Шлях до зірок• 11 ноября 2023
Тиск, серце
2 дня тому був високий тиск 150 на 120 . Одна лікарка мені говорила що в мене він від хребта так як в мене сильні проблеми з ним. І таблетки не пити !!Я 2 дня назад не могла ніяк його збити пила 2 таблетки катопрес,етап .і кучу других Так як боліла голова. Так і тиск не впав пішла спати. Рано встала дуже сильно було погано,
В очах біліло , очі дуже крутилась. То напевно від тих таблеток, Нащо я збивала той тиск так і не збила хіба гірше наробила. Мені до сьогодні погано не можу ходити, Слабо,серце дуже сильно бʼється такого ніколи не було.що тепер робити? В лікарні змоги не маю піти будь ласка порадьте
Вот Она Я• 11 ноября 2023
У мене артерію перетискає між хребтом, теж тиск шалений підіймається. Робили блокади, але і ліки не забороняли, щоб тиск скинути
Непозбувна Бентега• 11 ноября 2023
Для начала выпейте успокоительного. Например глицин. А до понеделька поймете - это нервы или кардиология
Відкушу все що стирчить• 11 ноября 2023
Я позавчера швидку викликала з тим же, 160*90, каптопрес трохи збив, Але стан не покращився. Лікар швидкої накапав корвалолу 30 кр, оце помогло. Сказав пити гліцисед, в екстрених випадках корвалол можна повторить
То від каптопреса 2т вам ще хуже. Карвалолу накапайте краще. Папазол розслаблює теж нормально . Але поки не буде відома причина поки і будете мати тиск. Вам потрібно узд серця , нирок, щитоподібної, судини шиї ( це вже за потреби) , підвищений цукор також може давати тиск .
Відкушу все що стирчить• 11 ноября 2023
Ответ дляЛинелька
💯, мені в невідкладній сказали півтаблетки буде достатньо
Подвійна веселка• 11 ноября 2023
Что вы от нас хотите?
Онлайн вам ставить диагноз и лечить?
Плохо-к врачам идите. Не понимаю я таких людей.свовсем плохо и сюда писать что делать....
Хотя вам накидал уже схемы-рискуйте,пейте
Онлайн вам ставить диагноз и лечить?
Матраскин Брат• 11 ноября 2023
Автор, давление нужно снижать в любом случае, если оно повышеное и не является вашим рабочим. Если такие головные боли, то не сбивая давление один шаг до инсульта. Каптопрес сбивает на 10-15 единиц, при вашем варианте и две таблетки не могли его снизить на столько, что бы упало до полуобморочноно состояния. Энап видимо не нужно было пить. Или уж если пьёте, то контролировать давление после приёма таблетки через время. Сейчас ещё и погода такая, может вы реагируете. Вы сейчас меряли давление, оно низкое или высокое? Что вам мешает позвонить в 103 и спросить что делать в вашем случае? Скорую они вам не пришлют, не тот случай. Либо неотложку либо консультацию по телефону.