MAKSRUSSYA• 10 ноября 2023

Дівчатка, чи варто звертатися до ІРЦ? У когось був позитивний досвід?

Дівчатка, моєму синочку поставили РАС. Психіатр порадив звернутися до ІРЦ, щоб отримати послуги логопеда і психолога. Я зателефонувала керівниці ІРЦ, вона сказала прийти в кінці місяця, щоб взяти бланк на проходження медкомісії. На сайті ІРЦ портал я знайшла зразки документів, які треба принести. Це знущання над батьками і дітьми - онкологи, дермавенерологи, хірург, гематолог і т. д. Таке враження, що установа існує не для того, щоб допомогти дітям, а для того - щоб до них не зверталися за допомогою. Чи був у когось якийсь позитивний досвід з такими установами?
Света С Приветом• 10 ноября 2023
Мой ребёнок для сада проходил там комиссию в октябре. 4 специалиста. Всё в игровой форме. Здание красивое, комнаты оборудованы всем необходимым, специалисты нашли подход к ребёнку, написали для сада рекомендации. Я очень довольна.

Кишмишная Мая• 10 ноября 2023
Собирайте все государственные документы. Они вам пригодятся.
Реабилитация и документы это отдельные процессы.
Сапай вазони• 10 ноября 2023
У ребенка ЗРР, не РАС. Не знаю почему так много документов. Мне сказали справка от психиатра либо невролога, Взяла справку, написала заявление у них, назначили через полтора месяца комиссию. Хорошие специалисты, все на позитиве. Высновок ждем для логосада
Клин_Кляйн• 10 ноября 2023
Вы лучше пойдите туда. Под вашу ситуацию вам скажут каких врачей нужна консультация . Мой ребенок проходил только психиатра и невролога. ИРЦ дают потом неплохие рекомендации для преподавателей, родителей, логопедов.
Света С Приветом• 10 ноября 2023
Я приносила справку от врача, свидетельство о рождении, свой паспорт. Всё. Остальное уже писала на месте.
Бжоли-бандерівці• 10 ноября 2023
Очень хороший опыт, но никаких гематологов не просили.
Смотрели ребенка комиссией две консультации, дали заключение, много говорили со мной. Ходим на бесплатные занятия к ним.
автор MAKSRUSSYA • 10 ноября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Ми займаємось з логопедом 5 місяців, оформили інвалідність. Пройли курс реабілітації в дитячому психоневрологічному диспансері, але таким діткам потрібна постійна реабілітація.
Ще мені керівниця сказала, що після комісії вони назначуть уроки з психологом і логопедом онлайн. Я їй відповіла, що нам не підходять онлайн заняття, бо дитина 2 роки з таким порушенням не може займатися онлайн. На що вона мені відповіла, що нам немає сенсу до них приходити((
автор MAKSRUSSYA • 10 ноября 2023
Ответ дляКлин_Кляйн
Дякую за відповідь. А чи надають вони послуги психологів і логопедів на постійній основі?
автор MAKSRUSSYA • 10 ноября 2023
Ответ дляСвета С Приветом
Дякую за відповіть. Виходить, що все не так страшно, як написано на сайті))

Сапай вазони• 10 ноября 2023
Ответ дляMAKSRUSSYA
Може в інший спробуйте, якщо місто велике, то їх декілька. Можливо таке керівництво не в усіх ІРЦ
автор MAKSRUSSYA • 10 ноября 2023
Ответ дляБжоли-бандерівці
Дякую за відповідь. Можна спробувати звернутися))
Кишмишная Мая• 10 ноября 2023
Ответ дляMAKSRUSSYA
Я вам сочувствую. Моему сыну с РАС уже 17.
Когда мы начинали бесплатное было раз в погода две недели.
Реабилитация ребенка это очень дорого. И да, надо каждый день.
Света С Приветом• 10 ноября 2023
Ответ дляMAKSRUSSYA
Я их сайт не читала вообще. Пришла с теми документами, что сказали. Прошли за часа 2 ту комиссию. Через неделю пришла за результатом. Очень положительный опыт
автор MAKSRUSSYA • 10 ноября 2023
Ответ дляСапай вазони
На жаль, ми живемо в невеличкому місті і маємо один такий центр. Я хотіла звернутися письмово, щоб нам навали саме офлайн послуги. Звісно, що прийдеться домагатися занять. от і настраюю себе морально((
Клин_Кляйн• 10 ноября 2023
Ответ дляMAKSRUSSYA
Это уже зависит, есть ли у них такие специалисты для проведения занятий в конкретном ИРЦ. У нас не было , но был психолог и дефектолог в школе и они стали заниматься после решения ИРЦ
автор MAKSRUSSYA • 10 ноября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Дякую за відповідь. Дуже розумію вас. Знаю, що мене чекає багато роботи і невідомо, чи буде позитивний результат?
Сапай вазони• 10 ноября 2023
Ответ дляMAKSRUSSYA
Якщо один, то дійсно можуть бути перешкоди(. Тому що альтернативи немає. Спитайте за своє місто на fb у групі ’Аутизм. Україна’, можливо є якась альтернатива, де гарно займаються з дітьми.
Пліснявілий сир• 10 ноября 2023
Ответ дляКишмишная Мая
Розкажіть будь ласка,чи вдалося вам скомпенсувати дитину?
Пусин Кукин• 10 ноября 2023
Автор, зверталися в ІРЦ у вересні, в сина РАС, список документів був не великим, все необхідне, паспортні дані, свідоцтво дитини, медичні довідки , назначили дату комісії, ми пройшли комісію, нам запропонували 2 садка з спец.групами, але ми поки що водимо в приватний центр корекційний.

Червона калина• 10 ноября 2023
Проходили там только комиссии. Если ребёнок посещает школу/сад ,то занятий с их специалистами не будет .
Никогда такого списка врачей не было ,стандартно лор, хирург,невролог , офьальмолог ,психиатр тест на интеллект . И то последний раз сказали ,что отменили врачей, но т.к у ребенка есть инва ,то желательно все таки пройти, но моё усмотрение.
По опыту не ждите многого от бесплатных занятий, ищете частных специалистов.
Тётя Хрюша• 10 ноября 2023
Вам потрібно все таки підійти і отримати бланк. Можливо всіх перелічених на сайті спеціалістів вам і не потрібно. Різна ситуація з РАС є. Але краще шукайте спеціаліста десь поруч, щоб вам дійсно була гарна допомога. Тому що не факт, що допоможе безкоштовний спеціаліст, там треба систематично займатися, більше чим можуть дозволити собі працівники з ІРЦ. Спробуйте знайти адаптивний санаторний садочок, теж через ІРЦ.
Нічого вдягти• 10 ноября 2023
Мы ходили, там супер, очень много занимались с ребенком. При оформлении нужна была справка от невролога и психиатра - все.