lilu1990• 15 ноября 2023

Фаріон, пан Сі, смерть Пу

Ну що, Фаріон таки звільнили з посади професора Львівської політехніки. Хоч якісь гарні новини.

Сі та Байден там світ навпіл ділять:

Си Цзинпин заявил, что возможный конфликт КНР и США повлек бы за собой "невыносимые последствия" для обеих сторон, а мир достаточно велик для процветания обеих стран.

Цікаво, яку роль вони нам відвели і які території. Про росію то зрозуміло - бути шавкою Китая.

У мережі досі мусоляться слухи про смерть Пу. Хочеться вірити, що воно таки здохло.
Подрысь• 16 ноября 2023
Ответ для vihola
Це ви писали що парашенці будуть каятись, а не я.

В покаяння парашенців давно віри нема, тому нема сенсу навіть гіпотетично серед них шукати людей.
Хто виступив в перші дні агресії, а не колись там проти фашистського режиму люди.
Та це одиниці, мізер.
Приймати компенсацію від параші, але жодних звʼязків економічних, культурних, ніяких, навіки нахер парашенців слати, а на молитись за них.
Я всего лишь продолжила вашу мысль, не нужно перекручивать. Через 50 лет, допустим, покаются, тоже простите, как и немцев. Я к этому вела.

vihola• 16 ноября 2023
Ответ дляПодрысь
Наведіть спочатку приклад коли парашенці каялись. Навіщо тут ці фантазії про їхнє покаяння.
Подрысь• 16 ноября 2023
Ответ для vihola
Удалено администрацией...
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляПодрысь
крiм Фарiон э багато розумних людей, якi не дозволяють емоцiям затьмарювати розум. Вона добалакалась, тому на розум все нiхто не буде звертати уваги. Недостойна поведiнка - кiнець репутацii.
Ці всі багато розумних людей мовчали до 24.02. , а потім різко прозріли. А Фаріон і взагалі свободівці мали реальне бачення становища українців задовго до. А Бандера - ще раніше. Біда українців в тому, що вони розуміють тільки коли вже надто пізно.
Емоції зараз затьмарили розум половині країни, а ви кажете тільки про Фаріон.
Недостойна поведінка - це суб´єктивно і через те, що вас так накрутили.
У Гордона достойна поведінка: заробляв на помираючих вигрібаючи останню копійку ´. Зараз те саме робить з вразливими військовими, рекламуючи якусь чергову шахрайську схему. Ви бачите хейт проти нього?
Арестовіч, незаконно виїхав, назвав українців матюком - це не турбує ні суспільство, ні СБУ, а це неприхований русскій проект.
felin• 16 ноября 2023
А мені от цікаво, коли відкриють цю скриньку пандори, коли почнуть розділяти і властвувати... адже в Україні є регіони, де люди жодного слова не можуть вимовити українською, але для Фаріон, то ніц...
Подрысь• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
я Фарiон тiльки осьо почула, де вона була останнi 30 рокiв.
з iншим згодна, садити всiх треба. Але ж там СБУ мабуть само собi не належить (( тому надiя на народний суд, моссад чи ще щось, щоб знаходили й карали цих покидькiв за кордоном.
Подрысь• 16 ноября 2023
Ответ дляfelin
А мені от цікаво, коли відкриють цю скриньку пандори, коли почнуть розділяти і властвувати... адже в Україні є регіони, де люди жодного слова не можуть вимовити українською, але для Фаріон, то ніц... https://youtu.be/u4Cje63iKsU?si=NC3ZDJE5UkXOHN6P
Фарион забыла внуку сказать, чтоб пиз..л еще и венгероязычных))
а то как то несправедливо.
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляПодрысь
У неї нема тв каналів, щоб себе рекламувати і свою роботу. А зробила вона чимало.
felin• 16 ноября 2023
Ответ дляПодрысь
а то как то несправедливо.
От і я про те...
Все-таки перечитаю ’Психологія впливу’ Чалдіні там у нього був пункт і про політику, як ділять людей за кольором шкіри, за мовою...
Для мене люди діляться тільки на два типу Люди і нелюди....

Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляПодрысь
а то как то несправедливо.
Вона не казала внуку п*здити, а обурювалась чому 3-х річна дитина має бути в стресі від того, що в садочку ’з´явився москаль’, а дитина в три роки саме так ідентифікує по мові без особливих рефлексій.
А про угорців і мову там - дуже багато сказано було нею щодо цього, тільки от канали не тягають цих цитат.
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ дляfelin
От і я про те...
А в кацапії хто?
Mrs.Ochmonek• 16 ноября 2023
Ответ для vihola
Тільки одна Новодворська пропонувала всім росіянам стати на коліна перед чеченцями, - доєднатися до неї. Її за це хейтили і плювали в спину.
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляKusalochka
И? Пусть себе считает она не является чиновником или депутатом. А про язык по факту она права. По факту, а не по форме. По моему, намного хуже, когда студентам преподы отказываются читать лекции на украинском
Вона викладач. І це зобов´язує дотримуватися етики. У себе на кухні або на лавочці біля будинку хай висловлюється, як захоче.
А по факту хай згадає своє минуле комуністки. Її до компартії насильно тягнули? А тепер перевзулася, і по факту права?
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Фаріон мала бачення задовго до? Це коли вступила в компартію? Чи коли саме?
lilu502• 16 ноября 2023
Ответ дляAllka- skakalka
Под Авдеевкой вообще ад ,гатят так ,что наши не могут в окопах голову поднять .
У подруги муж там ,она плачет каждый день . Это ужас и кошмар
там те саме. Вони були під Бахмутом раніше, то сказав, що то квіточки були. Тут просто адіщеее😭😭😭
KrupinkaSs• 16 ноября 2023
Ответ дляПодрысь
Удалено администрацией...
Немцы покаялись после того как их победили,после бомбёжк Берлина,Дрездена и т.д,после того как армия ссср и союзников зашла в германию,и после того как её разделили на две части.
Мы с россией такого сделать не можем.
felin• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
А в кацапії хто?
Ви дійсно вважаєте, що там усі нелюди?
Я тільки погоджуюсь, що там критична маса населення відноситься до категорії нелюди, я навіть так назвати їх не можу, бо ці чєлавєкі повністю зомбовані, і їх там більшість на превеликий жаль, але з мільйонного кодла там є люди, мало, але вони є і не їх вина, що народилися на території росії.
І так мої брат, двоюрідна сестра на фронті, батько контузило двічі під Бахмутом, якщо що і я їм чим можу допомагаю. Але у них нема ненависті до всіх і кожного. Бо навіть і сьогодні є родичі які у силу обставин залишилися на росії.
Подрысь• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
в садочку ’з´явився москаль.. це норма для неi ображати дитину, громадянина Украiни москалем, лише за рос.мову? для мене це не норма.
Москаль - це громадянин рф, а не руськомовнi. Для цього дисертацiй непотрiбно, щоб це зрозумiти.
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Тобто ви вважаєте стрес виправданням насильства? Як вона там казала ’якийсь там Гріша’. Поруч з її онуком він має стати Грицьком, щоб його не провокувати на побиття?

felin• 16 ноября 2023
Ответ дляПодрысь
Для мене мовне питання відпало, коли я така уся україномовна з центру України під час війни максимум волонтерю, а моя російськомовна двоюрідна сестра з Харкова фігачить нелюдів на фронті.
Так вона переходить на українську, але думатиме і в критичних момент буде переходити на російську...
Бо то була мова її батьків...
Усі ми пам´ятаємо як у кіно про Штірліца спалилася Катя...
Slobozhanochka• 16 ноября 2023
Ответ дляfelin
Бо то була мова її батьків...
Не переживайте за мовне питання. Величезна кількість українців зараз говорить польською, німецькою, англійською та й взагалі не збирається повертатись. Найбільша кількісь знавців мови втекла першими на заробітки. А ми будемо сратись і надалі. Це ж так важливо у наш час.
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляБукет троянд
Ви не розумієте, що вона також була серед цих всих перелічених. І таки студенти добились звільнення, значить надія ще є.
Ви знаєте хто організатор ?
Даніїл Лубкін з Києва , який сторив ГО ’ Українські студенти за свободу ’ , а батоько його вчився в Москві шеф- редактор журнала ’ Страник ’ під псевдо Дедушка Че веде блог на каналі 24
Тут більше запитань , людям дали команду ’ фас ’ , а на Бойко , що офіційний сепар СБУ справу не відкриває
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви знаєте хто організатор ?
А решта студентів-львів´ян бездумно (чи за гроші?) його підтримало? Ви це маєте не увазі?
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляfelin
От і я про те...
Це хибна думка , називати їх ’ нелюдями ’ , бо вони народилися людьми , а не нелюдями , зростали серед людей , отака філософія є
debor_a• 16 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Ви знаєте хто організатор ?
https://www.instagram.com/reel/CzpRQsXtysp/?igshid...

Вони по-вашому бездумне стадо?
felin• 16 ноября 2023
Ответ дляSlobozhanochka
Так, це одиницям доходить...
Я добре знаю польську, але на роботі, коли була на емоціях переходила на українську😂, на що колеги робили великі очі, а мені ще декілька секунд не доходило, що я вже пару хвилин як доводжу щось їм українською.
Я не уявляю як під прицілами, у тотальному стресі та болі контролювати свою мову...
Я більш ніж впевнена, що якби брали інтерв´ю у хлопців з Азову у більш безпечному місці, то вони б чемно намагалися добирати слова і говорили українською.
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляMrs.Ochmonek
Також реготали з неї , ррозумна жінка була
Світла пам‘ять ій !
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляdebor_a
Скільки у нас тіх комуністів й комсомольців зараз ?
Але цю тезу не вкинули
Бойко хто ?
Mariya Prokhorova• 16 ноября 2023
Ответ дляfelin
Ви дійсно вважаєте, що там усі нелюди?
У мене до них презирство , вони свинособаки всі
felin• 16 ноября 2023
Ответ дляMariya Prokhorova
Так, народилася людьми, але Людьми так і не стали...
Я взагалі не уявляю, як у тому суспільстві ще знаходяться Люди. Вчора он відео дивилася де росіянка у прямому ефірі розмірковує і прямо каже, що вища освіта не потрібна, це лише втрата часу і занепад демографічних показників....