерия-b010• 09 октября 2023
Ответ для_Анна_83
Про що саме я брешу?
Ви постійно звинувачуєте інших в тому, що вони радіють смертям палестинських дітей. А це брехня.
Чашечка кофе• 09 октября 2023
Ответ дляoksi-71
не правда. Нетаньяху объявил палестинским гражданам в Газе «уйти немедленно», это было до сильных бомбежек. Сначала ударили по центу боевиков, банку и дому главаря.
Сказали піти з районів і навіть направили рекомендації куди перейти, аби бути в безпеці
Гликерия-b010• 09 октября 2023
Ответ для_Анна_83
Це не брехня, а моє бачення ситуації)
Та ні, це брехня. Тут не було жодного посту радості з цього приводу. А те, що ви там щось собі придумали у своїй уяві, то ваші проблеми.
Чашечка кофе• 09 октября 2023
Ответ для_Анна_83
Я не розумію як всіх можно ’под одну гребенку’. Не більше
А якого після вбивства своїх громадян Ізраїль має перебирати? Вони з терористами завжди поводяться дуже і дуже жорстко
Ирина-bbd0• 09 октября 2023
Ответ дляOllka
Там с садика учат ненавидеть евреев.
Что-то вроде рашизма
Понимаете в какой мы сейчас ловушке))) я тоже буду учить внуков ненавидеть орков и московию. У меня есть на это причины? Я террорист?)