modiin• 17 октября 2023

Египет предложил Европе принять миллион палестинских беженцев

Королевский двор Иордании объявил, что завтра, в Аммане король Абдалла II проведет четырехсторонний саммит, в котором примут участие президенты США, Египта и Палестины. Саммит будет посвящен текущей ситуации в секторе Газа и ситуации с палестинскими беженцами, которых при всем сочувствии не хочет принимать ни одна мусульманская страна.

Объявление о четырехстороннем саммите в Аммане было сделано после того, как Вашингтон подтвердил, что президент Джо Байден завтра посетит Израиль и Иорданию. Король Иордании Абдалла II заявил, что опасность расширения войны реальна, и что “последствия этого будут ужасны для всех”.

Незадолго до этого время пресс-конференции с канцлером Германии Олафом Шульцем в Берлине Абдалла II подчеркнул, что беженцев нельзя принимать Иордании или Египту, и даже назвал попытку навязать соседним странам беженцев из Газы "красной линией".

Одновременно с этим Египет продолжает держать пограничный переход Рафах закрытым. В любом случае, Египет согласен пропустить через Рафах только беженцев из Газы, имеющих гражданство других стран, таких не много, но в корне не согласен принимать основной поток беженцев и открывать КПП в районе Эль-Ариша. Сигналы, поступающие из Каира, предельно ясны: не может быть и речи о массовом приеме беженцев, это вопрос национальной безопасности.

Как написало сегодня издание Financial Times, представители египетских властей очень злятся на давление, которое оказывает на них сейчас запад по поводу приема беженцев из Газы. В ответ на вопрос европейских чиновников, почему Египет не хочет принять палестинцев, высокопоставленный египетский чиновник заявил, что раз Европа так ратует за соблюдение прав человека, то Египет готов перенаправить 1 миллион палестинских беженцев далее в Европу.
Mede• 17 октября 2023
У когось ще є питання, хто за усім цим стоїть?
Kittu2008• 17 октября 2023
Не по мусульмански как-то )
автор modiin • 17 октября 2023
Ответ дляMede
И кто же? Расскажите нам?
Icosmo• 17 октября 2023
Знайшли дурних
Sunny Hanny• 17 октября 2023
Хай собі їх залишать. Чи якось дуже спокійно в Європі?
Yuliya-23• 17 октября 2023
ага, дурних нема. Ты країни заробляють туризмом, і не хочуть його угробить
shisha_kate• 17 октября 2023
Пусть в рашу отправляют, им же жалко палестинцев
РойЛеля• 17 октября 2023
Ответ дляSunny Hanny
То подвиньтесь вже в тій Європі. Вони, як і ви, від війни тікають. Що не так?
Inna_ya_krasivaya• 17 октября 2023
Ответ дляMede
хто?
РойЛеля• 17 октября 2023
Ответ дляshisha_kate
Ідеальне рішення. Хай будуть миротворцями. Так ні ж
Sunny Hanny• 17 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Та нічого. Давно терактів не було?
Inna_ya_krasivaya• 17 октября 2023
не дай бог. Если ЕС на это пойдет - можем прощаться с ЕС
LudaSHS• 17 октября 2023
В знаете почему? В египте ж в партиях хамас был. И у них были войны, они боятся гражданской.
Но арабские страны с удовольствием. это все б повесили снова на западные страны, сами сидят на нефти- газе в млд дохода, но помощь соплеменникам - нини- моя хата скраю. Зато спонсировать инфор войну - залюбки. В инфор войне проигрывает Израиль
Sunny Hanny• 17 октября 2023
Ответ дляshisha_kate
До речі. Якраз по світогляду на одній хвилі
Mede• 17 октября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
хто?
Дід піхто, точніше - хуйло
LudaSHS• 17 октября 2023
Вот читала
’Швець пізнавальний.

Багато хто питає, чому Єгипет не відкриє кордони з Сектором Гази, та не впустить до себе мільйон або два палестинських арабів, які від єгипетських арабів нічим не відрізняються. Хтось каже, що бачити у себе палестинців ніхто не бажає, попри заяви про підтримку. Це дійсно так в багатьох випадках, але у випадку Єгипту ситуація ще складніша.

Є такий рух ісламський рух фундаменталістів «Брати-мусульмани». Заснований в Єгипті майже сто років тому. Дуже потужна організація(і в минулому, і зараз), яка діяла в Йорданії, Сирії, самому Египті(заборонена в 1933, потім захопила владу, потім знов заборонена, далі розповім), Катарі, Іраку, Лівані, Судані і багато ще де. В ОАЄ до речі заборонена, як і у Саудів.

Після повалення режиму Мубарака, на перших демократичних виборах в 2012 році, п’ятим Президентом Єгипту став Мухамед Мурсі. Висувався він від партії Свободи та Справедливості, яку заснували Брати-мусульмани.

В 2013 році Мурсі був заарештований в результаті військового перевороту власне військовими Єгипту, які захопили владу. Брати-мусульмани були вкотре заборонені та пережили вал масштабних арештів.

ХАМАС був заснований у 1987 на базі палестинського відділення Братів-Мусульман, засновник навчався в Каїрі. Тільки в 1997 ХАМАС від Братів-мусульман офіційно відокремився. Звʼязки зберігаються і зараз, через катарське відділення Братів-мусульман.

Серед обвинувачень, які висунули військові Мухамеду Мурсі – зв’язки з терористами та пряма підтримка ХАМАСу. Президентом Єгипту після перевороту і виборів в 2014 став Ас-Сісі, який переворот і очолював. Президентом він є і зараз.

Для єгипетської влади пустити ХАМАС до Єгипту це початок громадянської війни, бо захоплення влади військовими не було простим. Під час заворушень загинули сотні, може навіть тисячі людей. Тим більше, що і Ліван з Йорданією, які пускали до себе палестинських біженців, отримали чималі проблеми. Ліван з тих проблем не вибрався і зараз.

Саме тому навіть у випадку створення зеленого коридору, Єгипет навряд чи прийме до себе біженців з Сектору Гази, бо палестинці це соціальна база ворогів влади Єгипту. там є ще деякі нюанси звʼязків бедуїнів та ХАМАСу, але то вже другорядне.

Саме тому наземна операція ЦАХАЛу в Газі може виявитися дуже складною, бо двом мільйонам людей нема куди подітися, і ХАМАС буде використовувати їх, як заручників та проводити серед них вербування.

І це для нас дуже погана новина.’

Саме тому - похода в Газу может не быть.
автор modiin • 17 октября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Та нічого. Давно терактів не було?
Давно. Почти сутки. Скоро Европа часы будет сверять по терактам
Nathalie27• 17 октября 2023
Ответ дляMede
Дід піхто, точніше - хуйло
Як це все повʼязано?
РойЛеля• 17 октября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Та нічого. Давно терактів не було?
Так давайте зразу їх всі винищим від малого до великого?! Адже на 1 мільйон буде хоч один терорист зараз чи підросте?!
Inna_ya_krasivaya• 17 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
ну детей русни в соседнем теме не жалко почти всем
а миллион хз каких людей - жалко
автор modiin • 17 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Так посмотрите видео, как эти твари в Израиль заходили. Там и подростки были и старики. Они же и убивали и насиловали мирное население.
Sunny Hanny• 17 октября 2023
Ответ дляmodiin
Отож. Бо вони не вміють жити і поважати правила та закони інших людей. Для них діти, жінки - все рівно. Немовлятам готові вибухівку прив´язати. При чому самі ж матері і батьки.
Так, не всі. Є й адекватні. Але фанатиків набагато більше. І простіше їх нікого не пустити, ніж потім захлинутися в своїй крові.

А це все бля тому, що виявляється можна вбивати, бути терористами безнаказано. Як русня
Sunny Hanny• 17 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Бан за провокації
Nathalie27• 17 октября 2023
Ответ дляРойЛеля
Ви готові прийняти у себе вдома хоч одну палестинську сімʼю?
MamaGalya• 17 октября 2023
Ответ дляMede
Ага. Добити Європу, це ослабить і США. І Китай буде панувати(
Ідіоти європейці просруть всі свої надбання.
валери 62• 17 октября 2023
Надо отправить в европу и сша,кто спонсировал одних и других,пусть тот и забирает и не перекидывают свои косяки на других как они привыкли это делать
РойЛеля• 17 октября 2023
Ответ дляSunny Hanny
Бан за провокації
Бан за розпалювання ненависті
Inna_ya_krasivaya• 17 октября 2023
Ответ дляNathalie27
все как Египтяне. Плачут как жалко и фра палестина, а сами забор бетонный срочно за ночь и ногой отпихивают. Главное в соц сетях создать картинку что как жалко.
snejs• 17 октября 2023
Ответ дляMede
Да, у меня. Кто?
LudaSHS• 17 октября 2023
Коль тут про ’резиновый Ес’
Цикава новина
Ну приятна.

Бєспрєдєл! Бєспрєдєл! Кричали люди з неправильною щелепою і «в воздух чєпчікі бросалі»!

Пишуть, що на відео - виселення з Латвії росіян, які не змогли довести гарне знання латиської мови для отримання статусу постійного проживання.

Уряд дав таким росіянам, багато хто з яких прожив у країні понад 10 років, але так і не вивчив мову, шість місяців, щоб це зробити.

Люди заклик проігнорували і тепер будуть депортовані до РФ.

Яка сумна новина! Ніт. https://t.me/Sharp_Ukraine/17797