Невгамовна сила• 09 ноября 2023
Що буде якщо не лікувати молочні зуби?
Не зви чайна• 09 ноября 2023
Боліти у дитини будуть. Постійне джерело інфекції в організмі. У гіршому випадку можуть погодитися постійні.
ЧупакабраЗеБест• 09 ноября 2023
может быть вот так
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3417538
Кудесница_с_пургеном• 09 ноября 2023
В одній клініці дитину 4 рази молочний зуб лікували. Грошей купа. А в іншій сказали- в дитини вже корней немає, я можу вам лікувати, але через 3 місяці зуб випаде. Навіщо? Якщо болить - дайте нурофен.
А поговорить?• 09 ноября 2023
Тут не вгадаєш. Залежить від того чи буде боліти, чи буде гній збиратись. Солодке може заходити, холодне. Цього ж не передбачиш. Буває що просто карієс, нічого не болить, в 6 років випали і все. А бувають великі проблеми від тих зубів. Тому краще лікувати
Стебель березы• 09 ноября 2023
Теж мучаюсь. Донька категорично не дає працювати буром, перший раз боліло - тепер вмовити не можу. Одну дірку робити під анестезією теж не добре.
Коли мовчу- приємна жінка• 09 ноября 2023
Спілкувалась зі стоматологом в неформальній обстановці, то вона казала, що молочні зуби лікувати не потрібно, доки вони не турбують.
Доньці пломбували молочний зуб в приватній лікарні, а пломба вилітала через дні 3-4. Повторно ставили щоразу безкоштовно. І так було 4 рази. Потім той лікар сказав: ’Та це ж молочний зуб, його, взагалі, можна не пломбувати, якщо нічого не турбує’. Так дитина і дочекалась постійного.
Але перед цим цей же лікар запевняв, що молочні треба пломбувати обов´язково
МЧСница• 09 ноября 2023
В 90% случаев ничего не будет.
Но могут быть и флюсы, и гной собраться, и постоянно инфекция во рту тоже не очень, хотя рот и так самое грязное место в организме человека.
В общем, мы лечим, хотя и понимаю, что очень много в этом коммерции.
Плюс преждевременная потеря зуба может повлиять на прикус.
УжеВотДа• 09 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
То у вас у самої є розум? На знімку прекрасно видно стан зубів, чи є там корені чи немає. І по віку, чи має він вже скоро йти той зуб. Нурофен не врятує, якщо гнійне запалення. Передчасне видалення зубів має бути під контролем, у ортодонта мають ставитися розпорки, щоб зубний ряд не зійшовся. Є багато нюансів, запускати дитину не можна.
Невгамовна сила
• 09 ноября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Вам самій норм, що дитина з гнилими зубами?
Там жовті крапочки, гнилих зубів немає
Черговий по кухні• 09 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Там жовті крапочки, гнилих зубів немає
Початковий карієс
Я тут Живу• 09 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Там жовті крапочки, гнилих зубів немає
В дитячій поліклініці є стоматологи і можна пролікувати дитину у стоматолога безкоштовно.
Мотористка• 09 ноября 2023
Ответ дляА поговорить?
Плюс призвичаїти людину ходити до стоматолога змалечку
Бараболька• 09 ноября 2023
Ответ дляУжеВотДа
Наче вона стоматолог
Вона ж пішла у клініку, довіряє, а ви на неї наїхали
УжеВотДа• 09 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
Там жовті крапочки, гнилих зубів немає
Ось нещодавно лікувала дитині глибокий карієс. А зверху просто зуб з вигляду посвітлів, на проф огляд приходили.
Невгамовна сила
• 09 ноября 2023
Ответ дляЯ тут Живу
Там не хочуть. Кажуть, дитина має вміти спльовувати, а це я не знаю в скільки років…
Невгамовна сила
• 09 ноября 2023
Ответ дляЧерговий по кухні
Початковий карієс
Так. От як думаєте чи варто чіпати їх?
Невгамовна сила
• 09 ноября 2023
Ответ дляMs. Dolly
Далеко не всі потребують лікування, брат стоматолог.
А хто потребує?
Бо в моєї лише жовті крапочки, трішки є наліт, але я стараюсь їй завжди зубки чистити. Наче не болить їй, спокійно дає чистити.. от і думаю а чи варто ?
муха в кедах• 09 ноября 2023
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Так не всі зуби, через три місяці випадають,ви про це не думали?я своїй спасала зуб в чотири роки, зараз їй дев´ять,зуб на місці
муха в кедах• 09 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
А хто потребує?
Чому ви вирішили,що вам потрібна пломба0?
Невгамовна сила
• 09 ноября 2023
Ответ длямуха в кедах
Лікар сказала потрібне лікування
Голубец• 09 ноября 2023
Ответ дляНевгамовна сила
скільки дитині? Я малому почала в 2,4 лікувати(( Але то були кутні зуби. Між верхніми передніми був карієс невеликий, то фторували, сказав стоматолог, що різці молочні немає сенсу пломбувати