Я тертий жук• 27 октября 2023

Що допоможе знизити холестерин?

Здала аналіз на цукор і холестерин. Цукор 5 , а от холестерин 6. Сімейна нічого не виписала, каже, ти молода, рано ще на таблетки. Я вже 3 тижні на дієті , скинула 6 кг, але холестерин ще не в нормі. Але я раніше не їла смаженої картоплі і жирних ковбас. Які продукти допомагають знизити холестерин?
палка-копалка• 27 октября 2023
Какой возраст? Начинается ли менопауза?

Латвийские_Номера• 27 октября 2023
Ніякі
Печінка виробляє 80 проц холестерину
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 октября 2023
Тваринні жири, лецитин, УДХК, виключити рослинні рафіновані олії (оливкову і кокосову тільки можна). Я так знизила з 8 до 5
До• 27 октября 2023
У Вас гарний сімейний лікар.
автор Я тертий жук • 27 октября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Какой возраст? Начинается ли менопауза?
42. До менопаузи як свині до неба. Так скпзала гінеколог на узі. У матері і баби менопауза була в 57 р
автор Я тертий жук • 27 октября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Це виключити? НЕ ЗРОЗУМІЛа. Лецитин виклюсити?
автор Я тертий жук • 27 октября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
До речі, де брати кокосову для їжі?

ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 октября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Виключити ВСІ рослинні олії (рапс, соняшник, кукурудза, косточок вінограду) і решту..
ЇСТИ- сало, смалець, масло вершкове, можна оливкову і кокосову інколи
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 октября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
До речі, де брати кокосову для їжі?
Я беру на Айхерб
КарамбОлька• 27 октября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Точно не навпаки?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 октября 2023
Ответ дляКарамбОлька
Точно не навпаки?
Точно не навпаки.
Гравіцапа• 27 октября 2023
Ответ дляпалка-копалка
Какой возраст? Начинается ли менопауза?
А как это связано с менопаузой?
Гравіцапа• 27 октября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Мне масло сливочное врач сказал совсем исключить..
автор Я тертий жук • 27 октября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Дякую. Смалець і сало не їм.жирне для мене
палка-копалка• 27 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
А как это связано с менопаузой?
На прямую. При дефиците половых гормонов (через ряд биохимических процессов) повышается уровень холестерина
ГЛЮкоза• 27 октября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Нормальный холестерин для вашего возраста,он не упадёт ниже
автор Я тертий жук • 27 октября 2023
Ответ дляГЛЮкоза
2 года назад был 3.5
Кондуктор автобуса• 27 октября 2023
Мне врач выписывала пить омега 3 пол года
ГЛЮкоза• 27 октября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
2 года назад был 3.5
Так вы и были на 2 года моложе) у меня после 30 стал расти,стройная,на спорте. После родов,правда,упал до 6 с 9

Страхованная• 27 октября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
До речі, де брати кокосову для їжі?
Сильпо, мейкап. Просто кокосовое масло экстра вёрджн, холодного отжима
неДодекаэдр• 27 октября 2023
Удалено администрацией...
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Це зовсім неправильно, але ваше право обирати. Читайте, вивчайте. Лікарю байдуже на вас по великому рахунку, тому це справа кожної людини піклуватися про себе.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 октября 2023
Ответ дляЯ тертий жук
Дивіться, ви спитали які продукти знижують холестерин. Я вам кажу що холестерин знижують тваринні жири, далі ваша справа, можете їсти, можете не їсти. Здоров’я теж ваше і тільки ви вирішуєте чим харчуватися.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 октября 2023
Ответ длянеДодекаэдр
Удалено администрацией...
Ні. Цього непотрібно ні автору, ні взагалі нікому.
бифидобактерияЖоржик• 27 октября 2023
Ответ дляГравіцапа
Він у вас не читає сучасних медичних досліджень.
Я теж здивувалася, коли лікар мені порадив їсти сало
автор Я тертий жук • 27 октября 2023
Ответ дляКондуктор автобуса
Я вже почала пити
Поторописька• 27 октября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Льняное и кунжутное масло, наоборот, нужно принимать.
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 27 октября 2023
Ответ дляПоторописька
Ні, це отрава.
автор Я тертий жук • 27 октября 2023
Що каже Гугл: їсти жирну рибу - лосось, скумбрію, гречку і висівки, горіхи і усяке насіння. Чудово знижує насіння льону( колотити в кефір на вечір з висівками разом). Я це і так їм замість вечері. Знизила на цьому вагу на 6 кг. Далі олію льону.авокадо і оливок вживати. Горох.кавпсолю, сочевицю.
А от жирні молочні продукти ( вершки. Масло, сиркові маси) , ковбаси, білий хліб, шоколад, копчене і свинину , качку виключити.
Поторописька• 27 октября 2023
Ответ дляОчЕнЬ ЧуЖаЯ
Ні, це отрава.
Не пишите глупостей