ЛеньГуглить_правда• 23 октября 2023

Как вам имя для мальчика? Подходит ли оно для Украины?

Имя - Люк. Это полное имя.
Результат:
вже голосів: 156
133 (85.26%) Не подходит.
13 (8.33%) Подходит.
10 (6.41%) Результат.
Липка-прилипка• 23 октября 2023
Ответ дляВкуси мене
Не будуть. Скільки я чула найчудастих імен - діти нормально відносяться.
Хіба що батьки вчать...

Липка-прилипка• 23 октября 2023
Ответ дляАnnеt
в садике - да, спокойно. но подростки начинают изгаляться.
Над кем издеваться, если в компании например Арий, Дарий, Мирон, Сергей, Серафим, Мальвина, Камилла, Катя, Каролина, Доминика и Николь? Чем Люк не впишется в эту компанию?
Ну а глупую рифму к любому имени можно придумать.
ЗновЗдоров• 23 октября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
То ці ж діти і підуть з малим до школи, вони уже звикли)
А якщо переїде?
Вот так прям вся садікова група йде в один клас?
Соображалочка• 23 октября 2023
Ответ дляВ кого тако було
Мне нравится Татьяна.
Мне тоже нравится, но автор за мужское имя спрашивает!
Единорог_помог• 23 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
А якщо переїде?
Куди переїде? До Ельжбети і Річарда? Совок закінчився, дітей не шеймлять за ім´я.
МЕСТО_Встречи• 23 октября 2023
Ответ дляЛасунка
Бессон?
Скай Вокер
Copy-Paste• 23 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
А якщо переїде?
Переедет назад в прошлое, где стройными рядами ходят Лены, Люды, Саши, Пети? Или все таки переедет к Германам, Тихонам, Миронам, Янам, Саввам и это неполный список новомодных имен. Чем имя Люк от них отличается?

ЗновЗдоров• 23 октября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
В традиційне українське село, наприклад. В пгт в області. Там за що тільки не шеймлять. Ще скажіть, що і геям вже можно в селі робити камінг-аут?
А я нівроку• 23 октября 2023
Ответ дляМасяня Я
Больше для Британии.
Для Франции
Единорог_помог• 23 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
А Ви давно були в традиційному селі? Там різні імена дають дітям.
ЗновЗдоров• 23 октября 2023
Ответ дляCopy-Paste
Люк Іванович? За що батьки так дитину не люблять? Ну і онуків заодно. Люкович? Люківна?
Ок, буде він в дворі не Люк, а Локі. Це краще? А ще як хтось із сусідів матиме собаку з такою кличкою, то взагалі
ЗновЗдоров• 23 октября 2023
Ответ дляЕдинорог_помог
Таких ще не дають. Але автор може бути перша; потім хай не ображається, якщо дитина в 16 поміняє своє ім´я
Липка-прилипка• 23 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
З такої точки зору, дитину будуть шеймити за сам факт того, що вона переїхала, що вона міська і не така. Привід завжди можна знайти, і ім´я - не перше в цьому списку.
Copy-Paste• 23 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Точно, а еще в школу может наведаться Ирина Фарион, а там мальчик Люк. Надо в голове прокрутить все возможные варианты развития событий
ЗновЗдоров• 23 октября 2023
Ответ дляЛипка-прилипка
От і ні. Зараз багато хто туди-сюди переїжджає. Саме факт переїзду - не привід.
Психологічка• 23 октября 2023
Ответ дляLove_Love_Love_
Що значить НАШЕ ?
Апостол Лука був українцем?
Может Заместитель анонима не украинка.
Липка-прилипка• 23 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
У мене син незадоволений цілком традиційним ім´ям. Казав, що хоче змінити. Домовились, що як не передумає, то коли паспорт буде отримувати, нехай змінює.
Але наче вже не хоче)
Україна наше все• 23 октября 2023
Люкентий Владимирович небось, тогда да, подходит.
Чаюри• 23 октября 2023
Ответ дляCopy-Paste
І шо? Люк точно не москаль, так що все нормально.

Copy-Paste• 23 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Да в селе у каждого второго коза Машка, корова Милка, кот Васька и что?
Copy-Paste• 23 октября 2023
Ответ дляЧаюри
Не, не, для Фарион это не нормально))
Мона Лиза• 23 октября 2023
люк - глюк
Блондинка в Законе• 23 октября 2023
Може краще додати до люка буку Г зпереду ?) тоді саме воно ! Те що треба вийде .
Чаюри• 23 октября 2023
Ответ дляCopy-Paste
Не, не, для Фарион это не нормально))
Я Вас не зрозуміла. Як я знаю, для Фаріон тільки Маші і Вані ненормально.
Гадаю_По_шнуркам• 23 октября 2023
Ответ дляМасяня Я
Больше для Британии.
У меня собака была, Люк
Чудовий магазин• 23 октября 2023
Ще фамілію на Скайвокер поміняйте і буде просто топ!
Психологічка• 23 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Раньше в моем дворе было две собаки Ульяна и Влада. Сейчас все уже нормально воспринимают эти имена для людей, все привыкли. Думаю, и к Люку привыкнут, тем более поколение из Европы вернется.
Мона Лиза• 23 октября 2023
Може прізвище на букві ’Г’?

Тоді буде Г.Люк )))
Липка-прилипка• 23 октября 2023
Ответ дляЗновЗдоров
Ну так і з іменами різними діти переїжджають. Чим кого здивують.
Ну і жити по принципу - а раптом я колись переїду в село, а там хтось не зрозуміє ім´я, треба називати Сашко, а потім ненавидіти це ім´я - як на мене так собі логіка.
Психологічка• 23 октября 2023
Ответ дляМона Лиза
люк - глюк
Глюк - это счастье по-немецки. И имя у них Люкас очень распространено.