Два-три тижні і фсьо• Изменено 16 октября 2023
Збираємось за кордон усією родиною. Чоловік хоче лишити тварин на родичів
Ніколи б не подумала, що опинюсь сама в такій ситуації, які засуджую.
Є двоє котів, це повноцінні члени родини. Сплять з нами, ніяких кордонів для них нема.
Чоловік любить тварин, один кіт навіть більше до нього прихильний, аніж до інших членів родини: завжди приходить спати, коли лягає чоловік, мурчить. Та й інша кішка - улюблениця. Вони на рівні. Маємо змогу виїхати за кордон родиною. Я вважала, що питання перевезення тварин навіть не стоїть (тобто, за замовчуванням ми їх беремо із собою). І ось вже на етапі спілкування щодо маршруту та транспорту, яким будемо добиратись, я кажу чоловіку, що треба ж не забути дивитись лише тих перевізників, які перевозять разом із тваринами, на що чоловік почав кричати, що я, як маленька, про що думаю взагалі?? Треба везти дітей, облаштовуватись, а за котами подивляться наші батьки. Але ми живемо окремо, батьки ще двох котів до себе брати не будуть (у моїх є один). Звісно, вони будуть приходити їх годувати (квартира наша буквально через будинок від батьківської), але ж це зовсім не те. Аби вони взяли їх до себе - інша справа. А так коти невідомо скільки будуть сидіти одні, а якщо взимку почнуть вимикати опалення ? Будуть мерзнути.
Чоловік каже, що заберемо потім, коли самі облаштуємось. Але зрозуміло, що це «потім» невідомо коли настане.
Я не знаю, що мені робити. Відмовлятись їхати, лишаючись з дітьми вдома? (Чоловік з дітьми один не поїде). Але ж треба думати, в першу чергу, про дітей та чоловіка ставити на перше місце.
Я не знаю, що мені робити. Реально дуже складна ситуація для мене.
Я на вулиці котів підкормлюю, є один вуличний песик, до якого часто їздимо. А тут власних котів лишати змушена…
Мааарковная• 16 октября 2023
Автор,ну вам житло теж буде важко знайти,якщо є коти) подумайте про це теж
Копуша• 16 октября 2023
у котов есть все необходимые прививки и документы? Сейчас вернулись все правила ввоза животных
Зараз на дієті• 16 октября 2023
Походять покормлять місяць і заберуть до себе.
У вас всі ’питання виїзду -переїзду’ на чоловікові мабуть, а ви просто збоку стоїте. Ви сама спробуйте спочатку в іншій країні знайти житло де вас з двома котами візьмуть. А потім вже їдьте. Але щоб не чоловік шукав, а ви.
Покращена• 16 октября 2023
Вам ж треба документи на них зробити. Просто так не вивезти.
Це гроші і час.
Я б котів брала з собою, навіть питання б не стояло. Але я то я
Це гроші і час.
Два-три тижні і фсьо
• 16 октября 2023
Ответ дляКопуша
Документи я всі оформлю, знаю, що зараз з цим сурово.
Верочка 100%• 16 октября 2023
Ответ дляTaFo
а наши прям упрашивают.
’ квартирантов без животных просим не звонить’
Ну у автора своё жильё , а тут с семьей не к себе.
Така бойова Я• 16 октября 2023
Чоловік-варвар. Я везла дитину, свого кота і кота подруги. 2200 км, потягами і автобусами, важко. Як це залишити?
Зараз на дієті• 16 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Це по 300 євро на кожного кота якщо що
Запароленое одеяло• 16 октября 2023
Лично для меня вопрос не стоял при выезде за границу. Или с котами или я никуда не еду. Может тогда и детей оставить, что бы легче было квартиру снять? Ваш муж - ужасный человек
Пирожкиня• 16 октября 2023
Якщо Ви пишете повноцінні члени родини, то такого питання немає бути. Їде вся родина - значить їдуть і коти.
Така бойова Я• 16 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Це довго. Антитіла 3 місяці роблять. Чого тягните, якщо їхати до зими хочете?
ДА да да• 16 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так на это время нужно. Пока будете оформлять есть шанс найти жилье где возьмут с животными.
Король дивана• 16 октября 2023
Правильно, Автор, вывозите самый ценный человеческий генофонд - мужа. А коты, то ж такое.
P.S. А за границей сколько удивительных открытий Вы о муже сделаете...
Два-три тижні і фсьо
• 16 октября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Він ще переживає, що як не все оформимо (документи) і їх назад завернуть. Прийдеться кататись туди-сюди і везти тварин додому. Начитався, що завертають
Дуболом• 16 октября 2023
Что ж Вы автор мужу выезд купили , а животным нет. Ну ничего , как новую Родину , так и новых животных там приобретете
Зараз на дієті• 16 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Завертають,якщо документи не в порядку
ДА да да• 16 октября 2023
Ответ дляТака бойова Я
Это оказывается довольно тяжело даже одного в переноске везти старше года. Но люди на руках овчарок несли
Така бойова Я• 16 октября 2023
Ответ дляПирожкиня
То для автора члени родини, а для її чоловіка ні. Чоловік подруги таке ж гівно
Два-три тижні і фсьо
• 16 октября 2023
Аби знати, що потім я приїду і їх заберу. А якщо ми на початку будемо жити в житлі, в якому не можна буде з тваринами - як я їх потім туди заберу ? Або їхати усім разом зараз, або потім шукати інше житло (переїздити і надіятись що взагалі таке житло знайдемо)
ДА да да• 16 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так у вас документов нет. Это же не за неделю делается. Вот и ищите за это время жилье.
Два-три тижні і фсьо
• 16 октября 2023
Ответ дляДуболом
Ми нічого не купували. В нього є законні підстави для виїзду
Така бойова Я• 16 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Так зробіть всі. В гос клініках знають, що треба
Така бойова Я• 16 октября 2023
Ответ дляДва-три тижні і фсьо
Два-три тижні і фсьо
• 16 октября 2023
Ответ дляДА да да
Спілкувалась з людиною, яка робить документи. Все можна оформити за 14 днів