Ло Шарик• 12 октября 2023
Говяжья печень уже 200 грн кг..вообще охереть
Что вас удивляет больше всего по цене щас?
Ковбой Хагис• 12 октября 2023
Я не так давно брала по 80 грн/ кг. В каком-то крупном сеттером маркете была акция.
Позитивна• 12 октября 2023
Язык телячий удивляет. Сыр удивляет, дороже мяса. Ну рыба красная, то понятно. И цены на зелень в Сильпо летом.
Живчик-счастливчик• 12 октября 2023
170, дуже свіжа і хороша.
Не дивує нічого, війна, ясно що спад економіки((
Ксерокопия ночи• 12 октября 2023
Я печінку та субпродукти не їм ніколи.
А от здивування моє було коли побачила ціну на копчену скумбрію... реально шок ціна, за що?!
І
Живчик-счастливчик• 12 октября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Я печінку та субпродукти не їм ніколи.
І
І по чому скумбрія?
Я сьогодні ставриду гарячого копчення купила по 210. Наїлася, як тюлень, така смачна))
Зубная фея• 12 октября 2023
Цены как в Европе, зарплаты как в Украине. Это и пугает больше всего.
Ксерокопия ночи• 12 октября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
І по чому скумбрія?
Ну мене дуже здивувало майже 300 і більше...
Я купую її тільки восени і взимку, то звісно півроку тому вона була в половину десь дешевше
Живчик-счастливчик• 12 октября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Беріть ставриду, дешевша і не така жирнюча, як скумбрія)
Телефон Рубика• 12 октября 2023
Ответ дляПозитивна
печенье дороже мяса
Ксерокопия ночи• 12 октября 2023
Ответ дляЖивчик-счастливчик
Треба спробувати, ніколи її не їла. Тільки скумбрію.
Позитивна• 12 октября 2023
Ответ дляКсерокопия ночи
Я печінку та субпродукти не їм ніколи.
І
Мої спостереження. Свіжоморожена скумбрія - 2 шт. 160 грн (1 кг). Скумбрія гарячого копчення без голови (чи з головою, не пам´ятаю) - 1 шт. 80 грн (250 грн/кг). Рулетик зі скумбрії гарячого копчення - 1 шт. 40 грн (це половинка скумбрії) або 320 грн./кг.
Як не крути, а 1 шт. виходить в районі 80 грн., хоч сиру бери, хоч копчену
Нічого вдягти• 12 октября 2023
Ответ дляПозитивна
В сильпо в киеве скумбрия по 108, в велмарте около 100. Мороженая
Блондинка в Законе• 12 октября 2023
Ответ дляЖена_КотораяСтена
Я до сих пор от яиц в шоке
Чого? Домашні по 8 беру, завжди в цей період ціна йде в верх. На випічку наморозила літом коли були по 4.
Позитивна• 12 октября 2023
Ответ дляНічого вдягти
Ну, я про хорошую, ту что 2 шт. на кг писала. В сильпо по 109 последний раз только тунцовую видела.
Блондинка в Законе• 12 октября 2023
Сьогодні теля купили, цілою тушою по 100 грн. /кг. На всю зиму вистачить і 10 курей в морозилку.
Позитивна• 12 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Хороша морозилка у вас! З таким вмістом до неї обов´язково мати генератор на зиму
Жена_КотораяСтена• 12 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Я беру магазинные. И у меня в голове не укладывается, как яйцо может стоить дороже 2 грн
Блондинка в Законе• 12 октября 2023
Ответ дляПозитивна
10 років як є генератор на 10 кВт. Морозилки 2.
Я_не_аноним_100%• 12 октября 2023
Ви ціни на паливо для яхт знаєте скільки коштує? А зп облуги, яку вони постійно просять підвищувати?
Де гроші брати на все це?
Кредитная• 12 октября 2023
Ответ дляБлондинка в Законе
Круто
графиняВишенка• 12 октября 2023
Зато водка не подорожала практически, до сих пор можно по 89 найти, как и до войны
Соседушка• 12 октября 2023
Удивляет, что наши, украинские колбасы, сыры дороже европейских, а покачеству в разы хуже, давно нашеине беру, а тут глянула цены- обалдела. Еще цена на овощи наши в разгар сезона- это шок
Ушла и Пришла• 12 октября 2023
Ответ дляЗубная фея
Читала в других темах, что там дороже все