lilu1990• 15 ноября 2023

Фаріон, пан Сі, смерть Пу

Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.

Сі та Байден там світ навпіл ділять:

Си Цзинпин заявил, что возможный конфликт КНР и США повлек бы за собой "невыносимые последствия" для обеих сторон, а мир достаточно велик для процветания обеих стран.

Цікаво, яку роль вони нам відвели і які території. Про росію то зрозуміло - бути шавкою Китая.

У мережі досі мусоляться слухи про смерть Пу. Хочеться вірити, що воно таки здохло.
автор lilu1990 • 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А Вы сейчас в стране розовых пони и среди мышебраттев ? В Украине нет врагов Украины? Люди.которые рассказывают.что Бучи постановки это не враги? Коллеги Ваши?
Понимаю !
Так а я при чому? Хіба я писала що Буча це постановка?

a_n_e_t• 16 ноября 2023
Ответ дляOlga Zelenyak
Да не умер путин. Если бы ему врачи, как гласит легенда, какое то время назад сообщили, что медицина бессильна и жить ему осталось несколько месяцев, он оперативно устроил бы транзит власти, позаботился о безопасности своей семьи и т.д.
А так получается, он знал, что умирает и», сидел в носу ковырялся и думал: как то да устроится все после моей кончины. Полежу в морозилке, как Ленин в мавзолее.
Алинка под домашним арестом побудет.
Уже эта легенда о его смерти до абсурда доведена.
Путин это только математическая модель, которая проявляется в виде двойников на публике. Может он ещё с 2004 покойник, про что тоже ходят слухи. Прикрываясь этой математической моделью можно разные зверства творить, а в концовке все на эту модель списать.
автор lilu1990 • 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Понимаю !
У вас всі хто пише що все погано це зрадник? А що в тому такого писати що все погано і повилазьте зі своїх теплих ванн нарешті?

Та купа відео воєнних в мережі, які здивовані тим що країна живе своїм звичайним життям.

Купа відео, де зсушники чи їх родичі просять щось чи жаліються. Напевне від хорошого життя? Чи може вони зрадники?
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Вы умышленно сейчас переврали мой пост или таки библия и птрс так плохо влияют?
Для вас тоже пишущие.что Буча постановка и в оккупации не убивают украинцев это нормальные пользователи?
автор lilu1990 • 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Понимаю !
А та жінка яка розповідала про зловживання у 77 бригаді, як там хлопці платять командирам за відпускні,

Вона теж зрадниця? Може іпсо?

Жена военного, считающегося без вести пропавшим, записала несколько видео, в которых обвинила в коррупции руководство 77-й отдельной аэромобильной бригады ВСУ, где служил ее муж. Женщина утверждает, что у нее есть доказательства того, как командиры установили ’таксу’ буквально на все, а лозунгом всего этого является: ’хочешь жить – плати’.

’Имеем подтверждение, когда командиры с военных брали по 30-70 тыс. грн ежемесячно за невыход на боевое задание. 20 тыс. грн – десятидневный отпуск домой. 10 тысяч грн – эвакуация с поля боя. ’Хочешь жить – плати’: так говорят бойцам. 750-1000 грн – один рожок к автомату. Задумайтесь только над этим’, – утверждает Татьяна Ивчук.

Кроме того, она заявила, что в бригаде распродают и гуманитарную помощь.
автор lilu1990 • 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
А де я писала що я схвалюю такі дописи? Ви мені щось своє нав´язали до чого я не маю ніякого відношення

У вас з віхолою один метод
Ирина-bbd0• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

У вас з віхолою один метод
Удалено администрацией...
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляdarsi
Хвора жінка, вона вже й малюку психіку псує.
Це до часу, поки хтось носа не зламає тому Дмитрику. Старе стерво і доньку не виховувала
автор lilu1990 • 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...

МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Я відвідувала п´ятидесятників.
А чим від православних відрізняються?
автор lilu1990 • 16 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А чим від православних відрізняються?
Немає ікон, іконопоклоніння, можна сидіти на службі, немає ніяких атрибутів православної церкви типу ряс, кадила, іконостаса і т.д. Проста будівля, лави в три ряди, проповідники, які по черзі виголошують проповіді, одягнуті просто, пісні співає вся громада або окремо хор. У них суворі правила щодо одруження, нюанси щодо заміжжя.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Блін, не смішно. Це історія українського воїна. Сарказм недоречний
Це не сарказм. Підірвався і двічі ланцтом попало. То що ж то було? Чи то ланцети такі, що ми перевершити не можемо. Наші, які захудалі, як влучають то повтор не потрібен, лише сміттєві пакети.
kissaniya• 16 ноября 2023
Шо опять? Опять сдох
автор lilu1990 • 16 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ні, не ланцетом, звичайними недорогими дронами, як я зрозуміла, які по всій логіці санкцій, теж не повинні бути у ворога, але вони чомусь у них є.
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
І все?
Ок, зручності зрозуміло. А щодо віри?
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
За 6 місяців 22 року Казахстан експортував молокоотсосів на 30000 % більше за такий де період минулого року.
Якась плата до лануету підходить. Ось вам і відповідь. Про сірий імпорт краще не думати
автор lilu1990 • 16 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
І все?
Ок, зручності зрозуміло. А щодо віри?
Читають в перекладі, не старослов´янською. Не так читають, як проповідують. Тобто це не просте зачитування тексту, а зачитування з тлумаченням, прикладами з життя, як проста розмова. Але не так як харизмати, які ходять по сцені, викрикують і майже до біблії не звертаються а щось своє говорять.

Ці більш ортодоксальні
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Ці більш ортодоксальні
Ясно
МАМА НИКИТКИ-2• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990

Ці більш ортодоксальні
Дякую

Soufit• 16 ноября 2023
Ответ дляLilipa
Какая хорошая новость о фарион Аминь)
З просторів ФБ))
автор lilu1990 • 16 ноября 2023
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Дякую
Я не знаю яка різниця в тлумаченні Біблії з православною церквою, але ті п´ятидесятники до яких я ходила, моляться за ворогів, без перебільшення.
автор lilu1990 • 16 ноября 2023
Ответ дляИрина-bbd0
Удалено администрацией...
Ви написали, що я мала би радіти смерті ворогів а не звільненню Фаріон, щоб виправдати ваші сподівання . Але я не хочу радіти нічиїй смерті. Крім путіна та ще скабєєвої, симоньян і соловйова... Але навіть це не схвалюється християнською релігією
Jave• 16 ноября 2023
Ответ дляInna_ya_krasivaya
ы. о господи
миру не хватает умных людей
ви себе до якої групи людей відносите?
оле-чка• 16 ноября 2023
Ответ дляKusalochka
´Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.’ - для глупых людей это отличные новости. Перемога

Ведь доколупаться у нас в стране СБУ и свидрмое общество может только к тем, у кого нет ’крыши’

То ли дело кого волновали высказывания, в том числе о ЗСУ, Арестовича... кого волнует, как эта особа пересекла границу? СБУ ау! Как там молодожёны кознокрады со львовской свадьбы? Я могу долго продолжать. Но глупому обществу это не нужно. Линчевать бабку - это счастье. Хотя у нас же вроде свобода слова.
а вас не обурила її поведінка, вона молодого хлопця підставила, заради себе
Йцфыяч• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
З усіх боків. Почитайте Турянського. Він дуже прозоро натякає на справжні причини усіх воєн
Ну ви нам теж натякніть
Ирина_Б_• 16 ноября 2023
ну вы же сами написали что Америка и Китай делят мир, остальные шавки) поэтому вот вообще безразницв кто и где президент был, есть и будет.
Seehund• 16 ноября 2023
Ответ дляlilu1990
Удалено администрацией...
Мне было не стыдно хлеб и из рук рашистов брать, когда припекло. Это не значит, что я теперь должна какие-то тёплые чувства к ним испытывать. Уроды они полные и не заслуживают ни капли жалости. Каждая смерть их в радость.
aramuxa• 16 ноября 2023
Мне все равно, кто где умер. А вот просто интересно, чьи внуки воевать будут? Такими темпами мужиков не останется, детей , кто делать будет? А то там наверху рассуждают о поколениях вперёд. Просто уже противно. Гибнут лучшие, а они уже на детей и внуков засматриваются.
LudaSHS• 16 ноября 2023
По Си
Почитала вот
🍁Байден: Я ціную розмову, яку я мав сьогодні з президентом Сі, тому що я вважаю найважливішим, щоб ми чітко розуміли один одного, лідер до лідера. Є критичні глобальні виклики, які вимагають нашого спільного лідерства. І сьогодні ми досягли реального прогресу.
❗️Є перша інформація про досить оптимістичний прогрес у військовій та безпековій сферах. Вашингтон пішов на деякі поступки і послабив економічні санкції стосовно низки китайських підприємств, а також пообіцяв зменшити свою присутність біля Формози в обмін на обіцянку Пекіна не здійснювати військових кроків стосовно Тайбея.

Поновлені перервані раніше звʼязки між військовими.

Пишуть, що з українського питання Сі пообіцяв вплинути на Ина з метою перекриття постачання боєприпасів Москві, а також відмовитись від критичних для Росії поставок китайських чипів та товарів подвійного призначення.

Головне, йде поступово-стримане зближення Вашингтона та Пекіна, чого дуже боялась Москва. Деталі згодом.’
Шарп

Ну посмотрим🤷‍♀️
Но Си скользкий, увертывающий - ему нужна слабая рашка, но целая и путин. Чтоб тыцять этого Сша.
LudaSHS• 16 ноября 2023
Ответ дляStar39
Последняя заява Зели как раз на эту тему:
Прекращение финансовой помощи со стороны западных стран вызовет кризис на Украине, так как без нее она не сможет обеспечить социальные выплаты, об этом заявил украинский президент Владимир Зеленский на встрече с журналистами из стран Африки.

’Я вам скажу откровенно - без поддержки будет очень сложно. Потому что все деньги, которые Украина зарабатывает, мы отдаем нашим военным, сказал он.
Так и сказал ’ На! Украине’🤪