спальное место• 11 мая в 04:48
Для чого потрібна міцелярна вода?
Я так розумію, міцелярка - це для зняття макіяжу? Чи вона як тонік? Якщо я не користуюся декоративною косметикою, чи є сенс її купляти? І як правильно тоді використовувати - до вмивання чи після?
Колишня муза• 11 мая в 05:12
Средство для снятия макияжа или спф, ее обязательно нужно смывать. С тоником ничего общего
2
1
Квітка Миру• 11 мая в 05:23
Я міцелярною водою знімаю все, що ’налипло’ за робочий день)): пил, бруд, тоналку, пудру. І ще добре вона знімає туш з вій. А потім вже вмиваюся.
11
БлинчикБезСметанки• 11 мая в 07:18
Міцелярна вода змиває макіяж, СПф, бруд. Використовується перед вмиванням гелем чи пінкою
Заліковий троль• 11 мая в 08:06
Я вообще не знала, что мицелярку надо смывать водой. А кожа у меня чувствительная
Смывала ей макияж, даже если без декоративной, тоже снимала жир, пыль
Но на кожу никак не повлияло за пару лет. Биодермой красной пользовалась
Смывала ей макияж, даже если без декоративной, тоже снимала жир, пыль
Но на кожу никак не повлияло за пару лет. Биодермой красной пользовалась
2
2
Непогодка• 11 мая в 08:26
Я міцеляркою мию пензлі і спонж для макіяжу.
Для вмивання в мене пінка, а якщо нанесено косметику, то спочатку гідрофільна олія, а потім пінка.
Для вмивання в мене пінка, а якщо нанесено косметику, то спочатку гідрофільна олія, а потім пінка.
1
Мнения, изложенные в теме, передают взгляды авторов и не отражают позицию Kidstaff
Похожие темы:
Назад Комментарии к ответу

